Şimdi Ara

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim> (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.531
Cevap
8
Favori
250.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonun üstüne birçok değişik model samsung nokia falan kullandım ama bunun kadar kullanışlısını kullanamadım :)

şu telefona güzel bir kamera yapsalarmış , çözünürlük şöyle iyi birşey olsaymış.. bir de çekilen resimlerin indirilen dosyaların direkt olarak hafıza kartına atılması mümkün olsaymış.. biraz da ses olayını çok kısık tutmasalarmış

sattığının kaç katı satarmış onu düşünemiyorum :)

genel itibariyle hakikaten çok iyi bir cihaz.. yeni samsung s3500 aldım ama valla e250 daha güzel.. satmayı düşünüyordum e250 yi napsam çok kararsız kaldım.. dursun mu bir köşede acaba
  • arkadaşlar bu cihazın tamirinden anlarım, ya da yedek parça ihtiyacım var diyen varsa:

http://www.sahibinden.com/2_adet_samsung_e250_-_sorunlu_-56WQQaXQQ16799843WQQpXQQdisplayitem

satıcı benim..
  • arkadaşlar e250 için java tipinde temaları bulabileceğimiz bir yer var mı? oyun yükler gibi yükleyeceğimiz?..
  • 2 YILDIR KULLANIYORUM BİR KERE FLEX ARIZASI VERDİ O KADAR...

Gelelim soruma SİYAH kasalı telefonum bu telefonu pembe kasaya çevirmek mümkün mü??
    lakin telefonu anneme vereceğim....
  • samsung 250i modeli için güzel bir poli melodi arıyorum
  • servis ve tüketici sorunları için şu bağlantıya bakabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_35540707/tm.htm
  • arkadaşlar bende de E250 var fakat mesaj gönderemiyorum arama engellendi yazısı çıkıyor hattım da avea bu durumda telefonun mesaj ayarlarında mı sorun vardır?
  • Mhb arkadaslar bende bi samsunge250 sahibiyim usb kablosu aldim samsunp pc studioda yukledim telefonuda gordu program ama sorum su 3gp li filmleri tlfna nasi atarim,desteklermi tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: festival28

Mhb arkadaslar bende bi samsunge250 sahibiyim usb kablosu aldim samsunp pc studioda yukledim telefonuda gordu program ama sorum su 3gp li filmleri tlfna nasi atarim,desteklermi tesekkurler

e250 3gp destekler
  • bende e250 sahibiyim beni de eklerseniz sevinirim =))
  • Arkadaşlar Bluetooth la firmware güncellemesini tam olarak anlatabilecek var mı?

Yada anlatım varsa bunun linkini verebilir misiniz?

Şmdiden teşekkürler.
  • Arkadaslar benim telefon hakkında yardıma ihtiyacım var e250 ters fotograf cekiyor yani kamerası ters gosteriyor bunu nasıl duzeltebilirim....
  • arkadaşlar resim ve duvar kağıdı nasıl yükleyeceğiz.ben yüklüyorum desteklenmeyen içerik diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nazi81

Arkadaslar benim telefon hakkında yardıma ihtiyacım var e250 ters fotograf cekiyor yani kamerası ters gosteriyor bunu nasıl duzeltebilirim....

arkadaslar yokmu bir hayırsever bana yardım edicek...
  • selam;
    oğluma ait e250 cep telefonu var ; tüm menülerine şifre koymuş zaman zaman kontrol maksatlı mesajlarını okumamız gerekiyor bu şifreyi kaldırma veya öğrenebilme durumumuz var mı . Aynı şekilde silmiş olduğu mesajları okumamız mümkün mü
    bir de telefon benim üzerime vodafon dan o na gelen mesajları benim cep telefonuma da yönlendirme gibi bir şey mümkün mü .
  • quote:

Arkadaslar benim telefon hakkında yardıma ihtiyacım var e250 ters fotograf cekiyor yani kamerası ters gosteriyor bunu nasıl duzeltebilirim....
  • Benide ekle oyun atamadım yanlız Mig33 açamıyorum.Farukk'a PM attım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hthkaf

quote:

Kamera acikken telefonun kenarindaki ses tuslarini bir elleyin. onlar degistiriyor goruntuyu vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drxx
    selam;
    oğluma ait e250 cep telefonu var ; tüm menülerine şifre koymuş zaman zaman kontrol maksatlı mesajlarını okumamız gerekiyor bu şifreyi kaldırma veya öğrenebilme durumumuz var mı . Aynı şekilde silmiş olduğu mesajları okumamız mümkün mü
    bir de telefon benim üzerime vodafon dan o na gelen mesajları benim cep telefonuma da yönlendirme gibi bir şey mümkün mü .

Her iki durum da sizin icin namumkun durumda. ancak kendinizi vodafon icin mahkemeye verirseniz mesajlari oyle ogrenebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.