Şimdi Ara

Samsung, Android 2.3 işletim sistemli Galaxy Mini II modelini duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
7.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap Tek kelimeyle GEREKSİZ
    Sana göre gereksiz olabilir.Samsung alt segment ürünlerinin donanımını güçlendiriyor olay bundan ibaret.Ayrıca tasarımı güzel.
    Bana göre gereksiz felan yok.Zaten bu tür ürünler var ( GİO , ACE ) . Ayrıca bunlarla ugrasacaklarına 1000 TL Civarına HDMİ çıkışlı bir cihaz cıkartsınlar
    O saydığınız cihazların donanımı günümüz şartlarına yetmiyor.Acenin işlemcisi vasat arm11...Onların güncellenmiş hali.Firma her kesime hitap etmek için cihazlarını çeşitlendiriyor zaten...

O saydıgım cihazlar pek ala yetiyor insanlara.Ayrıca bu telefonun da öyle ahım şahım bi donanımı yok .

Yetmiyor.Kendi sürümünü zor kaldırıyor.Ace kardeşime aldım.bir mp3 bir tarayıcı açınca doluyor herşey.Zaten ahım şahım bir donanımı olsa üst segment diye ifade edilir.Alt segment ve orta segmenti donanım güncellemesi yaptılar.bunu galaxy tabtada yaptılar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sana göre gereksiz olabilir.Samsung alt segment ürünlerinin donanımını güçlendiriyor olay bundan ibaret.Ayrıca tasarımı güzel.
    Bana göre gereksiz felan yok.Zaten bu tür ürünler var ( GİO , ACE ) . Ayrıca bunlarla ugrasacaklarına 1000 TL Civarına HDMİ çıkışlı bir cihaz cıkartsınlar
    O saydığınız cihazların donanımı günümüz şartlarına yetmiyor.Acenin işlemcisi vasat arm11...Onların güncellenmiş hali.Firma her kesime hitap etmek için cihazlarını çeşitlendiriyor zaten...

O saydıgım cihazlar pek ala yetiyor insanlara.Ayrıca bu telefonun da öyle ahım şahım bi donanımı yok .

Yetmiyor.Kendi sürümünü zor kaldırıyor.Ace kardeşime aldım.bir mp3 bir tarayıcı açınca doluyor herşey.Zaten ahım şahım bir donanımı olsa üst segment diye ifade edilir.Alt segment ve orta segmenti donanım güncellemesi yaptılar.bunu galaxy tabtada yaptılar.

Bana 278 MB ram yetiyor.Sana bişey kanıtlamak zorunda da değilim ayrıca .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bana 278 MB ram yetiyor.Sana bişey kanıtlamak zorunda da değilim ayrıca .

Sana yetiyor diye çıkarmasınmı onumu demek istiyorsun.Samsung kişiye özel telefon üretmiyor.Genel kullanıcı kitlesine göre telefonlarını çeşitlendiriyor.Şuan galaxy mini ve ace miladını doldurdu.Arm11 kullanıyor flashı açamıyor.Telefonlara donanım takviyesi gerkiyordu.Mini-ace-gio-S serisi kemikleşecek.1-2-3 diye gider bunlar.

• Bence gayet güzel ve yeterli birtelefon kullanıcı tercihine kalmış herşey tasarımı ve rengide çok güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yumyjikk

quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis şaşırmadık... samsung bu canı sıkıldıkça telefon çıkartır haftada bir daha üstünden bi sene geçmedende desteğini çeker
    Haklısın zırt pırt telefon cıkarıo ici aynı ismi farklı

Bir HTC değil ) Samsung donanımsal güncellemeye önem veriyor ve bu sayede kitlesini genişletiyor.
  • 1 E 1 HABER DE MESUT ABİ NİN DEDİĞİ CÜMLE GELDİ AKLIMA FİRMA OTOMASYONA BAĞLAMIŞ ÇAT ÇAT TELEFON ÇIKARTIYOR TABİİ BUNU HTC İÇİN DEMİŞTİ AMA SAMSUNG DA BU YOLDA İLERLİYOR
  • Sana gereksiz olarak görünebilir fakat benim için tam bir telfon. Senin bütçen fazladır azdır bilemem fakat benimki sınırlı. En fazla 500-550 TL'ye tel. alabilirim.Aradıgım tum özellikler bulunuyor bu telefonda.Az kalsın bugun Galaxy Y (Young) alıcaktım. Allah'tanki almamışım. Bekliyicem bu telefonu alıcam. İnşallah flash destegi vardır.

Bence "Gereksız" demeniz tam anlamıyla "GEREKSIZ".
  • söylenenlerin aksine galaxy mini 5570 düşük fiyatta çok güzel bir seçimdir.Şu son zamlar gelmese idi.420 TL bulanabiliyordu ve o fiyat için yeterli bir cihazdı.Android sürümlerinin ilerlemesi ile birlikte yine aynı derece performans verebilcek kısmen biraz üst modelini makyajlayarak sunacaklar ve fiyatı 550-600 TL geçmeyecektir.(3 adet arkadaşlarıma aldırdım galaxy mini 5570)
  • Bazı yorumları anlamak mümkün değil, daha telefonun Tr fiyatı belli değil hemen gereksiz diyenler var, gio ile aynı fiyatta veya daha düşük olursa yine gereksiz mi diyeceksiniz
  • Ben mini kullanıcısıyım. Çıktığında kendi telefonumu satıp bu telefondan alacağım alma nedenim ise ram ve dahili hafızanın yüksek olması
  • ben s3 miniyi bekliyorum var mı bir gelişme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red_Devil33

http://www.sammobile.com/2012/09/24/samsung-to-update-11-phones-and-4-tablets-to-android-4-1-1-jelly-bean/
    yanlışlık yoksa bu tel jellybran alacak

Arm v7 tabanlı bir işlemcisi var, ram de 399mb kullanılabilir olarak gözüküyor o yüzden JB sürümünü rahatlıkla kaldırabilir diye düşünüyorum.

• arkadaşlar flash player desteği aceninkine göre iyimi kötümü ona göre ace yada bunu alcam bir cevap yazarsanız çok sevinirim?

• ben ilk telefonumu ya galaxt gio yada galaxy mini 2 alacam sizce ne almalıyım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.