Şimdi Ara

şampuan önerisi yardım ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar benim saçlarım seyrek, ince, cansız, çabuk yağlanıyor ve dökülmede oluyor bana en uygun şampuan sizce nedir ?

Not: bu arada bioxcin kullanıyorum çok faydalı oldugunu söyleyemem bağımlılık yapan bir şampuan kullanmazsan çok dökebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagribulbul60 -- 29 Kasım 2016; 21:35:20 >

• Takip
  • Yağlanma daha baskın ise BC Derin temizleme kullanabilirsin... Bu mevsimlerde dökülme normaldir... Ancak yoğunlaştıysa ona da ayrı önlem almak gerekir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o yaglanmaya cözüm yok sık sık yıkamak lazım...cok para harcadım sampuanlara hicbiri cabuk yaglanmayı gecirmedi...kremsiz sampuan al dalin hunca otacı tresan gibi
  • Sebamed anti hair lost kullanmıştım, iyi gelmişti.

Bir de şu ürün dikkatimi çekiyor:

http://www.kozmoya.com/saç-bakım-ürünleri/şampuan/american-crew-sampuan/American-Crew-Trichology-Anti-Hairloss-Thickening-Shampoo-250ml

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Sebamed anti hair lost kullanmıştım, iyi gelmişti.

Bir de şu ürün dikkatimi çekiyor:

http://www.kozmoya.com/saç-bakım-ürünleri/şampuan/american-crew-sampuan/American-Crew-Trichology-Anti-Hairloss-Thickening-Shampoo-250ml

alsak mı bunu benimde saçlar ince ve seyrek azda dökülüyor sinir oluyorum devamlı bişey kullanmak istiyorum ama market şampuanlarından bulamıyorum böyle giderse sadece su kullancam ya

bunu alsak mı acaba baya bişey yazıyor cidden

• gladyo38 G kullanıcısına yanıt
    Ben şu anda davines'in volüme şampuanını kullanıyorum. İnce saçları kalınlaştırdığını söylebilirim. Bu konuda başarılı. Dökülme şu dönem için durduğu için bir şey diyemem. Ama American crew in şampuanını da denerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.