Şimdi Ara

Samsung 50b850 mi, Pano 50g10 plazma mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir yardım etseniz, bu iki plazma dan sizce hangisini almalıyım. Fiyat olarak ikisi de yakın ( 4.350 )
    Tek amacım dt plus ile hd maç yayınları ve standart yayın, bunun dışında kullanım amacım yok.
    Samsung u kayseri de tanıdık bayiden alma imkanım var. Fakat panasonic alırsam mecburen İB almak zorundayım. İki ürünüde çıplak gözle görmediğim için karar veremiyorum.

yardımalrınız için şimdiden teşekkürler....

• Siyah seviyesi ve karanlık detayları konusunda PANASONIC

Renk dengesi ve keskinlik konusunda SAMSUNG

Dizayn ve teknik özellikler bakımından TARTIŞMASIZ SAMSUNG

Bu arada bu yazdıklarımı WHAT HIFI and VISION dergisi Eylül sayısındaki testten alıyorum.Samsung 50ps650 Panasonicleri ve Sony LCD'leri dövüyor...

En önemli özelliği ise Hi-Definition görüntülerdeki inanılmaz keskinliği ve hareketli görüntülerdeki başarısı....
  • Sevgili @levent5238,
    samsung plaza konulu forumda cevaplamıştım ama dt+ kullandığını bilmiyordum.Özellikle dt+ kutusunun yeni yüklenen 1.693 yazılımından sonra sd yayınlar bayağı flu oldu,seni sarmayabilir,yanıltmış olmayayım.2 gundur ayarlarla ugrasiyorum,50B650 ile hd-smart ile aldığım verimin yarısını dt+'tan alamadım,belki de ben doğru ayarları bir türlü tutturamadım.Hatta dinamik mod bile işe yaramıyor.Artık pes ettim,dt+'ı sadece maç yayınları sırasında açmaya karar verdim,diğer zamanlarda sadece hd-smart.
  • arkadaşlar çok teşekkür ederim,
    sanırım samsung 50b650 ile beraber birde hd smart uydu alıcısı almam gerekiyor. Dijitürk plus ın yayın rezaletini tv ye yüklememek lazım.
  • Samsung 50B850 henüz gelmedi diye biliyorum, piyasada 50B650 ler mevcut.

Eğer bulabilirsen 50B850 al derim, yok bulamazsan mutlaka Pani 50G10 al...
  • TEŞEKKÜRLER
  • Bana göre soru şöyle olsaydı>>>

G10 mu yoksa B85x mi şekkinde;buna B85x diye cevap verirdim!

veya şöyle olsaydı V10 mu yoksa B85x mi diye o zamanda V10 derdim++

++
    Kısaca Pany 2009 modeller içinde High-End ve en iyi seri V lerdir ve bu seri Samy/LGD PDP lerden biraz daha iyidir++
  • Sevgili albani,
    Şimdi benim için en büyük sıkıntı İstanbul dışında yaşıyor olmam. (kayseri )
    Yaklaşık 3 aydır 46 ile 50" tv almak için uğraşıyorum. İstanbul bileşime cesaret edip sipariş vermeye çekiniyorum. Gelen üründe bir sıkıntı olursa Kayseri de sorunu nasıl çözerim. Birde kullanım süresi ile ilgili korkularım var.
    Buna karşılık samsun bayisi olana arkadaşım da 50b850 üründen bi haber, dolayısıyla anadolu grubunda yok diyor.

İnannın 3 ay önce yatırım için bir ev aldım gidip bakmadım bile , Bu tv olayı benim dengemi alt üst etti.
  • Levent kardeş,seninde düşündüğün şeye bak şimdi,o zaman sana 5090 alalım kardeş,madem PDP alacaksın
    en iyisini alalım ne işin var o zaman Samy/LGD veya Pany de

Bütçeni bildir ona göre tavsiye yapayım OK++
  • Özellikler konusunda samsung ön plana çıkıyor olabilir . Ama bu panasonic lerde NeoPdp özelliği ile bence samsung'un önüne geçiyor. Bu cihazları Almanya da görme şansım oldu . albani dediği gibi iyi cihaz istiyorsan 5020 almak gerekir. Bu arada pana. z1 veya v10 serilerinide görmenizi tavsiye ederim.
  • 50g10 derim ben
  • Bütçeni bildir ona göre tavsiye yapayım OK++

demiştim!

4,9/5 kağıt gibi bütçen OK+ ise 5090 al(Stand dahil;Speaker hariç fiyattır!!)
    Alım içinde beni arayabilirsin++
    Bu sıcakta buşuna gezme PDP bulmak için,bulunanın en iyisini al ve olay bitsin kardeş++
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.