Şimdi Ara

Sadece BF4te irql not less or equal hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunu önceden rahatlıkla oynuyordum ancak son 1 aydır oyuna giriyorum 5 dakika içinde "irql not less or equal" hatası alıyorum. Sanırım win10 geçen ay kapsamlı bir güncelleme almıştı ondan sonra oldu (başka bir güncellemede de olabilir) bios, ekran kartı update yaptım ama halen devam ediyor. Sadece Battlefield 4te alıyorum bu hatayı gta v'i bile saatlerce oynayabiliyorum. Sapphire R7 370 NITRO GAMING Dual-X 4GB ekran kartı, i3 6100 işlemci, 8gb gskill 2400 mhz ram var. Bir kaç çözüm denedim olmadı çözümün burada olduğunu düşündüm

• Microsoft sürücünüzü son sürüme yükseltmenizi öneriyor. Diğer türlü kaldırmanız için size güncelleme numarasını verebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

Microsoft sürücünüzü son sürüme yükseltmenizi öneriyor. Diğer türlü kaldırmanız için size güncelleme numarasını verebilirim.

güncelleme yaptım ancak değişen bir şey olmadı
    son update:
    x64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1607 Toplu Güncelleştirme (KB3189866)
  • Güncel
  • merhaba..
    bende bu hatayı eski sistemimde alıyordum son olarak işlemcinin çok ısındığından dolayı bu hatayı aldığımı tespit ettim. bence bf4 oynarken ısı değerlerinizi bir kontrol edin isterseniz
  • Öğrenme moduna girdim 1 saat oldu kapanmadı. Multiplayerda 5 dakikada kapanıyor. O an yetişemem sanırım sıcaklığa bakmaya :D
  • Şu konuyu incelemenizi: https://forum.donanimhaber.com/m_21455795/tm.htm
    ve bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.