Şimdi Ara

Sağ-Sol Kanat önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 4-4-1-1 taktiği ile oynuyorum ve bana Gökhan Töre tarzında ucuz,hızlı, genç bindirmeleri iyi,iyi orta açan sağ ve sol kanat oyuncusu önerir misiniz ? Zivkovic dışında olsun lütfen:)

• sağ kanat mı sağ açık mı? gökhan töre , zivkovic gibi futbolcular sağ açık
  • osmili O kullanıcısına yanıt
    kerim frei koyunlu büyük patlama yapıyor hem de ucuz. cengiz ünder de iyidir.
    sefa yılmaz bende 15 golün altında kalmıyordu ama takım ve taktik fark edebilir :-)
  • ek olarak;
    Man city yedeklerinden patrick Roberts 2017 sezonunda bedavaya alınabiliyor. önce almak istersen 8-12 milyon isterler. genç ve çok verimli. 7-8 yıldır hem gol hemde asist olarak ilk 3'e giriyor ligde.
    Avrupa devleri süper teklifler sunuyor ama satmadım sorunda yaratmıyor :)
  • pckolog08 kullanıcısına yanıt
    Çalışkan kanat oyuncu rolü için.İçeri kateden adam sevmiyorum.Dripling ile adam geçip forvete orta yapacak adam arıyorum
  • osmili O kullanıcısına yanıt
    önerdiğim oyuncular içeri kat eden rolüne uygun olsa da ben kanat olarak oynatıyorum. zaten rolü ne olursa olsun antreman programını benim istediğim pozisyona göre çalıştırdığım zaman 4-5 haftada oyuncunun asıl yeri de değişiyor.
    sistemin nedir. çalışkan kanat oynatıyorsun. 4-4-2 mi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmili

Çalışkan kanat oyuncu rolü için.İçeri kateden adam sevmiyorum.Dripling ile adam geçip forvete orta yapacak adam arıyorum

Çalışkan kanat için ilk sezonda alabileceğin en iyi Türk oyuncu Olcay Şahan'dır. Hem sağ hemde solda görev yapabiliyor.
    Bunun dışında Türk oyuncu bulmak zor. 1-2 isim var ama pek iyi değiller. Bu yüzden regen kovalaman gerek.

Yabancı uyruklu önereceğim başlıca oyuncular ise şöyle;

- Zivkovic (Partizan)
    - Hakim Ziyech (Twente)
    - Bart Ramselaar (Utrecht)
    - Christian Pulisic (Dortmund)
    - Jonas Hofmann (M.Gladbach)
    - Simon Tibbling (Groningen)
    - Emil Forsberg (Leipzig RBL)
    - Rafa Silva (Braga)
    - Vitaliy Buyalskyi (D.Kiev)
    - Mirko Ivanic (BATE)

Bu saydığım oyuncular FM16'daki en iyi çalışkan kanat oyuncularıdır. Tabi genç ve gelecek vaad edenler arasında. Rafa Silva, Zivkovic, Pulisic ve Ziyech'i şiddetle tavsiye ederim. Alabildiğini al. çoğu 2 kanattada oynayabiliyor

• Iuri medeiros
  • Cy7 (cristiano Yasin) 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.