Şimdi Ara

Samsung ama hangi modeli? C7/A7/C9

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

LG g4 telefonum artık açılmıyor ve acilen yeni bir telefon almam gerekiyor. Samsung istiyorum. Hangi modelini önerirsiniz? Çok fazla modeli var ama karar veremedim acıkcası. Lütfen yardımcı olurmusunuz hemen telefon almam gerekiyor.

• c7 pro da var. onu da ekleyelim.
  • vallla bir yol gösterirseniz çok memnun olurum.
  • arkadaşlar yok mu fikri olan?
  • C9 pro derim.. bildirim ışığı ve always on display artısı var.. en iyisi siz ikinci el de olsa düz s7 alin derim.. uzun vadeli düşünüyorsanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • C serilerinin kameraları Samsung'un diğer serilerine göre çok daha kötüdür, onu düşünerek seçim yapın derim.
  • C9 pro tavsiye ama usteki arkadasa katiliyorum kamerada sorunlar var.Gunduz mesela birseyi cekiyorsunuz ustte bulutlar beyaz gozukuyor detay cekemiyor.S6 yi vs koyuyorsun bulutlar vs belli.

Fakat saf islemci ozellik olarak rakipsiz sadece kamerada amiral gemisi performansi beklemeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Illa sıfır alacağım diyorsanız c9 pro.. yok üst düzey kamera bekliyorsanız ikinci el s6 veya s7.. note 4 de diyecektim ama nougat yok😔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankebut34_57 -- 15 Temmuz 2017; 14:54:25 >
  • C9 Pro
    Kipaya git orda C9 Pro'yu incele,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • code-ShaRK kullanıcısına yanıt
    Kamera çok iyi değil doğru ama bence c9 pro çok fotoğraf çekmiyorsanız. Eğer fotoğraf çok önemli ise s7 ye yönelin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.