Şimdi Ara

Şampiyonlar Şampiyonu Kostümü +Riven

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cidden Zed mi olacaktı sırada ne var Şanlı Yasuo mu? Riven bekleyenler de sevinebilir artık.

Kaynak :http://boards.pbe.leagueoflegends.com/en/c/general-pbe-feedback/iA9X4gNG-ramping-up-for-worlds-content

• riven skini iyi değil ki değeri kimsede olmamasından geliyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: noin

Bu mesaj silindi.
    bir mid karakterine gelip 5 kişilik takımın tamamının tamamlanması zaten beklenen şeydi de neden çıka çıka bir AD şampiyona çıktı . Daha iyi seçenekler bence vardı Syndra gibi
  • noin kullanıcısına yanıt
    Şampiyonlar Şampiyonu skini zed için gelecekmiş.Ve Riven satın alınabilir hale gelecek ama alanlar için kod adı gibi bir çerçeve gelecek bu kadar.Şanlı kostüm için bilgi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Şampiyonlar Şampiyonu skini zed için gelecekmiş.Ve Riven satın alınabilir hale gelecek ama alanlar için kod adı gibi bir çerçeve gelecek bu kadar.Şanlı kostüm için bilgi yok.

Ayrıca ult açtıgındada değişik bir model olacak eskiden almıs olanlar için.
  • PagRyze kullanıcısına yanıt
    Full ad takım yapan ritoya sövüyorum ap şampiyona verseler ne olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Full ad takım yapan ritoya sövüyorum ap şampiyona verseler ne olurdu.

Adleri bariz üstün tutuyorlar ne yapalım
  • Şanlı kostümü de AP'ye çıkarsınlar da darılmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: katafaz

bir mid karakterine gelip 5 kişilik takımın tamamının tamamlanması zaten beklenen şeydi de neden çıka çıka bir AD şampiyona çıktı . Daha iyi seçenekler bence vardı Syndra gibi

İyide syndranın zibilyon tane kostümü var ve mavi tonda oluyor bu kostümler Atlantisli Syndra zaten bu tonda ha şimdi dersin Buzul ejder Shyvana var o olay zaten saçmalıktı
  • Riven güzel haber. Bu skini nerdeyse 3 senedir bekliyordum. Çıktığında direk alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

İyide syndranın zibilyon tane kostümü var ve mavi tonda oluyor bu kostümler Atlantisli Syndra zaten bu tonda ha şimdi dersin Buzul ejder Shyvana var o olay zaten saçmalıktı

CS Shyvana bence gayet güzel bir skin.

Bu arada Zed yerine daha iyi bir şampiyona çıkarabilirlerdi.

• quote:

Thresh hariç full ad herolara gelmiş oldu böylece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

quote:

Thresh hariç full ad herolara gelmiş oldu böylece.

Alıntıları Göster
    Aynen Riven kostümü kimsede olmadığından dolayı değerli gözüküyordu öyle aman aman kostüm değil.

• Cassi ori velkoz olabilirdi zed neden ki
  • O degilde bu ctrl 6 yapinca uzerinde bayrak cikiyordu ya cok guzeldi o. 250 rp vermistim sktye cok hosuma gitmisti. Bi daha 250 verilir mi orasi mechul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

CS Shyvana bence gayet güzel bir skin.

Bu arada Zed yerine daha iyi bir şampiyona çıkarabilirlerdi.

Kötü demiyorum mavi tonla kostümü olanlara cs gelmesini saçma buluyorum sadece

• Para kazanmak için güzel, ama oyun genelinde yanlış bir seçim Zed. Tamam şimdi Annie'de onlarca kostüm ve Zed'e niye 4. kostüm gelmesin diyenler de olacaktır ama böyle kostümler dünya şampiyonasını temsil ettiği için o sezonki turnuvanın havasına ve metasına uygun bir tercih yapılmalıydı bence. Kalista geçen sezon için çok yerinde bir tercihti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hei.

Riven güzel haber. Bu skini nerdeyse 3 senedir bekliyordum. Çıktığında direk alacağım.

skin ağır leş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grell. -- 24 Ağustos 2016; 2:51:57 >
  • zed ne ya offf 12 yaş zed mainleri alıp ctrl6 larını ve base atışlarını spamlayarak feedleyecekler.. sırada da şanlı yasuo var galiba arkadaşın dediği gibi

şanlı yasuo gelirse oyunu 1 sene bırakırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grell.

zed ne ya offf 12 yaş zed mainleri alıp ctrl6 larını ve base atışlarını spamlayarak feedleyecekler.. sırada da şanlı yasuo var galiba arkadaşın dediği gibi

şanlı yasuo gelirse oyunu 1 sene bırakırım
    Cs riven çöp skin. Hiç bir cs serisi kostümü almadım. Açılınca serverdakilerin en az %60 ı bu skini alacağı için artık bir değeri kalmayacak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.