Şimdi Ara

Samsung 2+1 Soundbar HW-B450/TK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2021 yılında almış olduğum HW-A450 modelini pc ye bağlayıp yerine samsung HW-B450/TK model soundbar aldım. Montajını yaptım. Gayet güzel çalışıyor. Memnunum ama hoşuma gitmeyen bir durum var. Aranızda kullanan tecrübe eden var ise sormak istedim. a450 de kumanda ile Bluetooth bağlantısını seçtiğimizde bağlantı devam ettiği sürece ön panelde bulunan led ekranda BT yazısı sürekli aktif olurdu. Böylece soundbar açık mı kapalı mı hangi modda çalışıyor bilirdim. B450 de ise bağlatı kurulduktan sonra yine ekrana BT yazısı geliyor bir süre kalıyor sonrasında ledin şiddeti azalıyor ve kısa süre sonra ekran kapanıyor. Soundbar sorunsuz bir şekilde çalışıyor ama bildirim ekranında her hangi bir yazı olmuyor. Karanlıkta film seyerttiğimde soundbar yokmuş gibi oluyor. Sesi açtığımda ekran çalışıyor bir kaç saniye sonra gene ekran kapanıyor. Acaba bunun bir ayarı varmı? Ekranın kapanmasının sebebi ne? A450 gibi hep açık kalmasını istiyorum ekranın. Acaba gece modu özellği ile bir alakası varmı? Bilen var ise yardımcı olmasını rica ederim. Kullanım kılavuzunda bu kkonu hakkında bir bilgi bulamadım.

• Amac soundbardaki isigi kapatarak ortamin ambiyansini bozmamak. Bunun bir ayari yok maalesef.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşününce amaç mantıklı. Benimkisi alışkanlık. Buna da alışacağız o zaman..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.