Şimdi Ara

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim> (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.531
Cevap
8
Favori
250.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kulaklık dönüştürücü İzmirdekiler için Çankaya'da var. 1Liraya aldım ben. W810'un kulaklığıyla iyi iş çıkarıyor.
  • Beni de yaz..Benim de Samsung E250-Gri Renkte bir telefonum var..Fakat 0 sayılır daha..Gerçekten harika bir telefon..
  • ben niye üyelik listesinde yokum
  • arkadaşlar beni çok rahatsız eden bi problemim var bu cihazla ilgili....

kulaklığımı takıyorum, müzik çalardan şarkımı açıyorum, telefonun sürgüsünü kapatıp cebime atıyorum. müzik çalıyor güzel güzel. keyifle dinliyorum...

sonra istemediğim bi şarkı çalınca geçmek istiyorum mesela.. gel gelelim şarkıyı bi tuşla değiştirme kolaylığı varken, kırk saat tuş kilidini açmakla uğraşıyorum.. bütün keyfim gidiyor. cebimden telefonu çıkarıyorum. tuş kilidini açmakla uğraşıyorum falan....

bu otomatik tuş kilidini kapatmanın bi yolu yordamı yöntemi yok mudur? tuşlarım kilitlenmesin istiyorum. çok şey mi istiyorum. imkansız mı? bilen arkadaşlar bu konuda yardımcı olursa minnettar kalırım. teşekkürler. =)
  • aynı durum e-251de de var..tuş kilidini aç..şarkıyı değiştir..bende şöyle bir durum da var..şarkı çalarken menülerde dolaşım hızı biraz düşüyor 1gb kart kullanıyorum acaba ondanmıdır..bu problemi yaşayan varmı başka..tel hafif ağırlaşıyor yani..
  • Arkadaşlar bende yine bi sorun var.

Ekran siyahken belli bi bölgede ölü piksel gibi noktacıklar var. Ama arkası beyaz olunca bu sorun gidiyor.

Ne olabilir? Garantiye vereyim mi?
  • tozdur toz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

tozdur toz

Yok toz değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatih_t

Arkadaşlar bende yine bi sorun var.

Ekran siyahken belli bi bölgede ölü piksel gibi noktacıklar var. Ama arkası beyaz olunca bu sorun gidiyor.

Ne olabilir? Garantiye vereyim mi?

Ölü pixel var büyük ihtimal garantiye vermelisin...
  • Ben bu giriş sayfasındaki bütün ayarları yaptım ama müzik sesi aynı..
    Telefon calarken cıkan ses yükseldi ama mp3 ve kulaklıkta ses aynı..
    Hepsini uygulamamammı gerekiyordu ???
  • müzik sesi için mp3 ear,mp3 spk,analog headset,analog normal.değerlerini değiştirmen lazım

analog headset,normal için önerdiğim ayarlar

20
    25
    26
    26
    27
    27
    28
    28
    29
    29
    30
    30
    31
    31

ayrıca AUDIO AMP ayarlarında IIS_HEADSET_1 IIS_HEADSET_2 ayarlarınıda 31 olarak değiştirmen lazım.

mp3 ses seviyesi için

mp3 spk,mp3 ear ayarları

ear gain:15
    hfr gain 15

rx vol:

level1:200
    level2:467
    level3:618
    level4:853
    level5:1050
    level6:1211
    level7:1357
    level8:1541
    level9:1789
    level10:1995
    level11:2123
    level12:2356
    level13:2585
    level14:2795

bunları yap sonra müziğin tadını çıkar..

• abi bende hafıza kartı yok ondan görmemesi galiba yaw
  • arkadaşlar cihazın ne kadar garantisi kaldığını nasıl öğreniriz.nokia daki gibi *#0000# işe yaramıyo.varmı başka kod.
  • Bende E200 var burda yazdığı gibi program yükleyebilirmiyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferguc

arkadaşlar cihazın ne kadar garantisi kaldığını nasıl öğreniriz.nokia daki gibi *#0000# işe yaramıyo.varmı başka kod.

servise imeil numarası ile sorabilirsiniz imzamdaki önemli kodlar konusundan çıkış tarihini öğrenebileceğiniz kod mevcut

HaSaN__YuSuF

üst konuda java oyun program yüklenişi anlatımı mevcut
  • Ya arkadaslar müzik calarken menülerde dolasamıorum ben
    varmı bi cözümü dicem ama yoktur heralde
    yola cıkıcam yardm eden olursa sevinirim..
  • Yokmu yav cevap verick bi arkadas
    Yarın sabaha kadar öqreniyimdde icim rahat etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilmenth

Ya arkadaslar müzik calarken menülerde dolasamıorum ben
    varmı bi cözümü dicem ama yoktur heralde
    yola cıkıcam yardm eden olursa sevinirim..

malesef bunun çözümü yok mp3 ü arka planda dinleyemiyor
  • arkadaşlar benimde çok önemli bir sorunum var benim telefonumdan ne mp3 de ne birisini aramada ne de fm radyoda hoparlörden ses gelmiyor.bütün ses değerlerim açık telefonum sesli modda ama höparlörün üstüne bastırınca ses geliyor bırakınca tekrar gidiyor format attım telefona yine bir şey olmadı sizce teknik servise bi göstermelimiyim_??

Beni de fun clube üye yaparmısınız_??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umuly1234 -- 7 Aralık 2008; 15:42:39 >
  • ben telefonun ses ayarlarını değiştirdim fakat memnun kalmadım ve format atmak istiyorum.fakat numaralarım ve resimlerim telefon hafızasında(hafıza karım yok)acaba bu resimlerde telefon hafızasında oldugu için formatta silinir mi?
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.