Şimdi Ara

Şahin 1.6 ie mi 1.4 ie mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
12.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğrenciyim günde 20 km kullanacağım. Bulunduğum yer Afyon gayet soğuk bir memleket. Ayda 1 Eskişehir, Ankara, İzmire gezmeye giderim. Hangi aracı tercih etmem gerekir 1.4 mü 1.6 mı?

Not: Aracı yaklaşık 3 4 yıl kullanacağım ikinci el piyasası pek önemli değil.

• Ozetle 1.4-1.6 ayni yakiyor hemen hemen tek gezmiyeceginize gore aile arkadaslar falan 1.6 tavsiye ederim tofaslarda 2. El sikintisi olmaz cabuk cikarirniz elinden. 3 asagi 5 yukari aldiginiz fiyattan gider.. alabiliyorsaniz 95 ustu dogan s veya sahin s bakin slx ler biraz pahali kaciyor yoksa slx al derdim. Cebinize gore hareket edin. Kolay gelsin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.M.K

Öğrenciyim günde 20 km kullanacağım. Bulunduğum yer Afyon gayet soğuk bir memleket. Ayda 1 Eskişehir, Ankara, İzmire gezmeye giderim. Hangi aracı tercih etmem gerekir 1.4 mü 1.6 mı?

Not: Aracı yaklaşık 3 4 yıl kullanacağım ikinci el piyasası pek önemli değil.

1.4 MOTOR BEDAVA VERSE ALMA DERIM OKADAR NET KONUŞUYORUM TUTULMUYOR ELINDE PATLAR ...1.6 MOTOR ŞAŞMA
  • fatihyuksel20 F kullanıcısına yanıt
    Elimde patlaması önemli değil. 1.4 mu az yakar 1.6 mi? Sehir ici sehir disi karisik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Elimde patlaması önemli değil. 1.4 mu az yakar 1.6 mi? Sehir ici sehir disi karisik

Ayni yakar arkadasim dedik ya yeni motorlar gibi fark ettirmez. 1.4-1.6 tofas da ayni gitmeyen tofasa basicaginiz icin cok bile yakar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akyurt kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler
  • quote:

YAKIT DAHA FAZLADIR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.