Şimdi Ara

[b]SAHİBİ OLDUĞUNUZ VEYA TANIDIK OTEL PANSİYONLAR...[/b]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli dostlarım; burda bulunan üyelerin %25' i 2 ay sonra tatil planları yapmaya başlayacaklardır.
    İnternet sitelerine veya acentelere uğrayacaklar...

Ben diyorum ki; " eğer otel pansiyon vb. sahibi iseniz veya tanıdığınız güvendiğiniz yerler varsa burda ben dahil tatile gideceklere yardımcı olalım mı?
    Bu şekilde tatil planı yapan forum üyelerine fikir vermiş oluruz."

Ben bu yaz tatilini Sinop'ta geçirmeyi düşünenler için Sinop'ta dayalı döşeli yazlık veya şehir içinde ev kiralık olarak ve uygun koşullarda temin edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanyy -- 16 Ocak 2010; 16:24:27 >

• mersin susanoğlunda çevre yolu üzerinde şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde sağlık ocağına en yakın pansiyon.odalarda klima 3 tekli +1 ek yatak tuvalet duş 24 saat sıcak su her odanın kendine ait buzdolabı var tv var.yapabilirsek yaza wireless da olcak bana ait pansiyon.yataş yataklar kaliteli temiz huzurlu ve ekonomik gecelik 70 lira olcak oda fiyatı yaz sezonu boyunca.ayrıca iki veya daha fazla oda kiralamarında ve 7 günü aşan sürelerde ikram yaparım. saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

mersin susanoğlunda çevre yolu üzerinde şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinde sağlık ocağına en yakın pansiyon.odalarda klima 3 tekli +1 ek yatak tuvalet duş 24 saat sıcak su her odanın kendine ait buzdolabı var tv var.yapabilirsek yaza wireless da olcak bana ait pansiyon.yataş yataklar kaliteli temiz huzurlu ve ekonomik gecelik 70 lira olcak oda fiyatı yaz sezonu boyunca.ayrıca iki veya daha fazla oda kiralamarında ve 7 günü aşan sürelerde ikram yaparım. saygılarımla

ne güzel dostum yazmış
    yok mu başka bu şekilde tesisi olan veya tanıdıkları olan dostlar
  • antalya,kaş,alanya civarındanda patron arkadaşların yazılarını bekliyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.