Şimdi Ara

SADECE 15 SANİYEDE KARABİGA'ya TERMİK SANTRALE HAYIR İMZA KAMPANYASI!! LÜTFEN SEN DE KATIL..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Doğa, deniz ve tarih ile iç içe olan Çanakkale'nin Biga ilçesine bağlı Karabiga beldesini kirletmelerine izin verme!!!

http://imza.la/karabigaya-termik-santral-istemiyoruz

Bu doğa, deniz ve tarih kokan Karabiga'dan sadece birkaç görüntü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byobyo -- 4 Nisan 2013; 23:38:11 >

• Arkadaş anlamıyorum sizin internetten topladığınız imzayı kim takar ? Tabiki hiçbirşey yapmamaktan iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İmza kampanyasına destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Şimdilik elimizden gelen bu, tabi ki hiçbir şey yapmamaktan iyidir..
  • Çok değil sadece 15 saniyede kampanyaya destek olun..
  • imzaladm
  • kullandığın pc için elektrik lazım
  • maden oradaysa, oraya yapılır. kaçarı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teardrops

kullandığın pc için elektrik lazım

Neden gidip dağ başına verimsiz alana yaptırmıyorlarda, doğa, deniz ve tarih üçlüsünü bir arada bulunduran Karabiga yı mahfediyorlar. Amaç kolay ve bol para kazanmak ; Çünkü deniz yakın, liman var, maliyet düşük. Doğayı ve insanları zamanla katlederek kazanacakları parayı düşünüyor bunlar sadece. Ben termik santrale karşı değilim. Bu, yerleşim alanlarının olmadığı, tarihi alanların bulunmadığı ve denizi kirletmeyecek bir yere de yapılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

maden oradaysa, oraya yapılır. kaçarı yok.

Maden orada değil, yakıt gemilerle kendi yapacakları limana gelecek.
  • Bir karabigalı olarak bende imza attım. Ancak bu saatten sonra engel olamayız. Kale tarafındaki arsalar bile alınmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: animeci

Bir karabigalı olarak bende imza attım. Ancak bu saatten sonra engel olamayız. Kale tarafındaki arsalar bile alınmış

Almadıkları sadece 3-5 arsa kaldı. Fakat yine de elimizden geleni yapalım.
  • İmzalar belli bir sayıya ulaştığında yetkili kişilere gönderilecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.