Şimdi Ara

samsung bluetooth klavye mouse telefon tablet için çok sıcak (FIRSAT BİTTİ) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
5
Favori
4.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kargolar çıktımı gerçekten bende de halen paketleme işlemi tamamlandı diyor ancak gelen giden yok.
  • Konuyu açan arkaşada teşekkürler. Benim de geldi kargo, telefona bağlamak 1 dakikamı almadı. Çok kullanışlı, kaliteli ve şirin valla. Siyah beyaz olmadı ama idare edeceğiz artık:)
  • isteyen varsa siyah mouse'lu olanı 75 TL'den verebilirim, ürün daha elime ulaşmadı, direk adresinize yönlendiririm.
  • Siparişi gelen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 arkadaş geldi demiş ancak kimsenin fotograf koyduğu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkmm2

2 arkadaş geldi demiş ancak kimsenin fotograf koyduğu yok.

Bende de hala siparişiniz paketlendi yazıyor. Gelen giden yok.
  • arkadaşlar,

aldıgınız rakamlara sırf formda bırılerının işi gorulsun diye verebilirseniz sevinirim. ama 50tl ye alıpta 100tl ye satarım demek bu forum için hiç hoş olmuyor.. yani tamam fırsatı yakalamışsınız ama ne biliiym bu forumda bundan haberdar olupta alamayanlara yapmayın bu fiyatı.. 100tl ye satacaksanız alma amacanız bu ise satış ilanı acın ordan formun genelini hitap edin...

neyse üzüldüm acıkcası... kendimde alıp aynısınımı yapardım .. düşündüm biraz ama yapmazdım sanırım .
  • siparişim iptal edildi.
  • benimki de iptal olmuş. tüketici heyetine şikayet edeceğim. kendileri bilirler. kimisine yollayıp, kimisine yollamamak ta yeni moda oldu herhalde.
  • Siparişiniz Paketlendi yazıyor bende, öylece kalmış durumda
  • Benimki kargoya verilmiş ama kargo bilgileri görünmüyor.
  • benim siparişte sadece mouse geldi klavye yok
    sonradan gelir mi yoksa bunlar pislik mi yaptı
  • varmı kargosu gelip satmak isteyen
  • sadece mous geldi neyin pesinde bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satan var mı arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.