Şimdi Ara

SAMSUNG CH890 ALINIR MI ÖNERİLERİNİZ ? | Ultra WQHD (LC34H890WJMXUF)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar kısa süre önce sizlerden destek alarak aşağıda belirttiğim özelliklerde bir kasa belirlemiş ve parçaları almıştım. Fakat monitör noktasında takıldım, yardımcı olursanız sevinirim.

AMD Ryzen 9 3900X | Asus ROG Strix X570-E | MSI GeForce RTX2070 SUPER GAMING X TRIO | GSKILL 32GB TRIDENT Z DDR4 3600MHz | SAMSUNG 512GB 970 PRO NVMe | SEAGATE 2TB Barracuda | Cooler Master Liquid ML240R RGB | Seasonic Focus Plus 850w 80 Gold | CORSAIR Carbide Serisi SPEC-OMEGA RGB

Öncelikle aşağıda listelediğim 3 monitör arasında kalmıştım fakat fikrimi değiştirip ultrawide monitör tercih etme kararı aldım.

Gigabyte AORUS 27" AD27QD
    SAMSUNG 32" CHG70
    LG 27" 27GL850-B

Ultrawide bilhassa video montaj yaparken çok işime yarar tabi g-sync, 144hz, 10bit, 1 milyar renk, 2k, aRGB vb., HDR, IPS vb. gibi özellikleri barındıran ultrawide almak bütçemi aşıyor.

Benim işim öncelikli olarak illustrator ve premiere ardından aftereffects gibi programlar. Tabi kesinlikle oyun oynamak ve film dizi izlemek gibi aktiviteleride 2070Super ekran kartının hakkını verecek şekilde deneyimlemek istiyorum.

SAMSUNG CH890 (LC34H890WJMXUF) Modeli bütçeme uygun fakat yeterli inceleme bulamadım emin olamadım.
    LG 34" 34UC89G-B Bütçemi fazlaca aşıyor ama gerçekten çok fark eder ve değer derseniz alternatif çözüm arayacağım.
    SAMSUNG CJ791 QHD (LC34J791WTMXUF) Aynı şekilde bütçemi aşıyor yine bununla alakalı da önerilere açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spacers -- 31 Ocak 2020; 20:45:7 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.