Şimdi Ara

samsung 55nu7400 vs Lg 55uk6300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevgili üstadlar ve forumldaslar. samsung 55nu 7400 4600 tl, lg 55uk6300 3900 e kadar alabiliriyorum ikisi arasinda kaldim yardimci olabilirmisiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aynı ikilemde bende kaldım valla 55q6f düşünüyordum okadar para vermeyelim dedim IPTV kullanmak istiyorum nu7400 serisinde varmı bilemiyorum 2018 modellerde IPTV uygulamaları yok diye okudum oyuzden ben 55uk6300 le 55nu7400 arasindakaldim nu7400 dada IPTV yoldur diye tahmin Edip uk6300 e karar verdim gibi ama karar veremiyorum 😅

Bu arada usta 3900 nerde var sakıncası yoksa 55uk6300 ?

Bilen arkadaşlar yardımcı olursa seviniriz

1)Aradaki fiyat farkına değer mi ?

2)IPTV olayı ne durumda ?

3)Ekranlar görüntü hangisi daha iyi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unbreaker -- 13 Mayıs 2019; 1:32:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • unbreaker U kullanıcısına yanıt
    düne özel fırsattı gittigidiyor teknosa magazasindan 3900e alabiliyorum. ama bugun fiyat artmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatlatan2001

düne özel fırsattı gittigidiyor teknosa magazasindan 3900e alabiliyorum. ama bugun fiyat artmis.
    Eyw ben çok kararsız kaldım en mantiklisi kendimce tabi TV bir defa alicaz almışken iyisini alıp bı sıkıntı olmazsa 10 sene kullanmak lazım diye düşündüm bende palzma var LG 10 sene oldu maşallah hala zehir gibi çalışıyor oyuzden ortalamada olan 55SK8500PLA modelini almaya karar verdim bakalım hayırlısı biraz araştırıp alicam nasipse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malesef benim bütçe maximum 4600. sizin aldiginizi alamam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.