Şimdi Ara

Samsung, Android işletim sistemli amiral gemisi Galaxy S II'yi resmi olarak tanıttı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
2
Favori
27.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

htc nin 1.2 ghz lik işlemciyle telefon çıkaracak olması

lg nin çift çekirdekli telefon çıkarması yanında biraz sönük bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

custom rom yapmayıverelim ne kaybederiz ki

Android Market'i (sonuçta telefonlar Türkiye'ye market kapalı şekilde geliyor)

quote:

Orijinalden alıntı: LaNDeR
    Hocam ben bu androide yabanciyimda istedgmz romu yukleyememenin sikintilari nolur? Yani iphone a jailbreak yapamamak gbi birseymi? İphone a sahibim jailbreak olmasa inan telefonu cope atayim yeridir ya

Yani bir anlamda... Türkiye'de bazı özellikler devre dışı oluyor, custom rom yüklenerek onlar açılıyordu. Ama orjinal ROM'a da dönmek çoğu zaman mümkün oluyordu..

• bu sitede detaylı resimler mevcut arkadaşlar
    http://www.phonedog.com/2011/02/13/samsung-galaxy-s-2-hands-on/
  • en azından ram 1gb olacak yazıyor..bu biraz teselli oldu..alırmıyım almazmıyım çok kararsızım..
  • bu cihazda lg optimus 2x gibi çift çekirdekli değil mi?
  • ekran çözünürlüğü keşke artırılsaydı. ayrıca hdmi çıkışı da gerekliydi bence galaxy gibi bi telefona
  • hdmi çıkışı var mı yok mu arkadaslar?
  • Ekran çözünürlüğü artsa iyi olurdu evet ama retina'ya rakip olan hatta çoğu zaman daha iyi olduğu söylenen sAmoled'in dahada gelişmişi sAmoledPlus ekranın bu çözünürlük olayını tamda olmasa kapatacağını düşünüyorum.hdmi çıkışı galiba yok ama bu benim için pek bi sorun deil sizi bilemem.
    galaxyS olan arkadaşlar bi tavsiye isterlerse eğer bütçeleri kısıtlı değilse (ki glaxyS'e okadar para verildiyse kısıtlı değildir büyk ihtimal :) ) yada para harcamak istememek gibi bi olayınız yoksa değiştirmek için baya arttrılan özellik var telefonda ama yok benim btçem biraz dar yada para harcamak istemem derseniz II almanıza gerek yok diye düşünüyorum :)
    teşekkürler..
  • Ram 1gb olacağı kesinmi arkadaşlar.521mb diyenlerde var :-(
  • abi nedir bu her akıllı telefona her tablete iphone çakması denilmesi. bu kadarda iboy olmayın adamalar yuvarlakmı yapsınlar tabiki kare düz birşey yapacaklarki oda iphone şeklidir.
  • Değerli arkadaşlarım, elime yeni bilgiler geldikçe güncellemelere devam ediyorum. GSM Arena'dan gelen bilgilere göre telefonda 1 GB RAM, üç yönlü jiroskop, Adobe Flash 10.1 desteği yer alacak. HDMI portunu ise araştırmaktayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

özellikler bence çok yeterli degil.

htc nin 1.2 ghz lik işlemciyle telefon çıkaracak olması

lg nin çift çekirdekli telefon çıkarması yanında biraz sönük bence.

htcnin resmi olarak verdigi bilgi yok ayrica cikarsada snapdragon islemcili olucak samsungda ise 1ghz cift cekirdekli arrm a9 tabanli islemci (snapdragondan daha verimli ve iphone 5 dede muhtemelen kullanilacak,apple bu yakinlarda siparis verdi samsungdan) ve en kotu ihtimal beraber seviyede olurlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak2011

hdmi çıkışı var mı yok mu arkadaslar?

şu an net bir bilgi yok yarın sabaha kadar netleşir ama
  • hdmi portu da var gsmarenaya gore
  • htc hd7 elimde şişecek halbuki sürekli tel değiştiren biriyim
  • pil konusunda bukadar sevinmemek lağzım bence 2000 mah olsa bile anca kurtarır bence. suna s8500 kullanıyorum super amoled ekran gercekten çok hoş fakat beyaz ağırlıklı sayfalarda inanılmaz derecede pil tuketıyor.
    bunun üzerine samsung galaxy s2 deki ekranın buyuklugu benı gercekten korkuttu. kullanımı 1 gun olan bir telefon benım için bir telefon değildir. kapatılmadan min 2 tam gun giderse eyvallah... ama onun dışında gerçekten sıkıntı yaratır. pil konusunda çok tatmınkar olucagını dusunmuyorum... en azından beyaz yoğunluklu kullanamıcamız veya kullanksak bile aklımızın bir köşesinde pili katletceğini düşünceğimiz kesin ...
    ama insallah bizi yanıltır...

ayrıca bu donanıma rağmen menu geçişlerinde hala takılmalar hissettim gerçekten dikkat çekici... sanki telegon lasılıyor gibi... neyze zamanla görücez fakat daha seri ve hızlı bir telefon beklerdim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: williamwallace88

samsung galaxy s2 için encrypted hardware yapılmış (biraz araştırdım ne demek istediğini, sanırım motorola veya sony ericson da böyle yapıyormuş, custom rom yüklemek neredeyse imkansız oluyormuş)

böyle bir durumda galaxy s2 türkiye'de elde patlar. almaya değer bir telefondu. umutları tekrar bada'ya saklıyoruz

custom rom yüklemek derken nedir bu biraz açıklarmısın bilgim yokta

bir de bunu nisan ayı içerisinde sudi arabistanda bulma imkanımız olurmu? olursa fiyatı nasıl olur? yada şu anki galaxy s in sudi arabistan fiyatını söylerseniz, aşağı yukarı o fiyata yakın olacaktır.

bide bunun kontratsız sim kilitsiz halini bulmak mümkünmüdür? arabistanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HCT -- 13 Şubat 2011; 23:21:18 >

• aslında bu kadar sansasyon yaratan bir telefonun çözünürlük tarafında en azından 960x540 gibi değerlerle gelmesini beklerdim. samsunga da yakışırdı.
  • Ben çok beğendim merakla fiyatını bekliyorum :) 1100TL olsuunn :D İstediğim herşey var
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.