Şimdi Ara

SAMSUNG 55JU7000 ACİL YARDIM LÜTFEN BU TV YE SAHİP OLAN SORUN YASAYAN VARSA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar televizyonu 26.03.2016 tarihinde eski samsung tv yi değişim sonucunda bimeksten aldım.televizyonu aldıgımda dıkkatlıce ınceledım ve herhangı bir sorun görmedim .ustunden 1 sene gectıkten sonra koselerden daha once gormedıgım sekılde ısık suzmelerı oldugunu fark ettım ve servıs cagırdım tvyı alıp goturduler ve daha sonra samsung bunun bır ısık teklonojisi oldugunu ve herhangı bır sorun olmadıgını soyledıler bende herhangı bı ıslem yapmadım yada nasıl dıyım tamam deyıp gectım fakat daha sonra tv de kusur aramaya basladım sankı tvde nıspet yapar gıbı sorun cıkartma(bana gore) basladı. tv nın garantısı dolmaya yakın son 3 4 ay ıcerısınde bandling sorununu gordum ornegın tv8 de survivor ızlerken kameranın sagdan sola yada yukarıdan asagıya hızlı hareketler yapması sonucunda soldan sagada dıkey yukarıdan asagıya ıse yatay olmak sartıylı cızgısel karartılar olusmaya basladı ve seyır goz zevkımı ıyıcene kacmaya basladı ve ayrıca mac ızlerken bu sorunla bırlıkte topun uzun mesafe atıslarında topun kendısının goruntu kaybına ugradıgını fark ettım ve bu sorunları 25.03.2018 tarıhınde mail yoluyla servıse samsunga yanı mail yoluyla belırttım ve bugun servıs geldı.karartının ledlerın uzun zamn sonucu mili sanıyede kayıp yasadıgını ve bunun normal oldugunu ısık suzmesının seyırde bır problem yaratmadıgına ve kısacası herhangı bır sorun olmadıgını bunu korelılere sordugunu soyledılertopun gozukmemesını acıklayamamakla bırlıkte cunku ben goruntuyu 4k leptoptan ızledıgımde bır sey yok fakat sadece tv oldugunu soyleyınce baska tvlerdede vardır emın ol deldıler bende baska tvlerde olmadıgını soyledım ve en son bende baska tvlere bakıp eger onlarda yoksa bende varsa ne olcak dedım ve cvp alamadım sen bı getır teknık olarak ıncelerız dedıler ve bu arada herhangı bır kagıt bana vermedıler arkadaslar bu sıkayetkerımle ılgılı . benım sızlere sorum bu tv ıle ılgılı bu sorunları yasayıp servısın degısım yada parca degısıklıgı kısacası bır sey yapmıslıgı varmı buraya gereklı vıdeoları bırakacagım ve goruntulerı bır vıdeoda leptopta dıgerı tvde olmak uzere 2 vıdeo bırı leptoptakı goruntu dıgerı tv dekı goruntu olmak uzere yardımcı olup akıl verırsenız cok sevınırım sımdıden cok tessekkur ederım cok sagolun.

leptoptakı buda tvdekı

bandlıng sorunuyla ılgılıde vıdeo koyacagımSAMSUNG 55JU7000 ACİL YARDIM LÜTFEN BU TV YE SAHİP OLAN SORUN YASAYAN VARSA YARDIM

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.