Şimdi Ara

Samsung'dan Wintel tabanlı tablet bilgisayar; Series 7 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bir tek dileğim var tablet bilgisayarda underground2 oynamak :D
  • peki overclock yetenekleri nedir?
    :P
  • Özellikleri açısından göz dolduruyor ama en fazla 2 saat pil ömrü sunacaktır bence bu yüzden mobil bir cihaz diyesi gelmiyor insanın.
  • Biri bu Samsungu durdursun.....:(
  • Anlamadim gitti windows 8 yakinda geliyor deniyor ama buna ragmen win7 li tablet cikartiyorlar, windowslu tablet almak isteyen win8 i bekler niye win7 alsin ki?
  • Bu ürün Windows 7 li geliyor ama Windows 8 çıktığında ücretsiz bu tablete yüklenecek. Samsung Microsoft firması ile yaptığı antlaşma böyle.

Zaten Windows 8 yüklü olarak geliştiricilerine binlerce bedava dağıtılan SLATE budur...

Şuan birçok yerde önsipariş alınıma başlanmış... 1 Kasım da kargolanacak ta...

Internetten videolarını inceledim ekranı kaliteli dokunmatiği özellikle basıca duyarlı kalemi ile tam bir profesyonel tablet /Slate olduğu kolaycana anlaşılacak..

Bu ürünü alan windows 8 i de garanti ediyor...

Donanım olarak epey güçlü...

Yurtdışından kendim için getirmenin yollarına bakmaya başladım bile...

• Windows tabanlı olması önemli bir avantaj...

Türkiye ye 1 yıl sonra satışa sunulmasını da epey yadırgadım... Ivy Bridge işlemcili ürünler Türkiye de satılmaya başlanırken Series 7 slate deki işlemci ve onboard GPU vasat kalmaktadır...

Gerçi oyun hastalarına hitap etmiyor...

1-2 ay sonra Sasmung Windows 8 yüklü YENİ windows slate tabletleri göreceğiz. Batarya kapasitesi Ipad2 gibi büyük olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.