Şimdi Ara

Samsung 40D6000 LED TV (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.373
Cevap
13
Favori
282.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlgilenen varsa, neredeyse hiç kullanılmamış Samsung 3D gözlüğümü satıyorum. TV ile beraber hediye verilmişti.
    Samsung SSG-3300GR
    PM atabilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba ben 40d6000 tv de xbox360 kullanıyorum.konsolu açtığımda tv otomatik oyun moduna geçiyor ama denemek için koyarken oyun modunu kapattım ve grafiklerin tv oyun kodunu açınca ciddi anlamda kötüleştiğini gördüm.ancak oyun modunu kapatırsam bu seferde görüntüde kasılma ve bulanmalar oluyor.oyun modunu kapatıp tv deki ayarlarla oynayarak sorunsuz grafiklerden taviz vermeden oyunları oynayabilir miyim ..konsol kullanıp bu sıkıntıyı çözen arkadaşlar yardımcı olabilir mi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oduth

İlgilenen varsa, neredeyse hiç kullanılmamış Samsung 3D gözlüğümü satıyorum. TV ile beraber hediye verilmişti.
    Samsung SSG-3300GR
    PM atabilirsiniz.

Satmadan hayrına versen olmaz mı ?
  • Var mı yeni yazılım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali119

Var mı yeni yazılım?

son yazılım 1026...eylül 2013...

http://www.samsung.com/tr/support/model/UE40D6000TWXTK-downloads
  • merhaba samsung ssg-5100gb gözlük arayanlar için şok fırsat almak isteyenler bana pm atabilirler saygılarımla..
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Üstadım çok teşekkürler emeğiniz için. Tüm adımları tek tek uyguluyorum ama Kullanıcı applikasyon senkronizasyonu'nu yapıyorum Connecting diyor bekliyor. Hiçbir değişiklik olmuyor. Nasıl halledebilirim acaba bu sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babıesrar82

Üstadım çok teşekkürler emeğiniz için. Tüm adımları tek tek uyguluyorum ama Kullanıcı applikasyon senkronizasyonu'nu yapıyorum Connecting diyor bekliyor. Hiçbir değişiklik olmuyor. Nasıl halledebilirim acaba bu sorunu?

Yıllar geçti inanın unuttum :(

• Napcam ya olmuyo bi türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: turanozzeybek

yeni ip adresi
    149.154.159.134

Arkadaş sağolsun yeni ip adresi bu arkadaşlar. Sammygo'dan alıntılanan sarı büyük altyazı kurma adımlarında verilen ip adresi güncel değil. Onun yerine
    149.154.159.134 girmelisiniz.Bunun dışında tüm adımlar aynı. Yaptım babalar gibi büyük sarı altyazı var artık.
    Sammygo sitesinde emeği geçenlere ve @OlguErhan ve @turanozzeybek'e sonsuz teşekkürler.
  • Arkadaşlar Tv imize uymlu en uygun fiyatlı wifi adaptör veya çözüm önerisi olan varmıdır??? Bu İntelin Widi uygulaması var Pc ekranını 1:1 Tv ye aktarıyorsunuz,bunu bizim Tv de yapmak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KIVIRCIK

ARKADAŞLAR 46D6000 modelini kullanıyorum Wİ-Fi olayını çözdüm Everest 686N 150Mpbs Wifi adaptörünü tanıdı sorunsuz kullanıyorum.
    Çok model denedim Raalink RT2770 çipli bütün Wifileri tanıyor.Birkaç model daha var WİFİSKY , ALFA ,KASENS VS..
    150Mpbs bağlantı, kablolu bağlantıdan daha hızlıdır.şimdi 300Mpbs wifi adaptor arıyorum.(Tabi modeminizde 300Mpbs olmak zorunda)
    Araştırmalarım sonuç verirse en kısa zamanda paylaşırım.

Samsung 40D6000 LED TV

Kardeş bu Ralink RT2770 Çipli wifi adaptör bulamıyorum internette,kolay bulabileceğim bir yer önerirmisin

• samsung wi-fi 109 tl satılıyor mağazalarda
  • arkadaşlar benimkinin modeli 55D6500 şurdaki:http://www.samsung.com/tr/support/model/UE55D6500VSXTK-downloads

Şimdi benim tvde firmware sürümü 1018 ve Türkçe, internet üzerinden otomatik güncellemeyi seçince yeni sürüm yok diyor ama bu linkte son sürüm 1026 gözüküyor, ama ingilizce yazıyor dil olarak.

Sizce bu son sürümü flash'a atıp yüklemeli miyim? yüklersem ingilizcemi olucak televizyonun dili?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cstn

arkadaşlar benimkinin modeli 55D6500 şurdaki:http://www.samsung.com/tr/support/model/UE55D6500VSXTK-downloads

Şimdi benim tvde firmware sürümü 1018 ve Türkçe, internet üzerinden otomatik güncellemeyi seçince yeni sürüm yok diyor ama bu linkte son sürüm 1026 gözüküyor, ama ingilizce yazıyor dil olarak.

Sizce bu son sürümü flash'a atıp yüklemeli miyim? yüklersem ingilizcemi olucak televizyonun dili?

flash'tan yüklemek daha iyidir...
    yine Türkçe kalır merak etmeyin...

• yanıtınız için teşekkürler, peki kanal listesi yani sıralaması da olduğu gibi kalıcak mı yoksa sıfırlanır mı, tekrar düzenlemem gerekir mi? kanalları usb ye liste aktarma gibi birşey var ama usbyi tüm slotlara denememe rağmen aktarmıyor kanal listesini çünkü
  • quote:

yanıtınız için teşekkürler, peki kanal listesi yani sıralaması da olduğu gibi kalıcak mı yoksa sıfırlanır mı, tekrar düzenlemem gerekir mi? kanalları usb ye liste aktarma gibi birşey var ama usbyi tüm slotlara denememe rağmen aktarmıyor kanal listesini çünkü

kişisel hiçbir şey değişmiyor, menüde birkaç yeni uygulama dışında farkedilen birşey olmuyor...
  • yükledim bi sorun olmadı teşekkürler. bu arada yeni ne geldi anlamadım her şey aynı olduğu gibi (:
  • quote:

yükledim bi sorun olmadı teşekkürler. bu arada yeni ne geldi anlamadım her şey aynı olduğu gibi (:

dediğim gibi farkedilir birşey olmuyor, menüde ıvır-zıvır birkaç uygulama eklenmiş oluyor o kadar...kısacası pratikte işe yarar birşey yok...bazı açılmayan videolarla ilgili sorunlar çözülmüş olabilir belki...
  • TV yaklaşık 2,5 sene sonra elimde patladı sanırım.

Açıldıktan 20-25 saniye sonra kendi kendine kapanıyor. İlk defa böyle bir şey yaşıyorum. Bilmiyorum daha önce yaşayan oldu mu?

Teknik servis çağırdım, servis ücreti de 50 TL imiş, daha baştan girdi yani.

Bakalım gelecekler, ne olacak?
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.