Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.373
Cevap
13
Favori
282.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jajabo

quote:

Orijinalden alıntı: ByOrkO89

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TARDIS

Kanal sıralama ve isim değiştirme özelliğini çözebilen var mı?

Evet Digiturk kullaniyorum. Kanallari Siralama yapabiliyormuyuz kafamiza gore ?

yapabilioruz smart hub tan kanala gir orda yerini değiştrmek istedğin kanalı enterla sonra aşağıdan kanal no düzenleden ayarla

Tesekkurler

nedemek ama biraz kıl bi işlem her lanal için uğraşıyorsun :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TARDIS

Kanal sıralama ve isim değiştirme özelliğini çözebilen var mı?

Evet Digiturk kullaniyorum. Kanallari Siralama yapabiliyormuyuz kafamiza gore ?

yapabilioruz smart hub tan kanala gir orda yerini değiştrmek istedğin kanalı enterla sonra aşağıdan kanal no düzenleden ayarla

Tesekkurler

nedemek ama biraz kıl bi işlem her lanal için uğraşıyorsun :D

Smart huba girdikten sonra nerden secip sira no veriliyor. Smart huba girdikten sonra Favorilere ve kanal a girdim lutfen ilk kanal ekleyin dedi kanal ekleyi goremedim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mstafayilmaz

herkese kolay gelsin bendede 40 d 6000 var benim sorum daha basit olucak
    smart tv uygulamasında garanti leasing uygulamasını kendi kendine yüklüyor. bu sorunu olan varmı. sadece bu yüzden servise gönderdim 18 gün oldu daha gelmedi. bu arada aklımda kalan kadarıyla ATV anlamı analog tv demek
    birde gözlük fiyatları o kadarda düşmüyor.mecburi aldık 2 gözlük ve iki daha alıcaz televizyonu geri iade etmezsek.

hocam ne yaptm bi ufak uygulama yznden servisemi yolladın.bende her smart tv açtğmda garanti bankası iş bankası falan uygulamalarını tekrar geri yüklüo ama bn yollamam senlik deil sanırsam bu sorun?bndede var ve hç umrumda deil açıkçası okdr tvde uygulama uğraşamam bnm için görüntü ve 3D lazm...

böyle bir problem olmaması lazım ancak şundan kaynaklanabilir. 1- smart uygulamalarını düzenleyin burda bu iki yüklenmiş olan uygulamayı silin , tekrar yeninden yükleyin bakalım aynı problemi verecekmi vermezse, zaten problem yok eğer hala vermeye devam ediyorsa 2 inci adımı uygulayın ..
    2-tv yazılımı nedir son güncel yazılımı internet üzeirnden yükleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edessa2017 -- 8 Eylül 2011; 13:53:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BuRCo

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsan01

selam arkadaşlar 46d6000 alıcam bende, oyun oynanmaz diyolar ama ben yine de alıcam.
    PS3 ile kullanan arkadaşlar var mı? yorumlarını yazabilir mi?

hergün oynuyorum bir sorun yok ,

Oynanmaz diyenler neden diyorlar bunu söylermisin ? Bizim bilmediğimiz birşey mi biliyorlar

input lag mı ne düşükmüş, misal adamı vuruyormuşun 2-3 sn sonra düşüyormuş, yarış oynarken sola kırınca 1-2 sn sonra dönüyormuş falan filan....
    Bana da saçma geldi öyle olsa tabii ki oyun falan oynanmaz

• smart huba girdim kanal a girdim. bi kanalı enterladım sonra sağüstte düzenle simgesine gelip tıkladım ve kanalın koycam yere gelip tekrar enterladım.ben böle yaptım.

Nasıl oyun oynanmasın millet tüplüde fıstık gibi oynuoda bu koca 3D LED mi oynatamıcak.Bozuk görüntü verecek yazık olur o paracıklara çok saçma bence.Ben XBOX 360 gece gündüz oynuyorum gayet memnun ötesiyim :D
  • arkadaşlar aramızda bir tane bile memnun olmayan kimse yok tv'sinden. lütfen yeni gelenler bu mesajı okusunlar ÇOK AMA ÇOK MEMNUNUZ.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kissoff

arkadaşlar aramızda bir tane bile memnun olmayan kimse yok tv'sinden. lütfen yeni gelenler bu mesajı okusunlar ÇOK AMA ÇOK MEMNUNUZ.

+1
  • İnternetten Thor (2011) Blu-ray CEE 1080p AVC DD5.1 bluray indirdim. bunu direk hdd atıp televizyonda nasıl izleyebilirim? veya izleyebilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kissoff

arkadaşlar aramızda bir tane bile memnun olmayan kimse yok tv'sinden. lütfen yeni gelenler bu mesajı okusunlar ÇOK AMA ÇOK MEMNUNUZ.

Ben de Tv'yi 3 gün önce kurdurdum. Daha önceden 37 ekran tv izliyordum 37 ekrandan bu tv'ye geçmek Murat 124'den direkt olarak Ferrari'ye yükselmek gibi bişey:) işin şakası bir yana tv çok güzel arkadaşlar herkese şiddetle tavsiye ederim.Ben de Tv'yi 3 gün önce kurdurdum. Daha önceden 37 ekran tv izliyordum 37 ekrandan bu tv'ye geçmek Murat 124'den direkt olarak Ferrari'ye yükselmek gibi bişey:) işin şakası bir yana tv çok güzel arkadaşlar herkese şiddetle tavsiye ederim.
  • Bu arada bir de sorum olacak. Tv'yi açtığım zaman sol üst tarafta 1920X1080 @50HZ yazıyor. 200HZ' yapamadım ayarlarından. Acaba yayından mı dedim ama HD yayında da aynı olay var d-smart veya dijitürk üm yok ama uydu cihazım HD. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
  • quote:

smart huba girdim kanal a girdim. bi kanalı enterladım sonra sağüstte düzenle simgesine gelip tıkladım ve kanalın koycam yere gelip tekrar enterladım.ben böle yaptım.

Nasıl oyun oynanmasın millet tüplüde fıstık gibi oynuoda bu koca 3D LED mi oynatamıcak.Bozuk görüntü verecek yazık olur o paracıklara çok saçma bence.Ben XBOX 360 gece gündüz oynuyorum gayet memnun ötesiyim :D

Slm. Kanal girdikten sonra sag yukarda kablo veya anten diye secim var. İkisini de denedim ama hicbir kanal gozukmuyor o bolumde. Digiturk kullaniyorum. Sizin anten denmi bagli tv ?
  • quote:

smart huba girdim kanal a girdim. bi kanalı enterladım sonra sağüstte düzenle simgesine gelip tıkladım ve kanalın koycam yere gelip tekrar enterladım.ben böle yaptım.

Sag üstteki düzenle bende aktif degil o yüzden üstüne gelemiyorum, kanal a girdigimde İLK OLARAK BİR KANAL EKLEYİN diyor ekranda , sag üstte aktif olmayanın yanından anten ve kablo secimi var, ikisini de denedim ama olmadı :(( bir yerde yanlıs yapıyorum ama nerde ?

• quote:

Orijinalden alıntı: nurettince

Bu arada bir de sorum olacak. Tv'yi açtığım zaman sol üst tarafta 1920X1080 @50HZ yazıyor. 200HZ' yapamadım ayarlarından. Acaba yayından mı dedim ama HD yayında da aynı olay var d-smart veya dijitürk üm yok ama uydu cihazım HD. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

100 hz bile yayın yokki 200 yapabilesin, ancak dvd flimlerde falan etkisini gösterir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istcool

İnternetten Thor (2011) Blu-ray CEE 1080p AVC DD5.1 bluray indirdim. bunu direk hdd atıp televizyonda nasıl izleyebilirim? veya izleyebilirmiyim ?

Arkadaşlar cevap bekliyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nurettince

Bu arada bir de sorum olacak. Tv'yi açtığım zaman sol üst tarafta 1920X1080 @50HZ yazıyor. 200HZ' yapamadım ayarlarından. Acaba yayından mı dedim ama HD yayında da aynı olay var d-smart veya dijitürk üm yok ama uydu cihazım HD. Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

100 hz bile yayın yokki 200 yapabilesin, ancak dvd flimlerde falan etkisini gösterir sanırım.

teşekkürler cevabın için bence de sorun yayından kaynaklanıyor. ama uydunun ayalarından çözünürlükle oynadığım zaman bazen 60 Hz'e çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****76

Ana konuya yazdım ama cevaplayan olmadı, üstadlardan fikri olan yok mu?.. yaklaşık 3 ay önce aldığım samsung d 6000 televizyonun ekranın sol üst kısmında 3 gün önce bir siyahlık oluştu.. buna benzer bir sorun yaşayan oldu mu? sizce nedir, ya da garanti kapsamındamıdır böyle bir sorun.. insanın sürekli gözü takılıyor açıkcası..

aynı buna benzer bi siyahlasma tv nın ust tarafında oldu servis yazısmalarından sonra panelin degişimine karar verdi degişsecek bakalım bekliyoruz resim eklemek istiyorum ancak eklenmiyor

• ARKADAŞLAR UYUDUDA 3D TV TEST YAYINI DİYE BİR KANAL VAR O KANALI 3 BOYUTLU İZLEYEMİYORMUYUZ TV NİN KUMANDASINDAN 3D BUTONUNA BASINCA ANCAK GÖZLÜK AKİF OLUYOR ONUN HARİCİNDE AKTİF DEGİL YAYIN DİREK 3 BOYUTLU ZATEN BİZ BUNU İZLEMEK İÇİN NE YAPMAMIZ LAZIM
    MESELA GECEN SAMPIYOLAR LİGİ FİNALİ 3 BOYUTLU VERDİLER BİZ BUNU İZLEYEMECEKMİYİZ
  • kısa ve öz bi soru daha sormak istiyorum ben bu foruma resim ekleyemiyorum yetkiniz yok diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim20

kısa ve öz bi soru daha sormak istiyorum ben bu foruma resim ekleyemiyorum yetkiniz yok diyor

Upluod sitelerinden resmi yukle ornek : hizliresim buradan up yap sonra direkt link yazan kismi kopyala dh ye gel image tikla ve kopyaladigin linki yapistir olay bitti
  • quote:

quote:

İnternetten Thor (2011) Blu-ray CEE 1080p AVC DD5.1 bluray indirdim. bunu direk hdd atıp televizyonda nasıl izleyebilirim? veya izleyebilirmiyim ?

Arkadaşlar cevap bekliyorum

hacım sen hdd den fılm seyretmıyormusun aynı sekılde de calısmıyormu? dene bı hdd ye atıp boyutu ne kadar orjınal bluray mı ındırdın 40-50 gb olanlarından ? bence bunu denıyen olmamıstır forumda sen hdd ye at smart hub dan vıdeo oynatıcılardan bı dene belkı calıstırır calıstırırsa paylasırsın bızımle?
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.