Şimdi Ara

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim> (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.531
Cevap
8
Favori
250.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: adnn

arkadaşlar bu telefonun beyazı varmı??

hayır beyaz rengi yok. ama ona yakın olarak gri rengi var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: thetanzero

hocam herkeze selamlar ben bu sorumu önceden sormustum ama
    cvplayan olmadı tekrar soruyorum şimdi bende şöyle bi sorun var
    micro sd kartla ilgili şimdi bunu büyük aparatına takıyorum sonrada
    kart okuyucuya taıyorum bilg.bağlayınca kitleniyor acilmiyor fakat
    baska bi kart taktığımda büyük olandan onu hemen açıyor sebebi
    nedir sizce? bide tele mp3 falan atmak icin d600 ü kullanıyorum
    micro sd kartı d600 e takarak bilg bağlıyorum mp3 atığımda ise
    e250 5 tane mp3 görüyor halbuki 8-9 tane atıyorum neden böle
    oluyor attığım resimleri görüyor işte sadece mp3 böyle oluyor
    bu arada 512 lik kingston marka var acaba kartta mı sorun var?
    cvplarsanız cok sevinirim tekrardan herkeze selamlar saygılar

kartta virüs vardır bu nedenle anti virüs programın engelliyordur karta format çek öyle dene

• ya ben önceki tellerden ortadakiş ok tuşunu hep menüye göre alışmışım bunda sürekli wapa bağlanıyopm menüye gireyim derken bu menüyle internet tuşuınu değiştirebilirmiyim?
  • samsung birçok şeyi kısıtladığı gibi bunud kısıtlamış malesef ortadaki tuşla sadece wap a giriyorsun
  • Selamlar...

Benim telefonda şöyle bir sorun var...wap a girmek istediğimde telefon kilitleniyor ve bir süre sonra da kapanıp tekrar açılıyor..önceleri böyle bir sorun yoktu..neden olabilir?

Bir de kulaklıkla konuşmak istediğimde karşı tarafın söylediklerini anlamakta zorlanıyorum ses çok kötü geliyor...bunun bir çözümü yok mu?Sanırım genel bir sorun bu...
  • Arkadaşlar 2GB Micro SD kart sorunsuz çalışıyor E-250 de.
    Ben e-250 kullanmıyorum ama arkadaşımın telefonunda denedim.
    Belki biliyorsunuzdur ama ben yine de paylaşmak istedim.
  • arkadaşlar bir market kataloğundaki beyaz e250 görünce şaşırdım beyaz yok diye biliodum

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnn -- 8 Temmuz 2007; 13:46:06 >
  • Arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum, Bu 2GB kartı denediğim arkadaşın E-250 sinin orijinal kartını kaybettik masada sigara paketinin üzerinde duruyordu, bir sigara alırken biyrelere uçurdu sanırım, şaka gibi birşey ama becerdik kartı kaybetmeyi.
    Neyse arkadaşıma yeni bir kart alacağım. Vermeden de içini MP3, oyun, program, tema ile doldurayım diyorum bir güzellik olsun ona diye.
    Biraz araştırdım oyun program yükleme işi için sanırım telefona ihtiyacım var.
    Program oyun telefon hafızasına mı yükleniyor?
    İş yerinde başka bir arkadaşın E-250 sini kullanarak hafıza kartına yüklesem sonra kartını kaybettiğimiz arkadaşıma versem kartı, programlar-oyunla çalışır mı onun telefonunda?
  • bahsettiğin 2 sorun bende de vardı ve öyle kullanmaya başlamıştım taa ki telefona yanlışlıkla format atana kadar,şimdi hiç bir sorun yok ama dikkat et format atacaksan telefondaki bilgilerini kontrol et bende 227 tane tel no gitti :)
    quote:

Orjinalden alıntı: irish

Selamlar...

Benim telefonda şöyle bir sorun var...wap a girmek istediğimde telefon kilitleniyor ve bir süre sonra da kapanıp tekrar açılıyor..önceleri böyle bir sorun yoktu..neden olabilir?

Bir de kulaklıkla konuşmak istediğimde karşı tarafın söylediklerini anlamakta zorlanıyorum ses çok kötü geliyor...bunun bir çözümü yok mu?Sanırım genel bir sorun bu...
  • Selam arkadaşlar benim bir sorum olacak telefon kapağı kapalı iken sağ tarafa bastırdığımda hafifte olsa tak diye bir ses geliyor. sol tarafta böle bi sorun yok bide telefonun arka sol tarafanının üst düz olan kısmına bastırdığımdada çıt çıt ses geliyor bataryayı çıkarttıktan sonra kapağı taktığımda bu ses gelmiyor. bu durumlar olağan mı bir sorayım dedim. cevaplarınızı bekliyorum
  • selam arkadasla rben de yeni aldim bu telefonu 1 hafta fln oluyo msi in bluetooth adaptorunu de aldim simdi bi sorum var
    bilgisayardan cep telefonuna dosya atarken bir sorun yok ama cep telefonunda cektigim resimleri bilgisayara atamiyorum yani cep telefonundan yolla deyince baglanti basarisiz diyor bilgisayardan cep telefonu icine baglanip dosyalara bakinca tum dosyalar bos gozukuyor bunun yolu nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ducky

selam arkadasla rben de yeni aldim bu telefonu 1 hafta fln oluyo msi in bluetooth adaptorunu de aldim simdi bi sorum var
    bilgisayardan cep telefonuna dosya atarken bir sorun yok ama cep telefonunda cektigim resimleri bilgisayara atamiyorum yani cep telefonundan yolla deyince baglanti basarisiz diyor bilgisayardan cep telefonu icine baglanip dosyalara bakinca tum dosyalar bos gozukuyor bunun yolu nedir?

bilgisayardan görünmesi istediğin dosyalar için seçeneklerde "bluetooth görünürlüğü" diye bir seçenek var, onu yapmalısın
  • cok tesekkurler :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperturgay

Arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum, Bu 2GB kartı denediğim arkadaşın E-250 sinin orijinal kartını kaybettik masada sigara paketinin üzerinde duruyordu, bir sigara alırken biyrelere uçurdu sanırım, şaka gibi birşey ama becerdik kartı kaybetmeyi.
    Neyse arkadaşıma yeni bir kart alacağım. Vermeden de içini MP3, oyun, program, tema ile doldurayım diyorum bir güzellik olsun ona diye.
    İş yerinde başka bir arkadaşın E-250 sini kullanarak hafıza kartına yüklesem sonra kartını kaybettiğimiz arkadaşıma versem kartı, programlar-oyunla çalışır mı onun telefonunda?

yüklemek istediklerini sadece telefona yükleyebilirsin,
    hafıza kartı bilgi depolama olarak işe yarıyor sadece yani müzik, image, video, vs. atabilirsin

• arkaaşlar bu topiği yeni gördüm size bir işim düştü bende aynı telefondan kullanıyorum samsung e250den mesajlarımı bilgisayarıma aktarmak istiyorum ama yapamıyorum şuanda çünkü kendi pc suitende sadece okuyabiliyorum ama bilgisayarıma alamıyorum help me :D bi ilgilenirseniz sewinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperturgay

Arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum, Bu 2GB kartı denediğim arkadaşın E-250 sinin orijinal kartını kaybettik masada sigara paketinin üzerinde duruyordu, bir sigara alırken biyrelere uçurdu sanırım, şaka gibi birşey ama becerdik kartı kaybetmeyi.

malesef karta atarak çalıştıramazsın sadece bilgisayardan programı ile atabilirsin gerekli bilgi imzamda var

• arakadaşım galiba yanlış anlaşılma oldu ben messenger yada oyun istemiyorum ben telefondaki mesaj kutum doldu ve o mesajlar benm için önemli o mesajları bilgisayarıma aktarıcama ama uygun program hangisi bilmiyorum ordada bakındım göremeidm bana link veya prog adı verebilirsen sewinirim :( şimdiden çok teşekkür ederim
  • Bilgi veren herkese teşekkürler. Bu gün arkadaş için 1 GB Micro SD kart siparişini verdim. Artık sadece MP3 doldurup vereceğim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanemrah

arakadaşım galiba yanlış anlaşılma oldu ben messenger yada oyun istemiyorum ben telefondaki mesaj kutum doldu ve o mesajlar benm için önemli o mesajları bilgisayarıma aktarıcama ama uygun program hangisi bilmiyorum ordada bakındım göremeidm bana link veya prog adı verebilirsen sewinirim :( şimdiden çok teşekkür ederim

ilk mesaj da samsung pc studio linki var onu yükle ve kur pc studio ile istediğin şeyi yapabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.