Şimdi Ara

Samsung Galaxy Ace ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • uzun bir süredir telefon bakıyorum artık sona geldim yarın alacağım acil cvp verirseniz sevinirim çünkü çok kararsızım:)
    android telefon istiyorum ve fiyat 800ü geçmemeli en uygun galaxy ace buldum bu duruma ama hala emin olamıyorum öncelikle samsung konusunda kafamda soru işaretleri var bu model için değil ama genel olarak çok sorun var çabuk bozuluyor dayanıksız deniliyor ben öyle hemen telefon değiştiren biri değilim en az 2 sene idare etmeli.beni yarı yolda bırakmasın yani.ama nokia da istemiyorum kesinlikle kafamda htc veya sony ericsson var onlarında uygun modeli yok:/ htc wildfire uygundu ama bana kalırsa eskidi artık.

bir de yarın alacağım desem de eğer yeni bana uygun modeller gelecekse 1-2 ay bekleyebilirim de ne dersiniz? galaxy ace i tavsiye eder misiniz?

• Ace fiyatına göre gerçekten iyi bir android.Fakat bütçenizi 1000 TL'ye yaklaştırsanız temiz 2.el Galaxy S ya da paralel ithalat Galaxy S almanız daha doğrudur benim için.Bekleme fırsatınız varsa eğer beklemeniz sizin yararınıza olacaktır fakat beklerken bütçenizi de 1200-1300 bandına yaklaştırabilirseniz ancak beklediğinizin karşılığını alabilirsiniz
  • çok teşekkür ederim cevap için fakat zaten yaklaşık bir senedir çıkabildiğim bütçe bu :) açıkcası bir telefon için de 1000 liranın üstüne çıkmak istemem çünkü biliyorum ki o kadar da önemli değil benim için süper özelliklerinin olması.ace'in özellikleri yeterli diyebilirim yani bu yüzden denginde bir telefon önerebilirsiniz veya direkt ace al pişman olmazsın da diyebilirsiniz:)
  • anlattığınız duruma göre direk ace alabilirsiniz bence fazla kasmaya gerek yok.
  • acil bir kararla gittim ve aldım zaten umarım pişman olmam deneyip görücez:)
  • Hadi hayırlı olsun.
  • 800 tl ayırdıysan samsung wawe'ye baksaydın. galaxy ace o fiyati haketmiyor çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cherkez26
    800 tl ayırdıysan samsung wawe'ye baksaydın. galaxy ace o fiyati haketmiyor çünkü.

Neye gore yapiyosun bu yorumu? yeni telefon alan birine boyle yorum yapilmaz. Hayirli olsun gule gule kullanin.
  • hayırlı olsun :) benim kuzenimde aldı ve severek kullanıyo
  • tesekkur ederim:) wave'i biliyorum özellikle almadım çünkü android istiyordum.
  • Galaxy ace gpu su eski nesildir.Cpu su flash desteklemez.Kamerası iyi değildir.Ama çok şık telefon(iphone klonu) ve ekranı gorilla glass yani çizilmeye epey dayanıklıdır.
    Senin şuan için beklemeni öneririm.
    Huawei x5 çıkacak 600 TL ye onu alabilirsin.Galaxy Ace'ten donanım olarak 1,5 kat kadar iyi telefondur.Onun haricinde Taksit ile 1000 TL üzeri modeller alabilirsin.Xperia arc mesala aylık 50 TL den 24 ay taksitle alabilirsin mesala.Turkcell kampanyalarına girebilirsin.Bana kalırsa paranı biriktir.Galaxy S bir ara 988 TL mi neydi.Böyle bir indirim bulduğunda parayı yapıştır telefonu kap :)
    900 TL ye lg optimus black var fakat onun gpu su 600 TL olan huawei x5'ten de düşük :) Şekil önemliyse dünyanın en ince telefonu ve ekranı en iyi(Lg'nin iddiası) olan lg optimus black p970 900 TL ye alabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437
    Galaxy ace gpu su eski nesildir.Cpu su flash desteklemez.Kamerası iyi değildir.Ama çok şık telefon(iphone klonu) ve ekranı gorilla glass yani çizilmeye epey dayanıklıdır.
    Senin şuan için beklemeni öneririm.
    Huawei x5 çıkacak 600 TL ye onu alabilirsin.Galaxy Ace'ten donanım olarak 1,5 kat kadar iyi telefondur.Onun haricinde Taksit ile 1000 TL üzeri modeller alabilirsin.Xperia arc mesala aylık 50 TL den 24 ay taksitle alabilirsin mesala.Turkcell kampanyalarına girebilirsin.Bana kalırsa paranı biriktir.Galaxy S bir ara 988 TL mi neydi.Böyle bir indirim bulduğunda parayı yapıştır telefonu kap :)
    900 TL ye lg optimus black var fakat onun gpu su 600 TL olan huawei x5'ten de düşük :) Şekil önemliyse dünyanın en ince telefonu ve ekranı en iyi(Lg'nin iddiası) olan lg optimus black p970 900 TL ye alabilirsin.

Adam telefonu almis

Ben olsam Ace almazdim ama hayirli olsun

• gayet memnunum sagolun:) dediklerinizin hepsi ust segment bana bu tlf bile fazlaymis aslinda yani herkesin ihtiyacina gore benim icin yeterliydi aldim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.