Şimdi Ara

Samsung E840 FanClub (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
2
Favori
33.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ereyon.com: 365 YTL / 354 YTL (Havale ile)
    Genpatech.com: 419 YTL / 402 YTL (Havale ile)
    Hepsiburada.com: 411 YTL / 391 YTL (Havale ile)
  • beni de ekleyin. be de varım.
  • arkadaşlar bu tema yüklenip yüklenmediği konusu hep askıda kalmış. bu konuya bi açıklık gelirse çok sevinirim. yükleniyorsa nasıl ve nerden bulabiliriz temaları, yo hayır yüklenmiyorsa vatan sağolsun
  • arkadaşlar ben 6-7 aydır e 840 kullanmaktayım hiçbir problem yaşamadım sadece geçen ay arama yapılamaz işareti çıktı ve servise verdim yensini verdiler gayet güzel bir telefon arada bir tabi bendede menü tuşu problemi oluyor ama genel olarak süper bir telefon yeni bilgiler çok işime yarıyor örneğin fotoğraf zoomlamayı 7 ayın sonunda öğrendim süpper :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: msty131

arkadaşlar bu tema yüklenip yüklenmediği konusu hep askıda kalmış. bu konuya bi açıklık gelirse çok sevinirim. yükleniyorsa nasıl ve nerden bulabiliriz temaları, yo hayır yüklenmiyorsa vatan sağolsun

malesef tema yüklenmiyor
  • selam tüm samsung e 840 kullanıcılarına benim tek bir sorum var video nasıl yükleniyor ben yapamıyorum mp4 yükledim ama bazılarını kabul etmiyor birde multimedya mesaj bölümüne nerden giriliyor bende öyle bir menü bulamadım ayrıntılarıyla anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: duygu840

selam tüm samsung e 840 kullanıcılarına benim tek bir sorum var video nasıl yükleniyor ben yapamıyorum mp4 yükledim ama bazılarını kabul etmiyor birde multimedya mesaj bölümüne nerden giriliyor bende öyle bir menü bulamadım ayrıntılarıyla anlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar.

usb kabloyu bağla ayarlar tel ayarları usb yi seç depolama birimi ni seç telefon kart reader gibi hafıza kartındaki dosyaları görürsün

mp4 yada 3 gp formatındaki dosyayo video bölümüne at okadar

multimedya mesaj yani mms bölümüde mesajlar bölümünden girebilirsin

• müzik çalarda yürütme aygıtı ayarlarına girin ordanda müzik çalar diğer seslerin üzerine yazar diye bir seçenek var onu evet yapın ve telefonun kapağını kapatsanızda sırasıyla çalcaktır şarkı...
    quote:

Orjinalden alıntı: aytacgoksu

HAFIZA KARTINDAKI MP3 LERI CALARKEN PARCA BITINCE OTOMATIK ATLAMIYOR MU DIGER PARCAYA ???? YADA HAFIZA KARTINDAKI RESIMLERE BAKARKEN DIGER RESIME GECEMIYOR MUYUZ SAG SOL TUSUNA BASARAK FALAN.....
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.