Şimdi Ara

SAMSUNG E250 ''FaNCLUB'' TOPİĞİ(2)<arkadaşlar buradan devam edelim> (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.531
Cevap
8
Favori
250.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar ben bişey soracam . bende bu telefonu yeni aldim.

Mesaj atarken 70 karekter 1 mesaj 2 kontur oluyor 160 karakter nasil olacak nasil duzeltebilirim bunu bi bilginiz varsa yardim edebilirmisiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sehzadesinan
    ya arkadaşlar ben bişey soracam . bende bu telefonu yeni aldim.
    Mesaj atarken 70 karekter 1 mesaj 2 kontur oluyor 160 karakter nasil olacak nasil duzeltebilirim bunu bi bilginiz varsa yardim edebilirmisiniz.

Büyük ihtimal Türkçe karakter kullanıyorsunuzdur.
  • Evet Bilgisayardan SMS yazarken 70 karakter yazıyor
    bende anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: emre000

YAA ARKADAŞLAR TELEFON İŞİ ARABA ALMAKTAN BİLE ZORMUŞ SIFIR ARABA ALIRKEN BİLE BUKADAR ARAŞTIRMADIM
    ŞİMDİDE E200 TOPİCİNE GİRDİM E200 ÜN E250DEN DAHA İYİ EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ VEDE 1.3MP KAMERASI VAR OLDUGU YAZILMIŞ TEK EKSİĞİ SÜRGÜLÜ KAPAGININ OLMAMASIYMIŞ ŞİMDİ E200MÜ E250 HADİ ÇIK İŞİN İÇİNDEN ÇIKABİLİYORSAN

evet bu doğrudur. e200'ün kamerası bizim tele bin çeker + olark bikaç ufak güzel yanı daha var e200'ün. yani e200 e250'den üstündür. fakat bizimkini tek kurtaran karizması ve aradaki 30 liralık fark

• quote:

Orjinalden alıntı: oCa

arkadaşlar bolca duvar kağıdı istiyorum nerden bulabilirim...

ilk mesajda yazmıştım sana oradan alıntı yapayım
    quote:

9-)duvar kağıdı yapmak için resim boyutunun 128x160 çözünürlüğünde olması lazımhttp://www.zedge.net istemediğiniz kadar duvar kağıdı bulabilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: thetanzero

simavli hocam bu karta nasıl format atarız yaw 512 lik hafıza kartına?

en kolayı bilgisayardan format çekmen
  • quote:

YAA ARKADAŞLAR TELEFON İŞİ ARABA ALMAKTAN BİLE ZORMUŞ SIFIR ARABA ALIRKEN BİLE BUKADAR ARAŞTIRMADIM
    ŞİMDİDE E200 TOPİCİNE GİRDİM E200 ÜN E250DEN DAHA İYİ EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ VEDE 1.3MP KAMERASI VAR OLDUGU YAZILMIŞ TEK EKSİĞİ SÜRGÜLÜ KAPAGININ OLMAMASIYMIŞ ŞİMDİ E200MÜ E250 HADİ ÇIK İŞİN İÇİNDEN ÇIKABİLİYORSAN

alıcaksan SonyEricson k750i al piyasada peşin 330ytl taksitle 360-370 ytl ye gelir özelliklerini biliyorsunuz
    2mp kamera , radyo, 2gb kart desteği, 256k renk çözünürlüğü ... ben olsam k750i alırdım en iyi özelliği webcam olarak kullanabilme, ses kalitesi ve oyun yüklemek için çaba sarfetmek zorunda kalmamak

edit: ayrıca burada yazan bir çok soruna da karşılaşmazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simavli3443 -- 25 Temmuz 2007; 16:35:32 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fenerlix07

s.a
    bugün bana gelen bir soru karşısında size danışmak istedim.yardım ederseniz sevinirim.

arkadaşlar e250 de bluetooth ile aldığımız objeler doğrudan karta gelmiyor mu? illa taşımamız mı gerekiyor?

edit:yanlış anlatım...

hafızası dolu olunca karta aktarılsın mı diye soruyor evet deyince hafıza kartına kopyalıyor ama yinede istediğin yere atmıyor
  • quote:

ARKADAŞLAR E250 Yİ ALIRKEN KUTUNUN İÇİNDE NELER ÇIKIYOR YANİ(KULAKLIK,512MB HAFIZA KARTI VS... NELER ÇIKIYOR..?

ilk mesajda var
    quote:

KUTUSUNDAN ÇIKANLAR
    şarj aleti, 512 microsd hafıza kartı, kulaklık, kullanma kılavuzu ve garanti belgesi, 250 nin kendisi, batarya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simavli3443 -- 25 Temmuz 2007; 16:44:41 >
  • beni de klube kaydeder misiniz?

şirketcell sayesinde ücretsiz olarak siyah bir e250 sahibi oldum. 3 gündür kullanıyorum ve şimdilik herşeyinden çok memnunum. sadece kutu içeriği çok yetersiz geldi. içinden samsung pc studio CD'si bile çıkmadı. Ben de şuanda internetten indiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSH -- 25 Temmuz 2007; 18:27:21 >
  • arkadaşlar merhaba, bugun itibariyle bende E-250 sahibiyim. Yalnızbu batarya kapağı beni deli edecek arkadaşlar ilk sayfadaki çizgi üstü ve samsung yazısının altına bastırarak açmayıda denedim ama kıpırdamıyor bile .... resmen sinir oldum makina elimde ikiye bölünecek , bu kapağı nasıl açabilirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: taylanium

arkadaşlar merhaba, bugun itibariyle bende E-250 sahibiyim. Yalnızbu batarya kapağı beni deli edecek arkadaşlar ilk sayfadaki çizgi üstü ve samsung yazısının altına bastırarak açmayıda denedim ama kıpırdamıyor bile .... resmen sinir oldum makina elimde ikiye bölünecek , bu kapağı nasıl açabilirim...

kullanım klavuzunda nasıl açılacağını anlatan bi resim var. ona bakarak telefonu eline yerleştir. resmin altındaki el sol elinin baş parmağıdır. üstteki görüntü ise sağ elinin avuç içidir. o şekilde eline otutturç sonra hem baş parmağınla çizgi basıt (tırnağınla DEĞİL, parmağınlka) ve aynı anda avuç içini DE bastır. ve ikisine de hem bastır hem de aynı zamanda baş parmağın ve avuç içinle yukarı doğru ittir. yapamazsan kullanan birine veya herhangi bi telciye açtır. onun için para alcak değiller.

• arkadaşlar bende sony ericcson T610 vardı bozuldu
    yenı telefon almam lazım
    E 250 hoşuma gitti fakat kafamda bır kac problem var
    kayan kapak ılerde problem cıkarıyomu ayrıca telefonun genelı sağlammı
    düşmelere karsı fln
    bide bilemem gerekenleri soylersenız cok memnun olurum
    birazda işim acele hemen yardımcı olursanız çok sevinirim
    saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: demirkandemir

quote:

arkadaşlar merhaba, bugun itibariyle bende E-250 sahibiyim. Yalnızbu batarya kapağı beni deli edecek arkadaşlar ilk sayfadaki çizgi üstü ve samsung yazısının altına bastırarak açmayıda denedim ama kıpırdamıyor bile .... resmen sinir oldum makina elimde ikiye bölünecek , bu kapağı nasıl açabilirim...

kullanım klavuzunda nasıl açılacağını anlatan bi resim var. ona bakarak telefonu eline yerleştir. resmin altındaki el sol elinin baş parmağıdır. üstteki görüntü ise sağ elinin avuç içidir. o şekilde eline otutturç sonra hem baş parmağınla çizgi basıt (tırnağınla DEĞİL, parmağınlka) ve aynı anda avuç içini DE bastır. ve ikisine de hem bastır hem de aynı zamanda baş parmağın ve avuç içinle yukarı doğru ittir. yapamazsan kullanan birine veya herhangi bi telciye açtır. onun için para alcak değiller.

cevabın için teşekkür ederim. birgün telefon kapagı açamadıgım için telefoncuya gideceğim aklımın ucundan bile geçmezdi ama. inan makina elimde nerdeyse kırılacak ama kapak banamısın demiyor. sevinim mi üzülim mi anlamadım.... artık yarın telefoncunun yolunu tutacağız

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: demirkandemir

quote:

cevabın için teşekkür ederim. birgün telefon kapagı açamadıgım için telefoncuya gideceğim aklımın ucundan bile geçmezdi ama. inan makina elimde nerdeyse kırılacak ama kapak banamısın demiyor. sevinim mi üzülim mi anlamadım.... artık yarın telefoncunun yolunu tutacağız

ilk başta ben de açamamıştım ancak sonradan samsung yazısının altından avcunun içiyle bastırarak ittirilmesi gerektiğini anladım. artık açabiliyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: can-selcik

ilk başta ben de açamamıştım ancak sonradan samsung yazısının altından avcunun içiyle bastırarak ittirilmesi gerektiğini anladım. artık açabiliyorum.

• ilk başta ben de açamamıştım ancak sonradan samsung yazısının altından avcunun içiyle bastırarak ittirilmesi gerektiğini anladım. artık açabiliyorum.

dostum bu sefer oldu ya çok komik bir olay ama inanın kafayı yemek üzereydim.. teşekkürler
  • sorun hallolduysa sevindim. bi de telefoncuya gitip onla uğraşcaktın. kolaymış ama di mi?? tek hareket
  • arkadaşlar ist. anadolu yakası peşin para en ucuz nerden kaça alırız ?
    reklam olmasın diyen varsa pm atabilir tşk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: grcim

arkadaşlar ist. anadolu yakası peşin para en ucuz nerden kaça alırız ?
    reklam olmasın diyen varsa pm atabilir tşk.

teknosalarda peşinde yüzde 10 indirim ile satılıyor, onun dışında telefoncularda da aşağı yukarı aynı fiata bulabilirsin belki
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.