Şimdi Ara

Saglik Raporu yardim lazim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim yaş 19. Babamin sigortasindan faydalaniodum. O bitti. Yeniden babamin sifortasindan faydalanmak icin ubiversite kaydina kadar beklemem lazim ogrenci belgesiyle yapiliomus.
    Simdi sigortasiz halde aile hekimine gidip saglik raporu alabilir miyim. Bi yardim edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu tam bilmemekle beraber yorum yapacağım sen tedavi olmayacaksın sağlık raporu alacaksın bu durum da sorunsuz alabilirsiniz diye düşünüyorum yani sigortasız olsanda sağlık raporunu alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbaz061

Konuyu tam bilmemekle beraber yorum yapacağım sen tedavi olmayacaksın sağlık raporu alacaksın bu durum da sorunsuz alabilirsiniz diye düşünüyorum yani sigortasız olsanda sağlık raporunu alırsın

tamam kardeşim çok sağol
  • Alabilirsin. 30tl

• Sigortasız bakmaz ama parayla bakar...

19 Yaşında babanın sigortası bitmez sen okuduğun sürece sigorta devam eder baban iştenmi çıktı sigorta iptal oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hain_geceler48

Sigortasız bakmaz ama parayla bakar...

19 Yaşında babanın sigortası bitmez sen okuduğun sürece sigorta devam eder baban iştenmi çıktı sigorta iptal oldu ?

yok ya 18 i doldurdum geçen sene bitti sigorta sınava ikinciye girdim şimdi üniversiteden öğrenci belgesi alıp sgk ya gidrsem devam edecek işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.