Şimdi Ara

__-- Samsung 'Appstore' Ana KONU --__ ' bedava oyunları kaçırma!' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.447
Cevap
19
Favori
160.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cprous

hocam size zamahmet ben beceremedim bu duvar kagıtlarını nasıl ındırecegız actıgımda downland gıbı bırsey cıkmıyor nasıl yukleyebılırım bu duvar kagıtlarını anlatabılırmısınız ayrıca paylaşımlar için çok teşekkürler.birde hocam simple_clock_with_animation.wgt ve aqua(1).wgt widgetleri telefonu çok kasıyor onlardan sadece biri ekranda olsun ne oyunlar açılıyor nede samsung appsa giriliyor nede internete çok yavaşlatıyor telefonu acaba sizdede böylemi çok güzel widgetler ama kullanamıyorum o widgetleri telefonu çok kasıyor yokmu bunun bir çaresi şimdiden teşekkürler..

Widget'lar cihazı yavaşlatmaz, ancak bazı widgetlar da sorun olabilir.

O duvar kağıtlarını açtıktan sonra, üzerine bir kez tıklayıp büyütüp, sonra sağ tıklayıp, farklı kaydet ile bir klasöre kaydetmeniz gerek, download gibi bir durum yok.

Bugün Apps'deki GPS Status prgoramını nihayet denedim ve GPS hızında büyük artış gördüm, Route 66'dan i550w'da olduğu gibi hala memnunum.

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000083280&listYN=Y

• KIRKY, arkadaşımızın verdiği video kliplerinden 2 tanesini telefonuma yükledim ama, video başladığında; ''desteklenmeyen ses kodeki'' yazıyor ve sessiz açıyor videoyu!
    Videoların ses olayını nasıl çözebilirim?
    teşekkürler.
  • konu için çok teşekkürler samsung un geliştirdiği bu kaliteli telefondan paylaşımlarımızla daya da keyif alacağımıza inanıyorum.
    Ayrıca indirdiğimiz satın aldığımız uygulamalarla da samsung a destek vererek yeni uygulamaların da önünü açmış olacağız herkese ilgilerinden dolayı teşekkürler
  • çok özür dilerim ama widgetleri telefonda nereye nasıl atıyoruz
  • Merhaba, yeni bir wave kullanıcısıym bnde. Mp4 formatında attıgımız bi filmi alt yazısını nası göstericez
  • quote:

Orijinalden alıntı: egomelo

çok özür dilerim ama widgetleri telefonda nereye nasıl atıyoruz

İstediğiniz bir klasöre atıp, cihaz üzerinden kurulum yapabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: NaSrOk

Merhaba, yeni bir wave kullanıcısıym bnde. Mp4 formatında attıgımız bi filmi alt yazısını nası göstericez

http://forum.donanimhaber.com/m_41228583/tm.htm#

Soru 25, altyazı ve film aynı isimde, aynı klasörde olduktan1 sonra sorun yok. Güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desx -- 26 Ağustos 2010; 21:57:08 >

• Bada sonunda topalamaya başladı...
  • the.mp4 video adı, the.srt alt yazının uzantısı. Video formatından mı kaynaklanıyo
  • başlık şenlenmiş.

Yalnız kırky arkadaşım şu videolardaki resimleri (en azından onları) silersen iyi olur. sayfa zıplayıp duruyor. bakamıyoruz.

cezam bitti geldim arkadaşlar.

Herkese selam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mori

KIRKY, arkadaşımızın verdiği video kliplerinden 2 tanesini telefonuma yükledim ama, video başladığında; ''desteklenmeyen ses kodeki'' yazıyor ve sessiz açıyor videoyu!
    teşekkürler.

Ben de diğer başlıkta aynı soruyu sormuştum ama yanıt alamadım.İlk iki clibi indirdim ikisinde de aynı hatayı aldım.Ancak başka bir arkadaş inna amazing clibini paylaşmış onu da indirdim ama onda böyle bir problem yaşamadım.Acaba bu indirdiğimiz cliplere bir uygulamamı yapmak gerekiyo?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_faruk_yücel

ve karşınızda

__-- Samsung 'Appstore' Ana KONU --__ ' bedava oyunları kaçırma!'

Assassin's Creed� Altaïr's Chronicles HD

http://www.samsungapps.com/topApps/topAppsDetail.as?productId=G00000087250&listYN=Y

Oynayan var mı bu oyunu arkadaşlar. nasıl?

• 1-ilk mesajdaki shakira klibini atıp denedim, sanki çok minik takılmalar yapıyor , birde çok hareketli sahnelerde motion blur dediğim sorun mevcut lcd tv lerdeki gibi ?

2-google maps java uygulamasında kapalı alanda yerimi bulamıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

1-ilk mesajdaki shakira klibini atıp denedim, sanki çok minik takılmalar yapıyor , birde çok hareketli sahnelerde motion blur dediğim sorun mevcut lcd tv lerdeki gibi ?

2-google maps java uygulamasında kapalı alanda yerimi bulamıyor?

Evet mkv formatlı olması lazım o video. bende mp4 var aynı kalite hiç takılma yapmıyor.
    ben kapalı alanda bulduruyorum yerimi 26metre sapma ile.

Arkadaşlar monopoly yi yükleyen oldu mu? Ben oyunu seviyorum ama hayatımda hiç oynamadım, birde ingilizce olunca almadım. Sizce almalımııym?
  • Arkadaşlar telefonu yeni aldım paylaşımlarınız bilgilendirmeleriniz için Allah razı olsun gerçekten süpersiniz benm birkaç sorunum var yardımcı olabilir misiniz.
    1-MSN yükleyemedim nasıl yükleyebilirim.
    2-TV izlemek için ne yapmam gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceza278

Arkadaşlar telefonu yeni aldım paylaşımlarınız bilgilendirmeleriniz için Allah razı olsun gerçekten süpersiniz benm birkaç sorunum var yardımcı olabilir misiniz.
    1-MSN yükleyemedim nasıl yükleyebilirim.
    2-TV izlemek için ne yapmam gerekiyor.

Alınma ama bu sorularının cevabı için sadece ama sadece okuman gerekiyor.
  • kies le windows 7 64 bit kullanıyorum bilmiyorum etkisi varmı ama samsung apps seçtiğimde " Ağ Hatası - Sunucu Protokol ihlalinde bulundu " diye bi mesaj alıyorum . Çözümü nedir . Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan47

kies le windows 7 64 bit kullanıyorum bilmiyorum etkisi varmı ama samsung apps seçtiğimde " Ağ Hatası - Sunucu Protokol ihlalinde bulundu " diye bi mesaj alıyorum . Çözümü nedir . Şimdiden teşekkürler.

kies i sil en güncel olanı indirip yükle. Olmazsa ağ bağlantında bir hata olabilir. Ben win 7 64bit kullanıyorum telefonu bağlamada ve kieste hiç problem yaşamadım
    bendeki kies versiyonu: v1.5.1.10074_2
  •  __-- Samsung 'Appstore' Ana KONU --__ ' bedava oyunları kaçırma!'

arkadaşlar sorun nedir? neden yükle yazıları aktif değil?
    şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brcsrdr

quote:

Orijinalden alıntı: Mori

KIRKY, arkadaşımızın verdiği video kliplerinden 2 tanesini telefonuma yükledim ama, video başladığında; ''desteklenmeyen ses kodeki'' yazıyor ve sessiz açıyor videoyu!
    teşekkürler.

Ben de diğer başlıkta aynı soruyu sormuştum ama yanıt alamadım.İlk iki clibi indirdim ikisinde de aynı hatayı aldım.Ancak başka bir arkadaş inna amazing clibini paylaşmış onu da indirdim ama onda böyle bir problem yaşamadım.Acaba bu indirdiğimiz cliplere bir uygulamamı yapmak gerekiyo?

++++++++ cevap bekleniyor

• Ben de hala cevap bekliyorum ona göre tüm clipleri indireceğim.İlk 2 videodan ses alabilen varsa nasıl yaptığını paylaşırsa sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.