Şimdi Ara

Samsung Galaxy A8 2018 fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben, sen kısacası bu siteyi takip edenler zaten bu telefona bu parayı vermezler ancak Samsung da Apple gibi bir bilinirlik yakaladı ve sokaktaki vatandaş işlemciden, gpu'dan falan anlamıyor telefoncuya, tekno marketlere vs gidip bana şu fiyata telefon öner dediğinde huawei var xiaomi var samsung var dediğin zaman tak samsung'u alıyor geçiyor. Adamlar bu fiyat etiketini koymaya çekinmiyor çünkü böyle bir kitle yarattılar. Ahmet dayı gidip baktığı zaman şayomi telefon mu alacak samsung mu alacak, biraz mantıklı konuşun.

Gidip s8'e parası çıkışmayan adama top sakallı tekno market çalışanlarının kakacağı telefon olacak işte.
  • zaomss kullanıcısına yanıt
    Hepsi yüksek deee,

• Adının altında IOS Beta Tester yazması ;

• İmzânda "Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü Apple iPhone 7 Plus / 32GB Black" yazıyor olması ;

• iPhone'un ekranını üreten Samsung'a kalitesiz demen ;

ile

"Ne Apple babamın oğlu ne de Samsung" lafı ile birbirine terst düşey şeyler olduğu için

bana inandırıcı gelmedi...
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Sherlock kılığına bürünmeye gerek yok, yorumda zaten 7plus kullandığımı yazdım size. Ama mercedesin var diye yanından geçen ferrariyi kötülemek saçmalıkayrıca her nasıl ki her mercedes tasarım olarak donanım olarak çok iyi olmadığı gibi muazzam mercedesler var. Samsungun iPhone için veyahut kendi amiral gemi modelleri için ürettiği en üst seviye ve firmanın “big gun” dediği top kalite ekranlarının(ki iPhone gelmeden önceki ekranları da müthiş bir kalitededir) kalitesini orta sınıfa çıkardığı her sene olduğu gibi bir sene geçmeden unutacağı cihazla kıyaslamak bana göre haklı olma çabası aramaktır hocam. Bence beni gayet net anladınız. Ha dip not düşeyim; yaklaşık 7 ay öncesine kadar hayatım boyu Androidi severek kullanmış biriyim. Ne kadar inanırsınız orası size kalmış.

Ayrıca belirteyim; ne Apple ne Samsung babamın oğlu değil. Ben iPhone 7plus satın aldığım zaman da bu cihazı savunmam için bana maaş bağlanmıyor yada tim cook bana ortaklık teklif etmiyor. Keşke etseydi. Yani imzam ile bu kurduğum cümle neden birbirine ters düşüyor burda bir mantıksızlık var derim.

Hayırlı geceler dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaomss -- 22 Ocak 2018; 3:31:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Sherlock kılığına bürünmeye gerek yok, yorumda zaten 7plus kullandığımı yazdım size. Ama mercedesin var diye yanından geçen ferrariyi kötülemek saçmalıkayrıca her nasıl ki her mercedes tasarım olarak donanım olarak çok iyi olmadığı gibi muazzam mercedesler var. Samsungun iPhone için veyahut kendi amiral gemi modelleri için ürettiği en üst seviye ve firmanın “big gun” dediği top kalite ekranlarının(ki iPhone gelmeden önceki ekranları da müthiş bir kalitededir) kalitesini orta sınıfa çıkardığı her sene olduğu gibi bir sene geçmeden unutacağı cihazla kıyaslamak bana göre haklı olma çabası aramaktır hocam. Bence beni gayet net anladınız. Ha dip not düşeyim; yaklaşık 7 ay öncesine kadar hayatım boyu Androidi severek kullanmış biriyim. Ne kadar inanırsınız orası size kalmış.

Ayrıca belirteyim; ne Apple ne Samsung babamın oğlu değil. Ben iPhone 7plus satın aldığım zaman da bu cihazı savunmam için bana maaş bağlanmıyor yada tim cook bana ortaklık teklif etmiyor. Keşke etseydi. Yani imzam ile bu kurduğum cümle neden birbirine ters düşüyor burda bir mantıksızlık var derim.

Hayırlı geceler dilerim

Yorumda 7 Plus kullandığını yazdın.
    Adının altında IOS Beta Tester yazıyor.
    İmzanda bile iPhone dan bahsediyor.
    Ben de Samsung kullanıyorum.
    Ama imzamda telefonumdan bahsetmiyor.
    Hani sen Apple babamın oğlu değil demişsin ya.
    İmzanda başka bir şeyler yazdığı vakit öylesin derim.
    Donanımhaber de ANA KONUN Apple olmuş. Kalkmış babamın oğlu değil diyorsun.

Mercedesin yanından geçen Ferrari benzetmen bile Apple ı yüceltiyor.

Hız her şey demek değildir. Senin Ferrari de yapamadıklarını ben Mercedes te yapıyorum.
    Daha dün Apple Fanatiği olan bir arkadaşım, paraya sıkıştı diye telefonunu satıp Samsung A5 2017 aldı.
    Ferrari hızından Mercedes e geçti ama benzini bitmiyor. Senin Ferrariye 3 litre depo yapmışlar. Adam oyun oynayamıyordu be.
    Şimdi mesaj atıyor. Ayfonun a....k. diye. Bunun pili efsane diyor. 3 litre depolu Ferrari yerine 100 litre depolu Mercedes
    tercih ediyor...

• fiyatının hakkını vermeyen gine bir Samsung telefonu
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Kafa çatlatmışsın nasıl cevap yazabilirim diye bari profile girip bir baksaydın en son nerelere yazmışım diye görürdün konularımı. İmzaya kullandığımız telefonu koyunca yada Dh ye destek olsun diye uygulamasını kullanınca-ki daha yüklemedim- bile fanboy oluyormuşuz arkadaş bunu öğrendim. Arkadaşınızın ferrarisi heralde 60lar ferrarisi. Bide öyle bir kanı var aypon aldık bunun nasıl şarjı biter nasıl yavaşlar derler aldığı cihaz genelde iphone 5 falan olur bilirim o tipleri. Gidin 7plus konusuna bakın, üşenirseniz resim atayım? Genelde yaklaşık 10 saat kullanım 20+ saat bekleme sürem olur bataryada. Şuan bile %77 kullanım 3 saati geçmiş ve full ltedeyim şehir dışı wifi yok. Ama işte kullanmadan laf atmak nefes almak gibi alışkanlık olmuş bazı kesimde ayfon mu one yaaaaaaaaaa diye giren var lafa. Velhasıl bu size yazdığım son cevaptır

1) telefonumdan da memnunum imzamdan da. Ama daha ucuza yada aynı fiyata daha iyi android olsa onu alırdım. Ama şuan daha pahalıya bile daha iyi android yok bu bu kadar basit.

2) yorumları da biraz okuyun isterseniz o fiyata s6 bile alırım diyenler var. Samsung böyle bir cihaza aşırı fiyat istemiş bu da bu kadar basit.

• Samsung bu telefona az fiyat yazmış. Bu telefon minimum 6000 tl olmalı. İşlemcisi ultra süper

• https://gadgets.ndtv.com/mobiles/reviews/samsung-galaxy-a8-review-1803187

Kamerasi bos kaliteli degil. Camur gibi detay cekimi vasat.

Inceledim.

Tuhaf olan ufak olan daha yogun bir agirliga sahip hacmine gore plus modeli ise hafif hacmi buyuk olsa da .

Bu urunu bu fiyata cikartilmasi cok anlamsiz olmus.

Incelemelerde de ifade edildigi uzere kamerasi cok vasat kalitede.

HAtta 4K kayit bile yok. On kamerasi 16 megapiksel denilse de kamerasi neden 4K cekemiyor tuhaf!

Orta seviye Snapdragon islemcilerinde bile 4K kayit standart ...

https://www.sammobile.com/samsung-galaxy-a8-2018-a8-plus-review

OIS kamerasinda yok. OIS ederi 3-5 Dolar ama neden yok?

• Cihazın özellikleri hakkında doğru düzgün bilgi yok. 4 gb ram diye aldım 6 gb ram var diyorlar garip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşım almış dün,A8 plus 2600₺'ye n11'den samsung garantili...Ele alınca güzel, ama OIS olmaması büyük sıkıntı...S serisinden farklı olarak önemli özellikleri neler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 22 Nisan 2018; 9:40:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • plateau kullanıcısına yanıt
    Çift ön kamera ve fiyat harici bir artısı yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.