Şimdi Ara

Samsung evo 120gb aldım Yapmam gerekenler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bugün samsung evo 120gb ssd aldım mevcut kullandıgım hard disk 320gb samsung ben hdd depo olarak kullanıcam ssd ye sistem kurucam elimde 2tane sata kablosu var 1tane daha aldım mı dvd hdd ssd için tam oluyor şimdi benim yapmam gereken hepsini taktıkdan sonra bios dan ahci moduna aldıkdan sonra w7 cdsini takıp formatlama işlemini başlıyorum hdd biçimlendirdikden sonra ssdye sistemi kuruyorum ve güncellemesini yapmam gerekiyor ssdnin size bir sorum daha olucak ssd ile hdd otomatik olarak tanırmı sorun cıkarmı sizce bunların haricinde yapmam gereken bişey varsa yardımcı olursanız sevinirim

@Solid State Disk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iempufy -- 29 Aralık 2013; 17:57:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Iempufy

Merhaba;
    Bugün samsung evo 120gb ssd aldım mevcut kullandıgım hard disk 320gb samsung ben hdd depo olarak kullanıcam ssd ye sistem kurucam elimde 2tane sata kablosu var 1tane daha aldım mı dvd hdd ssd için tam oluyor şimdi benim yapmam gereken hepsini taktıkdan sonra bios dan ahci moduna aldıkdan sonra w7 cdsini takıp formatlama işlemini başlıyorum hdd biçimlendirdikden sonra ssdye sistemi kuruyorum ve güncellemesini yapmam gerekiyor ssdnin size bir sorum daha olucak ssd ile hdd otomatik olarak tanırmı sorun cıkarmı sizce bunların haricinde yapmam gereken bişey varsa yardımcı olursanız sevinirim

@Solid State Disk

Direk otomatik tanır herhangi birşe yapmanıza gerek yok ahcıye alın basın sistemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can_R6

quote:

Orijinalden alıntı: Iempufy

Merhaba;

@Solid State Disk

Direk otomatik tanır herhangi birşe yapmanıza gerek yok ahcıye alın basın sistemi.

Teşekkürler sata kablosu alayım hemen yüklücem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabâlar Iempufy,

Can_06 forumdaşımız yapılması gerekenleri güzelce ifâde etmiş.

İşletim sistemini kurduğunuzda benchmark testlerini yapmak kalıyor

ATTO, CrystalDiskMark ve AS-SSD ile başlayabilirsiniz.

Bu yazılımlar şuradan te'min edilebilir:

http://www.ssdlabs.net/kategori/gerecler/

Kolay gelsin

• 1TB samsung j serisi vardı
    120 gb samsung evo swsd aldım. winxp ekranı geldiği an saymaya başlıyorum 7 sn de masa üstü çalışır aktif halde önümde! yuh dedim başlarda ama gerçekmiş.
    günlerdir kullanıyorum.
    bu arada Xp yi 15 dk kurdum. sp3
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.