Şimdi Ara

Samsunda 2,5 aylık konteynerda ölü bebek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsun'un Tekkeköy ilçesinde ailesi tarafından hastaneye getirilirken ölen ve ölümü şüpheli bulunan 2,5 aylık bebeğin kesin ölüm nedeninin otopsi sonucu belirleneceği bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi'nde yaşayan Bakırcı ailesinin 3. çocukları 2,5 aylık Kübra Nazar Bakırcı, rahatsızlanınca ailesi tarafından 112 Ambulansı ile Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine getirilirken yolda hayatını kaybetti.

Hastanede bebeğin ölümünün şüpheli bulunması üzerine Kübra Nazar Bakırcı'nın cesedi otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine gönderildi.

Cumhuriyet Savcılığının talimatı üzerine ifadelerine başvurulan anne Necla Bakırcı (24) ve baba Murat Bakırcı (31) ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Bebeğin kesin ölüm nedeninin ise otopsi sonucu belirleneceği belirtildi

Bir arkadaşım bebeğin asayiş polisin belirsiz cesetlerde gezerken ölü resmini görmüş bana gösterdi acayip irkildim isteyenlere göndereyim ama gerçekten vahşet bu vahşet küfür etmekten başka birşey gelmez elimden

• 2.5 aylık konteynerden sonrasını okumadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kon kon.
  • 2.5 AYLIK KONTEYNER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ananidze

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde ailesi tarafından hastaneye getirilirken ölen ve ölümü şüpheli bulunan 2,5 aylık bebeğin kesin ölüm nedeninin otopsi sonucu belirleneceği bildirildi.

Edinilen bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi'nde yaşayan Bakırcı ailesinin 3. çocukları 2,5 aylık Kübra Nazar Bakırcı, rahatsızlanınca ailesi tarafından 112 Ambulansı ile Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine getirilirken yolda hayatını kaybetti.

Hastanede bebeğin ölümünün şüpheli bulunması üzerine Kübra Nazar Bakırcı'nın cesedi otopsi için Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine gönderildi.

Cumhuriyet Savcılığının talimatı üzerine ifadelerine başvurulan anne Necla Bakırcı (24) ve baba Murat Bakırcı (31) ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Bir arkadaşım bebeğin asayiş polisin belirsiz cesetlerde gezerken ölü resmini görmüş bana gösterdi acayip irkildim isteyenlere göndereyim ama gerçekten vahşet bu vahşet küfür etmekten başka birşey gelmez elimden

Hocam resim erkek resmi
    Bahsedilen kız

• quote:

Orijinalden alıntı: MIKROP EMRE

quote:

Orijinalden alıntı: Ananidze

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde ailesi tarafından hastaneye getirilirken ölen ve ölümü şüpheli bulunan 2,5 aylık bebeğin kesin ölüm nedeninin otopsi sonucu belirleneceği bildirildi.

Hocam resim erkek resmi
    Bahsedilen kız

Bilmiyorum haberde hata olabilir belki ben yanlış haberi yayınladım herneyse ikiside vahşet

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.