Şimdi Ara

Saga cekme , direksiyonda gezinme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
10.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam dumduz tutunca saga gidiyor araba yani . peki madem direksiyonda bi saga ceken bi arabada( lastikden dolayi ) direksiyonu duz tutunca duz gidiyorsa sorun yok demek oluyor . Ben kurdugunuz baglantiyi anliyamadim tam olarak .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Speed_Passion kullanıcısına yanıt
    Arac coupe bi arac . Bozuk yolda saga sola donmesinin lastik genisliginden oldugunu sizin gibi bir cok insan soyluyor onu takmiyorum artik :) saga cekme olayini halletmem lazim tekrar balansa sokcam duzelmiyorsa ozaman direksiyonda bisi var :)

• Dediginizi dusundugumde , dogru soylediginizi anladim :) dun tekrar denedim . Aracin direksiyonunu dumduz tutunca saga cekiyor birakinca direksiyonu saga cekme artiyor .

• Onur1111110 O kullanıcısına yanıt
    o zaman sizin rotbalasınız tam olmamış siz başka biryere gidin
  • Ben de rot balans yaptırmıştım. Sonucunu bilgisayardan çıktı verdiler. İyi görünüyordu ama araç hep şeridinden çıkma eğiliminde. Sağa sola çekme yapıyor ama titreme yok. Acaba rot balans sontası raporda herşey normal görünüyor olsa bile düzgün olmamış olma ihtimali var mı? Aradan 7-8000 km. Geçti. Ne yapmalıyım?

• SonNn_ S kullanıcısına yanıt
    Titreme genelde jant egriliginden kaynaklaniyor zaten . Yollarimiz zaten hafuf saga egimlii , eger cok hafif saga cekme yapiyorsa sorun yok anca cidde anlamda cekiyorsa baska bir yerde tekrar yaptirin derim . Ben iyle yapicam cunku lastikleri sifir aldim , 4 jantda duzgun , z rot da degisti ancak direksiyonu birakinca 3-4 saniyede sag seride geciyor araba heleki hizim 120-130 ustundeyse resmen saga donuyor arac . Bugun bidaha baktircam insallah duzelir buyuk birsey yoktur .

• Sagol.

• 195 65 r15ler yapıyordu önleri arkaya aldık düzeldi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.