Şimdi Ara

Sahte effeclar la roche posay satan hepsiburadaya helal olsun.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba eyhali sağlıklı günler şarlatan olan herkes sahte ürün satar olmuş pandemi var diye hb 3500 kusur yorumlu ilandan akne sorunu yüzünden jel aliyim dedim yine sakallarım çok uzun kesmek istemiyorum ilaç kullanıyorum ama yeterli olmuyor sebum yüzünden jel almam gerekti eve geldi bir saat önce kargo çıkarır çıkarmaz kutudan jeli anladım sahte olduğunu ön etiketi yamuk yapıştırılmış eczaneye gittim orjinal peeling ürünü ile baktık elemana söyledim bir bakarmısın orjinal jel arka kısımda skt kabartmalı oluyor çakma olandada etikete basmışlar tarihi ve barkodu yok la roche posay firmasının müşteri hizmetleri diyor öyle bir, tedarikçimiz yok ulan peki bu çakma ürünü hepsiburada neden satıyor adamlara mesaj yazmıştım cevap bile vermemişler herkez dolandırıcı olmuş ürüne 3.5k yorum atıyorlar ama sahte ürün satan çakalları doldurmuşlar daha almam foto paylaşıyorum kardeşim bakın çakma hepsi eczane getiremedi zaten internetten aldık daha almam tövbe çıksın dursun aknemix basarım sakallarıda beyazlatıyor ohhh misss.

Yeşil peeling ürünü eczanede olan orjinal

Sahte effeclar la roche posay satan hepsiburadaya helal olsun. Sahte effeclar la roche posay satan hepsiburadaya helal olsun. Sahte effeclar la roche posay satan hepsiburadaya helal olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.