Şimdi Ara

Samsung'dan internete bağlanabilen yeni nesil beyazeşyalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
9.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu nedir arkadaş dünyayı resmen samsung ele geçiriyor :D Telefonum samsung televizyon,monitör vs ne varsa evde samsung oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood.army

Hani twitter da hangi programdan atıldığı veya hangi cihaz kullanıldığı yazıyor ya artık ileride Buzdolabından yollandı ÇamaşırMakinası cevap verdi yazarsa şaşırmayın ne garip geldi ya zhauzhuauha :D:D:D:D:D

Hatta fazla akıllanırsalar heleki Türk milletinin ellerinde makineden Cem Yılmaz esprisi çıkabilir. '' makine soğuk ''
  • adamlar yapmış yav :)
  • facebookta yazar artık buzdolabı ile giriş yapıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lysipe

facebookta yazar artık buzdolabı ile giriş yapıldı

Güzeldi.
  • Benim için saçma gereksiz boş vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

hadi çamaşır makinasını, fırını filan uzaktan kontrol etmek filan güzel. ne bilim mesela fırını açık mı unuttum, çayın altını kapadım mı acaba diye evin dışında şüphe edeceğine telefonunda bakarsın filanda, twitter filan ne alakadır arkadaş?

Dolapta pastirma var !! #Kayseri gibi tweetler atacagiz herhalde
  • abartı ve şaçma bu kadar'a gerek yok bence
  • @mutfak gibi şeyleri görcez yakında... bağımlılığı arttırıcı çalşmalar. kadınlar artık pc başından kalkmıyo diye bişe olmicak mutfaktan çıkmıyolar diye söylentiler bizi bekliyor arkadaş
  • yılalr once argesı yaılan sıstemler daha yenı yenı pıyasaya çıkıyor .neden hemen çıkmıyorda ılla beklenıyor .anlamıyorum ben bunu.ilk eldekileri bitirmeye çalışıyorlar hep
  • O zaman senin wifi yına giren birisi yemeğini yakabilir düşünsenize hacker wifi nize giriyor fırını çalıştırıyıor...
  • bence ürünler saçma değil örnek çamaşır makinası için bayram tatilinde köye el öpmeye gittiniz son günü yola çıktınız diyelim eve dönmek için :) yarında sabah 6 da kalkıp işe gideceksiniz ve çamarşır makinasında kirli çamaşırlarınız var yola çıkarken telefondan ç.makinasına bağlanılıp çalıştırılır geldiğinizde yıkanmış olur asar giyersiniz.. özellikle ünüforma giyenler için süper bir teknoloji :)

yok bana lazım değil bayrama gitmeden çamaşır makinasını çalıştırp yola çıkarsanız geldiğinizde çamaşırlar ıslak kaldığı için süper bir küf sizi karşılayacaktır(not öğrencilik yıllarımda denendi üşengeçlik yüzünden 3günde çamaşırlar pert :)
    --fırın olayına gelince ucuza bence ucuzda değil 800 liraya ankastre fırın aldık sağolsun fırın altına ısı veriyor mobilyanın boyası resmen eridi almadan önce buna dikkat edin

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_x

En akıllısı sende olsa da gelip senden almam Samsung, LG veya diğerleri yerli üreticiler varken. Yıllardır evimizde Beko kullanıyoruz kullanmaya da devam edeceğiz. Ülkemde üretilirken param niye elin yabancısına gitsin isterse en salak makine olsun.

bendede hersey vestel memnunum. Yerlı malı urdun malı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blood.army

Hani twitter da hangi programdan atıldığı veya hangi cihaz kullanıldığı yazıyor ya artık ileride Buzdolabından yollandı ÇamaşırMakinası cevap verdi yazarsa şaşırmayın ne garip geldi ya zhauzhuauha :D:D:D:D:D

valla koptum buna hocam xxx kisi nofrost buzdolobı aracılıgıyla attı falan bir digeri elektirik süpürgesi aracılıgıyla :D :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker90

bence ürünler saçma değil örnek çamaşır makinası için bayram tatilinde köye el öpmeye gittiniz son günü yola çıktınız diyelim eve dönmek için :) yarında sabah 6 da kalkıp işe gideceksiniz ve çamarşır makinasında kirli çamaşırlarınız var yola çıkarken telefondan ç.makinasına bağlanılıp çalıştırılır geldiğinizde yıkanmış olur asar giyersiniz.. özellikle ünüforma giyenler için süper bir teknoloji :) yok bana lazım değil bayrama gitmeden çamaşır makinasını çalıştırp yola çıkarsanız geldiğinizde çamaşırlar ıslak kaldığı için süper bir küf sizi karşılayacaktır(not öğrencilik yıllarımda denendi üşengeçlik yüzünden 3günde çamaşırlar pert :)--fırın olayına gelince ucuza bence ucuzda değil 800 liraya ankastre fırın aldık sağolsun fırın altına ısı veriyor mobilyanın boyası resmen eridi almadan önce buna dikkat edin

bence makinaya camasır atmasını unutmayan calıstırmayıda unutmaz :D

• hem ayrıca beyaz esya dıye tabır edılen cıhazlar zaten ihtiyaç urunu cihazlar.. kımse aaaa bunda ınternet varmıs buzdolabını degıstırelım demezki yanı adam gibi bir modeli sureklı uretseler bıle mutlaka alınacaktır nede olsa herkez sonucta evlenıyo falan bu kadar sacmalamaya gerek yokkı
  • Millet şaşırdı resmen şaşırdı, hanım yemek yapmaya gidecek yemek ocakta hanım twitterda felan durumlar vahimm :D
  • gereksiz teknoloji saçmalık

sırf fiyat yükseltmek
  • kesinlikle ben almam çok gereksiz....bu arda adam hiç iyi bilgi sahibi birisi değil.erdi soruyor adam aaa uu eee diyor =)
  • mutfakta yatar kalkarız artık ceptelefonu pc leri konsolları kullanmaya gerek kalmadı yemek yaparken face takılırız artık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.