Şimdi Ara

Samsung 51D550 3D plazma Kullanıcıları (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.736
Cevap
29
Favori
183.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ad3m

quote:

Orijinalden alıntı: serdar4141

quote:

quote:

bende bugun 2 tane gozluk sıparısı verdım.daha sonra 2 tane daha alırım.bana 2 tanesı 83 tl ye gelıyor.bu ara fıyatlar dusmeye basladı.

hangi modelin 2 adeti 83 tl ve nereden sipariş verdiniz söylermisiniz.

4100 modelı 2 tane 45.29 dolar karsılıgı 83 tl ye aldım limsunjung isimli kullanıcıdan..

guzel fiyat ben simdi ankamall deyim bimeks de 3300 modeli var tanesi 150 tl teknosada 3100 modeli var cifti 270 tl

bence sakın okadar para verme yazık edersın parana.4100 da bu ısı aynı ısı yapıyor zaten..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bende bugun 2 tane gozluk sıparısı verdım.daha sonra 2 tane daha alırım.bana 2 tanesı 83 tl ye gelıyor.bu ara fıyatlar dusmeye basladı.

4100 modelı 2 tane 45.29 dolar karsılıgı 83 tl ye aldım limsunjung isimli kullanıcıdan..

guzel fiyat ben simdi ankamall deyim bimeks de 3300 modeli var tanesi 150 tl teknosada 3100 modeli var cifti 270 tl

bence sakın okadar para verme yazık edersın parana.4100 da bu ısı aynı ısı yapıyor zaten..

tamam bengamazi arkadasın tavsiyeleri uzerine seninki tuzu biberi oldu.kırıkkaleye doner donmez dedigin kullanıcıya ulasmaya calısayım hic ebay dan alıs veris yapmadım sen keske bi cift de bana soyleseydin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tamam bengamazi arkadasın tavsiyeleri uzerine seninki tuzu biberi oldu.kırıkkaleye doner donmez dedigin kullanıcıya ulasmaya calısayım hic ebay dan alıs veris yapmadım sen keske bi cift de bana soyleseydin :)

ayarlarız onlıne ıletısım kurarız pm atarsın maıl adresı konusuruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devrantulunay

quote:

Orijinalden alıntı: devrantulunay

Arkadaşlar selam,

Samsung 51D550 Televizyonu yaklaşık 6 aydır evimde kullanmaktayım. Dartyden 1999Tl'ye almıştım televizyonu, sonra saturnde 1949 TL'ye gördüm dartye gittim onlar 50TL hediye çeki ve bir kutu çikolata verdiler bu konuda darty çok başarılı elimde sadece saturn'ün internetten gönderdiği broşürün çıktısı vardı ve hemen işleme aldılar.
    Televizyonun Blu-ray, Digiturk Hd performanslarından çok memnunum.
    Ancak 3D olarak nedenini tam olarak bilmediğim ancak renk ayarlarından kaynaklandığını sandığım bir sorunum var.
    3D görüntülerde yeşil ve kırmızı parlamalar oluyor ve bu bölgelerde aşırı bir parlama oluyor.
    Bu konuda ayarlarla çözbileceğim bir durum var ise ayarlar konusunda bana yardımcı olmanızı rica ederim. eğer donanımsal bir sorun ise garanti kapsamında televizyonu servise göndermeyi düşünüyorum.
    PS3 de GT5 oynuyorum 3D olarak onun dışında da 3D filmler mevcut. Özellikle GT5 ve Tron Legacy filminde çok ciddi yeşil ve kırmızı parlamaları yaşıyorum.
    Kısa zamanda bu sorunla ilgili resimleri de sizlere iletmeyi düşünüyorum.

Şimdiden Teşekkürler.

Arkadaşlar Selam,

Yukarıdaki soruma net bir cevap alamadım ama zaten soruyu da çok net olarak soramadığımı fark ettim.
    Benim Televizyondaki 3D görüntülerde özellikle arka fonlarda ve gölgelerde çok ciddi şekilde kırmızı - yeşil mavi parlamalar yaşanıyor ve görüntü çok bulanık oluyor.
    Didturk 3D yayınlarında, playstation oyunlarında ve 3D filmlerde de bu her zaman oluyor.

Media Markt da bu sorunu anlatınca HDMI kablosunun 3D olması gerektiğini söylediler ancak burada hangi HDMI kablosu sorusu devreye giriyor.
    Televizyon Sony STR Dh520 amfi ye bağlı. Digiturk, playstation amfiye giriyor amfi de televizyona çıkış veriyor.
    Burada 3D destekli bir HDMI kablo alırsam bu sorun çözülür mü ?
    3D destekli HDMI kabloyu amfi televizyon arasında mı kullanacağım?
    Bu görüntülerle ilgili resimleri en kısa sürede sizlerle paylaşacağım. ancak diğer kullanıcı arkadaşlar veya benzeri sorun yaşayanlar ne demek istediğimi anladılarsa lütfen bana yardımcı olup bilgilendirsinler.

3d görüntü kaynağından tvye kadar 3d iletecek kablon hdmi 1.4 uyumlu olursa sorun yaşamazsın.
    bu da ps3 ten amfiye, bluray oynatıcıdan amfiye, digiturk kutundan amfiye ve son olarak amfiden tvye gelen kabloların hepsinin 3d destekli olması gerek demek.
    bence 1 adet hdmi 1.4 3d destekli kablo al, onu misal digitürk kutundan direk tvye bağla 3d testini yap eğer sorun bu şekilde çözüldü ise, diğer 3d kaynaklarının hepsinin kablolarını 3d destekli hdmi kablo ile değiştirmen gerekecek.
    ben philipsin kablosunu kullanıyorum bi sıkıntı yok. (ınca marka da 1.4 ver 3d destekli logolu bir kablo aldım ama o kablo ile 1080p çözünürlükte ekranda rastgele tek piksel parlamaları oluyordu yıldız çakması gibi, ttaf kabloda da sorun çıkmadı ama ben philips aldım.)
    http://www.philips.com.tr/c/kablolar-ve-konektoerler/1.5-m-yueksek-hizli-swv3432h_10/prd/
    kablo bu. bimeksten almıştım. 40 tl falan idi. ttaf da 40 tl idi.
  • yanlış yazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ad3m -- 27 Nisan 2012; 14:56:25 >
  • ebaydan sipariş ettiğim 4100 gözlükler 8 gün içinde sorunsuzca elime ulaştı,3d film hazırlığım olmadığından uydudaki sky 3d kanalını biraz izledim ve bugüne kadar televizyon izlemediğimin farkına vardım :)))
  • yarın yine teknosa turuncu indirim bu sefer 10 lira daha ucuz 1690 liraya iniyor

kararsız kalanlara duyurulur kaçırmayın treni
  • Arkadaşlar eğer isteyen olursa 04.05.2012 Cuma günü elime fazladan 10 adet Samsung SSG 4100 model gözlük gelecek. İsteyen olursa PM den bana ulaşsın,uygun fiyata verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozmet -- 27 Nisan 2012; 21:21:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: camokan

yarın yine teknosa turuncu indirim bu sefer 10 lira daha ucuz 1690 liraya iniyor

antalya da hala 1899 neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismozka

quote:

Orijinalden alıntı: camokan

yarın yine teknosa turuncu indirim bu sefer 10 lira daha ucuz 1690 liraya iniyor

antalya da hala 1899 neden acaba?

Alıntıları Göster
    Alayımmı nediyosunuz . Bende 43d490 aldım kırık geldi iade aldılar ve stokta yok dediler . Bu cihazı öneriyormusunuz ? Led tv ile yan yana duruyolardı ve görüntüsü felaket kötü duruyordu . Acaba evdede bu sorun devam edermi ? İkisini çektim farka bakın ? Beni çok düşündürdü . Ama fiyat çok uygun . 43d490 ı 999 tl den almıştım . Buna 691 tl fark ödeyeceğim. Birde satıcı bana tv nin yeni seri olduğu 2012 olduğunu söyledi . Ama burda 3 yıl falan diyolar . Adam kandırıyo ozaman beni.

He unutmadan SAMSUNG 3D Gözlük SSG-3050 VE 3100 MODEL UYUMLU 4 adet 249 tl türkiyede bi arkadaş satıyor . 1 yıl uluslar arası garantili .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeufeL-07 -- 28 Nisan 2012; 1:23:05 >
  • Baksanıza buda benim bacağım kalınlığındaki eski phlips plazmam. 1024x768 59 hz . D-smart hd yayın da bile 51d550 den daha iyi gözüküyor . Üstelik full hd. Alsammı ya . Çok sıkıntıdayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Baksanıza buda benim bacağım kalınlığındaki eski phlips plazmam. 1024x768 59 hz . D-smart hd yayın da bile 51d550 den daha iyi gözüküyor . Üstelik full hd. Alsammı ya . Çok sıkıntıdayım.

:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar4141 -- 28 Nisan 2012; 2:27:38 >
  • Arkadaşlar iyimi ettim kötümü bilmiyorum siz söyleyin ama bugün sabah Antalya Lara teknosada kuyruğa girip birtane kaptım 51d550 den 1690 tl ye . Nasıl fiyat sizce ? Birde önceki konumdada sormuşum ama yine ekliyeyim. Bu tv ye ssd - 3050 modeli gözlük uyumlumu ?

Birde SEAGATE 3,5" 2TB EXPANSION USB3.0 / USB2.0 HARICI DISK - Almak istiyorum film atıp tv ye bağlayıp izlemek için. Sizce bi sorun olurmu ? Kullanan varmı ? 2 Tb olması , usb 3.0 ve usb 2.0 olması bi sorun teşkil edermi ? Yardımlarınızı bekliyorum. Herkese teşekkürler.

@serdar4141 afbuyur neye gülüdn merak ettim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeufeL-07 -- 28 Nisan 2012; 11:38:53 >
  • evet uyumlu bende 3050 bırde yenı olan 4100 var ıkısındede sıkıntı yok zaten bu gozlukler d serısıne uretilmiş gozlukler
  • quote:

Arkadaşlar iyimi ettim kötümü bilmiyorum siz söyleyin ama bugün sabah Antalya Lara teknosada kuyruğa girip birtane kaptım 51d550 den 1690 tl ye . Nasıl fiyat sizce ? Birde önceki konumdada sormuşum ama yine ekliyeyim. Bu tv ye ssd - 3050 modeli gözlük uyumlumu ?

Birde SEAGATE 3,5" 2TB EXPANSION USB3.0 / USB2.0 HARICI DISK - Almak istiyorum film atıp tv ye bağlayıp izlemek için. Sizce bi sorun olurmu ? Kullanan varmı ? 2 Tb olması , usb 3.0 ve usb 2.0 olması bi sorun teşkil edermi ? Yardımlarınızı bekliyorum. Herkese teşekkürler.

@serdar4141 afbuyur neye gülüdn merak ettim ?

hayırlı olsun en dogru kararı vermişsin.magazadaki led ile plazma arasındakı farka aldanmayıp almakla en ıyı kararı vermişsin.evinde kurdugunda magazadaki led aklına bile gelmez.bu tv de mac keyfi inanılmaz oluyor.gözlük ebaydan ssg-4100 modelinı al çok ucuzladı fıyat.baska bırseye para verme..
  • quote:

Alayımmı nediyosunuz . Bende 43d490 aldım kırık geldi iade aldılar ve stokta yok dediler . Bu cihazı öneriyormusunuz ? Led tv ile yan yana duruyolardı ve görüntüsü felaket kötü duruyordu . Acaba evdede bu sorun devam edermi ? İkisini çektim farka bakın ? Beni çok düşündürdü . Ama fiyat çok uygun . 43d490 ı 999 tl den almıştım . Buna 691 tl fark ödeyeceğim. Birde satıcı bana tv nin yeni seri olduğu 2012 olduğunu söyledi . Ama burda 3 yıl falan diyolar . Adam kandırıyo ozaman beni.

He unutmadan SAMSUNG 3D Gözlük SSG-3050 VE 3100 MODEL UYUMLU 4 adet 249 tl türkiyede bi arkadaş satıyor . 1 yıl uluslar arası garantili .

ya bu plazmada siyahlar tam siyah denıyor yanında led var barız renk farkı var ben aldım aslında şikayetçi değilim fakat yansıma gerçekden çok aşırı var geçen teknosa da yenı e serisi plazma ya bakdım bariz renk ve yansıma farkı var 51e550 şuan piyasada yok ama e450 e490 var teknosada e serisi ile d serisi plazmayı yan yana gordum barız renk ve yansıma farkını gorunce pişman oldum e serisini beklemedim diye egerki yeni alıcak var sa e serisini kesinlikle beklesin egerkı yan yana koyulan bır yerde gorsenız ne demek ıstedıgımı anlarsınız ben satıcıdan alırken arasındakı fdarkı sordugumda bana d srısının renklerını acarsak vs aynı konuma gelır demışdi bende alıcagım zamn tes etmedım 2 gun once teknosaya gttıgımde aldım kumandayı elıme ne yaptıysam e serısı plazmanın canlı renklerıne ulaşamadım bırde arasındakı barız yansıma farkını dıkatlıce seyrettım birkez daha of çekdım ama ne yapalım bıkere aldım ....
  • aslında lg 42lw4500 alacaktım ancak son anda bugünkü indirimde gittim teknosadan bu ürünü aldım dün akşamdan beri yaptığım incelemeler sonucunda. umarım doğru yapmışımdır. bir de askı aparatını da aldım.

Bu konuda cahilim daha önceden plazma, lcd, led deneyimim yok. bilgim de yok. ürün salı günü getirilecek ama ben haziran ayında düğün için evime aldım bu ürünü :) benim şimdiden almam gereken ektra şeyler neler? tvnin içerisinden ne tür kablolar çıkacak. bilgisayara bağlamak için ekstra bir şey almam gerekecek mi? gözlüğü performans ve maddiyat açısından nereden almak lazım? hard disk önerileri nelerdir? büyük ihtimalle bu konu içerisinde bu soruların cevabı vardır ama hepsini bir arada görememek kötü oluyor. bir de tvyi aldığım için yeni heyecan oluştu mazur görün :)
  • Merhaba arkadaslar.
    Sadece burdaki yorumlara guvenerek bugun Teknosadan aldim bu plazmayi. Umarim menmun kalirim. Yorum yazan arkadaslara tesekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.celik

aslında lg 42lw4500 alacaktım ancak son anda bugünkü indirimde gittim teknosadan bu ürünü aldım dün akşamdan beri yaptığım incelemeler sonucunda. umarım doğru yapmışımdır. bir de askı aparatını da aldım.

Bu konuda cahilim daha önceden plazma, lcd, led deneyimim yok. bilgim de yok. ürün salı günü getirilecek ama ben haziran ayında düğün için evime aldım bu ürünü :) benim şimdiden almam gereken ektra şeyler neler? tvnin içerisinden ne tür kablolar çıkacak. bilgisayara bağlamak için ekstra bir şey almam gerekecek mi? gözlüğü performans ve maddiyat açısından nereden almak lazım? hard disk önerileri nelerdir? büyük ihtimalle bu konu içerisinde bu soruların cevabı vardır ama hepsini bir arada görememek kötü oluyor. bir de tvyi aldığım için yeni heyecan oluştu mazur görün :)

51D550 PARASINA GORE ÇOK KULLANIŞLI BİT TV SEÇİM ÇOK IYI FAKAT ACELET ETMESEYDIN DAHA IYI OLRDU ZAMANINDA VARMIŞ E SERISINI ALMAN DAHA FAYDALI OLUCAKTI TABI FITAYI HALA MEÇUL B.SAYAR ICIN EK APARATA GEREK YOK HDMI KABLO ALMAN GEREKIR 1,4 İŞİNİ GORECEKTIR 3D KONUSUNDA KESINLIKLE SUPE ETME EKRAN BUYUK OLDGUUNDAN DOLAYI 3 D ZEVKINI FAZLASIYLA ALIRSIN SAKIN AVM LER DEKI MAGAZALARDAN YADA BAYILERDEN COK FAZLA BIR PARA ODIYEREK GOZLUK ALMA SONUCTA GOZLUKLERIN HEPSI AYNI INTERNETTEN 4100 MODELINI ALMAN TAVSIYESINDE BULUNUCAM CUNKI COK HAFIF VE KULLANIŞLI BEN KULLANDIGIMDAN DOLAYI SOYLUYORUM HAYRLI OLSUN EGERKI FILM VS GIBI KULLANIM AMAÇLI HARICI HDD ALICAKSAN 500 ILA 1T İŞİNİ FAZLASIYLA GORUR YAKLAŞIK 300 ADET FILIM ARŞIVIMDE SADE %3 GIBI BIR ORANDAN DA FILIM OKUMADI 10 ILA 15 GB LIK FILIMLERI HIC TAKILMADAN OYNATAN BIR CIHAZ MEDIPLAYER GIBI HARICI OYNATICILARA PARA VERME CUNKI CIHAZIN OZELIGINDE OLAN MEDIAPLAYER FARKLI CIHAZLARDAN DAHA FAZLA FILIM AÇMA OZELIGINE SAHIP B.SAYARDA'DA 3 DE ACIP IZLEYECEKSEN HDMI 1,4 SECIMIN OLSUN NORMAL HDMI KABLOLARLA UGRAŞMA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mirza01 -- 28 Nisan 2012; 13:06:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempiternal

Merhaba arkadaslar.
    Sadece burdaki yorumlara guvenerek bugun Teknosadan aldim bu plazmayi. Umarim menmun kalirim. Yorum yazan arkadaslara tesekkurler...

EVET TEKNOSADA BUGUN 1689 TL BENDE 1699 A ALMIŞTIM YANSIMA YI DERT ETMIYICEKSEN COK GUZEL BIR CIHAZ ASLINDA BEN HIC DERT ETMEZDIM FARUMDA YANSIMA YANSIMA OKUYA OKUYA YANSIMA ARTIK BENIM DIKATIMI CEKIYOR :d
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.