Şimdi Ara

Samsung çıtayı daha da yukarı taşıyor: Galaxy A15, dört Android sürümü güncellemesi alacak!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung çıtayı daha da yukarı taşıyor: Galaxy A15, dört Android sürümü güncellemesi alacak!
    Samsung yakın zamanda giriş seviyesi iki yeni telefonu Galaxy A15 ve Galaxy A25'i tanittı. Seleflerine göre önemli gelişmeler sunan telefonlar kutudan Android 14 temelli One UI 6 ile çıkıyor. Yılın başında piyasaya çıkan Galaxy A24, Samsung tarafından dört işletim sistemi sürümü güncellemesi garantisi verilen en ucuz telefon olmuştu. Şirket şimdi bir adım daha öteye giderek daha alt segmentte yer alan Galaxy A15'e de dört Android sürümü güncelleme garantisini veriyor.

Ayrıca Bkz.Redmi Note 13 serisi için geri sayım: 3 yıl güncelleme alacak

Böylelikle Samsung neredeyse her fiyat segmentindeki telefonlarına dört Android sürümü güncelleme garantisi vermiş oluyor. Bunun yanında Galaxy A15, beş sene de güvenlik güncellemeleri alacak. Google'ın Pixel telefonlarına verdiği yedi senelik güncelleme garantisi kadar uzun süreli olmasa da her fiyat segmentine ürün hazırlayan Samsung'un bu politikası, Android üreticileri arasında alışık olmadığımız bir tutum. Diğer üreticilere de örnek olmasını diliyoruz.

Kaynak:https://www.sammobile.com/news/galaxy-a15-eligible-for-four-major-os-upgrades/

• A1X A2X A3X arasından bir seri rafa kaldırılmalı. Nasıl ki A7X serisi bırakıldı. Aynı şekilde bir seri daha gitmeli.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu güzel haber işte

• olması gerekeni yapmaya başladı diyelim :)

• Galaxy Note 20 Ultra gibi bir telefona vermeyip çok daha basit, donanım olarak zayıf telefonlara sırf 1-2 yıl içinde piyasaya çıktığı için güncelleme veren samsung HUAWEI den sana geçtiğime pişmanım.

• Şayomi örnek alır umarım

• masmynak kullanıcısına yanıt
    A serisi çok satıyor en cok satan 10 cihazdan 3 4 tanesi a serisi

Note serisi tarih oldu gecmise yönelik politika geliştirmezler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    İyi de zamanında aylarca tanıtımı yapılıp övgüler methedilip Ultra adıyla o donanım da çıkarttığı bir telefonu da güncelleri satmak adına 2 3 yılda gözden çıkartamaz. Çıkartmamalı.
    Ben dönemin a j c serisi cihazlarına neden güncelleme vermiyor demiyorum. Note 20 ultra hala donanım olarak üst bir cihazken gözden çıkartılmasına kızıyorum.

• masmynak kullanıcısına yanıt
    Çıkartır çünkü android

Zamaninda Samsung galaxy w almistim s1 ve s2den sonra en güçlü 3. Telefonuydu samsungun 1 guncelleme verdiler sadece sonra kaldi öyle

Şimdi güncelleme vermesinin tek nedeni de ust segmentte applein alt segmentte Çinlilerin bastirmasi ve samsungun pazar payının giderek azalmasi

Yoksa gene ayni haltlari yerler

• O zaman mantıklı olarak Galaxy S24 ve sonrası da 5 sürüm Android güncellemesi almalı.

• helal olsun Samsung'a

çinli telefon üreticilerin bu seviyeye gelecek mi göreceğiz

şayomi, realmi, moppo...vs hadi bakalım sizde giriş seviyesi telefonlara 4 yıl android ve 5 yıl güvenlik güncellemesi verin bakalım

• güncelleme veren Android firması kazanır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.