Şimdi Ara

Samsung 1.4GHz işlemcili Galaxy S Plus modelini hazırlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
6.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar Galaxy s plus ile Galaxy s arasındaki tek fark işlemcisi değil birinde SUPER AMOLED ekran var diğerin de ise SUPER CLEAR LCD ekran var fark bundan ibarettir.super amoled ekranların uretim sıkıntısı olduğundan super clear lcd ekan versiyonuyla satışını güçlendirmenin derdinde samsung ok....
  • Samsung bu kadar modeli nasıl çıkarıyo onlamış değilim , adamlar hergün yeni model tanıtıyo
  • galaxy
    galaxy s
    galaxy 2
    galaxy s2
    galaxy s2+
    galaxy s2++
    galaxy s2.5+-+
    galaxy s2 ++++

...
  • ve boyle sureeeeerrr gider...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden bu koreliler bir telefonu çıkarırken 4 kızı yanyana koyup ellerine birer cep telefonu verip poz verdirtirler
  • Ya Galaxy S alacağım yada Galaxy S PLus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

Ya Galaxy S alacağım yada Galaxy S PLus.

aynı fiyat olursa galaxy plus daha mantıklı..
  • Dün telpaya sordum Galaxy S Plus bize gelmeyecek Rusya'da satılacak dediler.
  • Teknosa'ya geldi 1199TL'den satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xsw

Teknosa'ya geldi 1199TL'den satılıyor.

sadece teknosadamı satılacak bu tel bilginiz varmı? s ile aynı fiyat hangisini almalı?
  • Galaxy'den bütün gezegenleri oradan G.O.R.A ya geçerler.

samsung gora 2.
  • tam galaksy s almaya hazırlanırken dün androidtürkiye.net sitesinde tanıtımını ve incelemesini gördüm kafam karıştı.Fiyat olarak 1.199 TL ama ilginç sadece 2 sitede satılıyor birisi Teknosa ve netten alımda 100 TL çek veriyor.Dolayısıyla 1.099 TL ve S fiyatı denilebilir.

Bu durumda diğer her şeyi aynı olsa bile yeni ve hızlı işlemcisi ve en son android sürümü ile piyasada sayısı azda kalsa hala alınan S modeli yerine alınabililr gibi duruyor.

Bugün Teknosa'ya gidip yerindede gördüm S'ten en ufak bir görsel farkı yok zaten :) Almaya çok yakınım cihazı ama tek soru işaretim şu an sadece Teknosa'da satılması ve Teknosa'nın bildiğim kadarıyla hiçte ucuz bir yer olmaması.Fakat öbür tarafından baktığımdada 1000 TL seviyelerinde 2010 yılı S modeli hala satılırken ve ben onu almayı düşünürken 2011 yılı ve daha hızlısı neden 1099 TL etmesin ki ?

Yinede bir kaç gün bekleyip alacağım sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmer77

tam galaksy s almaya hazırlanırken dün androidtürkiye.net sitesinde tanıtımını ve incelemesini gördüm kafam karıştı.Fiyat olarak 1.199 TL ama ilginç sadece 2 sitede satılıyor birisi Teknosa ve netten alımda 100 TL çek veriyor.Dolayısıyla 1.099 TL ve S fiyatı denilebilir.

Bu durumda diğer her şeyi aynı olsa bile yeni ve hızlı işlemcisi ve en son android sürümü ile piyasada sayısı azda kalsa hala alınan S modeli yerine alınabililr gibi duruyor.

Bugün Teknosa'ya gidip yerindede gördüm S'ten en ufak bir görsel farkı yok zaten :) Almaya çok yakınım cihazı ama tek soru işaretim şu an sadece Teknosa'da satılması ve Teknosa'nın bildiğim kadarıyla hiçte ucuz bir yer olmaması.Fakat öbür tarafından baktığımdada 1000 TL seviyelerinde 2010 yılı S modeli hala satılırken ve ben onu almayı düşünürken 2011 yılı ve daha hızlısı neden 1099 TL etmesin ki ?

Yinede bir kaç gün bekleyip alacağım sanırım :)

aynı kafa karışıklığını bende yaşadım. hatta teknosaya mailler attım grey mi diye? neden sadece sizde satılıyor diye sordum. onlarda bana tel ile dönüp açıkladılar.

öncelikle ürün grey değil. telpa garantili. şu ana 25 ağustosa kadar sadece teknosada satışı yapılacak sonra diğer firmalarda satışa başlıyacak. samsugla teknosanın anlaşması bu heralde. fiyat konusuna gelince bende senin düşündüğünü düşündüm ve bunun yanıtıda kendim buldum. şimdi galaxy s üretimi durduğundan yeni fiyatla türkiyeye giriş yapmıyor. yani satıcalar yüksek fiyatlı aldıklarından yüksek fiyatla satışını yapıyorlar. yani 100 tl ye alınan bir ürünü sonradan fiyatı eğer stokları eritemeyip ve hala elinde varsa 100 tl nin altında satamaz ve satmazlarda ama daha sonra yeni çıkan modeli yeni fiyatıyla eskisinin fiyattıyla aynı alıp yani 100 tl ye bunu diğeriyle aynı fiyattan satabilir. biraz karışık anlattım ama anlamışınızdır ne demek istediğimi. ben siparişini verdim ürünün. inşallah hayırlı olur. yinede ayrıntılı birşeyler sormak istersen mesaj atarsın.

• Karışıkta olsa güzel olmuş , allahtan iktisat mezunuyum anladım sonunda :) teşekkürler

Bende muhtemelen yarın alacağım ama benimde en büyük korkum bir önceki telefonum tasarım harikası LG gd900'dü ve aldığım için çok menundum ama LG geçen yılın en üst segmentteki 2.telefon modeline bir güncelleme yayınlamadı onuda geçtim uygulamalar hep sınırlı kaldı ve millet özelllikle IPhone sahipleri yeni dünyalara yelken açarken biz hep kuyunun dibinde kaldık.

Şimdi son bir aydır araştırırken ve tam GalaksS'te son kararımı verdim derken ( özellikle çok tutulan ve dolayısıyla desteği,güncellemesi olan ) bencede daha uygun olan Galaxy plus daha mantıklı , umarım ikimizde memnun kalırız.

Yanlız bugün telefonu sormak için uğradığım Teknosa'da danışmana internetten verilen 100 TL çekin mağazadan alımda olup olmayacağını sordum , olmayacağını ama 50 TL turkcell indiirmi olduğunu söyledi.Peki neden mağazadan alıyım ki dedim , veririm siparişi netten alırım 100 tl çeki farklı bir şeyde kullanırım dedim , karşılık olarak netten alınan ürünlerdense mağazadan alınan ürünler daha garantili dedi :) Bana mağazdan satmak için söyledi gibi geldi ama insan yinede bir düşünüyor :) Acaba netten gelen ürün teşhir ürünü falan olabili mi ( Gerçi daha teşhir edilebilecek kadar bile durmadı vitrinde :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokmer77

Karışıkta olsa güzel olmuş , allahtan iktisat mezunuyum anladım sonunda :) teşekkürler

Bende muhtemelen yarın alacağım ama benimde en büyük korkum bir önceki telefonum tasarım harikası LG gd900'dü ve aldığım için çok menundum ama LG geçen yılın en üst segmentteki 2.telefon modeline bir güncelleme yayınlamadı onuda geçtim uygulamalar hep sınırlı kaldı ve millet özelllikle IPhone sahipleri yeni dünyalara yelken açarken biz hep kuyunun dibinde kaldık.

Şimdi son bir aydır araştırırken ve tam GalaksS'te son kararımı verdim derken ( özellikle çok tutulan ve dolayısıyla desteği,güncellemesi olan ) bencede daha uygun olan Galaxy plus daha mantıklı , umarım ikimizde memnun kalırız.

Yanlız bugün telefonu sormak için uğradığım Teknosa'da danışmana internetten verilen 100 TL çekin mağazadan alımda olup olmayacağını sordum , olmayacağını ama 50 TL turkcell indiirmi olduğunu söyledi.Peki neden mağazadan alıyım ki dedim , veririm siparişi netten alırım 100 tl çeki farklı bir şeyde kullanırım dedim , karşılık olarak netten alınan ürünlerdense mağazadan alınan ürünler daha garantili dedi :) Bana mağazdan satmak için söyledi gibi geldi ama insan yinede bir düşünüyor :) Acaba netten gelen ürün teşhir ürünü falan olabili mi ( Gerçi daha teşhir edilebilecek kadar bile durmadı vitrinde :)

aman inanma teknosa satış elemanlarına bildiğim kadarıyla onlar satışa göre prim filan alıyorlar heralde. yine bu forumdan birinden duymuştum. netten yüzlerce ürün satılıyor bunların hepsini nasıl teşhir ürünlerini göndersinler. ki teknosa gibi ürünlerin teşhir satılacak ürünler değil. çok incelendiğinden ve vitrinde en az 2 ay kaldıkları için kendini belli eder. ben 100 tl için netten sipariş verdim. hayırlısı olsun diyorum.

• daha birini almadan yenisi cikiyor arkadas
  • ben aldım telefonu gidip teknosadan canlı canlı :)
    tek kelimeyle muhteşem geldi bana.
    görüntü,hız,uygulama zenginliği bence süper telefon.
    sadece aksesuar anlamında yeni olduğu için sıkıntı olabilir.
    galaksy S'in kılıflarını denedim ama bu S'den biraz daha ince dizayn edilmiş.
    çok araştırdım ve sonunda doğruyu buldum diye düşünüyroum :) herkeze tavsiye ederim.
  • bende alarak katıldım arkadaşlar size
  • bende ay başı alacağım :) bu paraya bu performans bence en iyisi Galaxy S Plus :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.