Şimdi Ara

--SADE İNCE VE ZARİF -Yeni SAMSUNG E200 -- (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
1
Favori
66.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilginize çok tşk ederim arkadaşlar sa olun,

sorunu kafamızdan çıkarttık,
    samsunun ki de iş yani, o kadar güzel telefon yap 1.3 mp kamera koy bu değer kazıkçı nokyanın 2.0 kamerasına denk olsun ama bunu 10 mb yere kaydetmek için insanları zorla, üstelik bi sürümde koy sonrakinde kaldır ve bunun hakkında tüketicilere bilgi verme.

galiba samsungun çok telefon satmaya alışması daa zaman alcak gibi gözüküyor,

buna rağmen elefonu takdir etmemek olmaz, bu hatanın dışında gayet güzel bir telefon şarjı da bana iyi hem ahize sesi hemde zil sesi gayet yeterli, 1 ay oldu alalı ben memnunum 2 gb. hafıza kartı.
  • beyler bu cihazda morange kuran ve calistiran varmi cok denedim olmadi olsa cok iyi internet ayari ile 60k 1kontor gidiyor ve morange cook cook az yiyor icinde sayac var girip msn listesi geliyo 1k gidiyo millet 4 5 saat konusuyo 40k oluyo ama mig33 yada ebuddy de girip msn liste geldimi 20k 25k gidiyo direk deli olcam morange bi harika ama acmiyo yukluyorum acilis ekraninda kaliyor.
  • Aslinda bir site buldum burada eksi olarak dusundugumuz bir cok sorunu yamalar ile giderebiliyorlar ama bunu yapabilmek icin ozel bir kablo gerekiyor. Mesela E200b icin videolari karta kaydetme, smsleri otomatik kaydetme, sms icin mp3 ses tonu atayabilme, orta tus ile internet yerine menuye girebilme. Kablo uygun birseyse alabilirim bilgilendiririm arkadaslar.
  • Sanirim kullanan kalmamis artik e200 :) ben cok sevdim kullanisli bir telefon hele fiyati dusunulurse gayet guzel.
  • 1- E200 de çekip bilgisayara aktardığım videoları izleyemiyorum. Bilgisayara hangi programı yüklemem gerekiyor?
    2-E200'e gelen mms leri bilgisayara aktaramıyorum, video formatında gözüküyor fotoğraflar ve görüntülerken altında durdur yazıyor.
  • Samsung'un verdiği CD içerisindeki "Multimedya Manager" ve "Samsung PC Studio 3" programlarını , bilgisayarınıza kurarsanı hem telefon uzerindeki bilgilere ve dosyalara erisirsiniz hem de onları bilgisayarda izleyebilirsiniz.
  • ARKADAŞLAR HATTIM TURKCELL VE BÜTÜN YÖNLENDİRMELERİ KALDIRDIM. AMA HALA KOŞULLU İLETME YAZIYOR BUNU NASIL YOK EDEBİLİRİM BİLEN VARSA CEVAPLASIN LÜTFEN.SAMSUNG D900İ
  • quote:

Orjinalden alıntı: color1

ARKADAŞLAR HATTIM TURKCELL VE BÜTÜN YÖNLENDİRMELERİ KALDIRDIM. AMA HALA KOŞULLU İLETME YAZIYOR BUNU NASIL YOK EDEBİLİRİM BİLEN VARSA CEVAPLASIN LÜTFEN.SAMSUNG D900İ

bunu kaldırmanın bir yolu yok malesef

böyle diyebiliyor ama herhangi bir etkisi yok tabi
  • arkadaşlar samsung e200 de konuşurken duyduğumuz ses biraz kalın ve az. bunu nasil arttırıp inceltebiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cisselogy

arkadaşlar samsung e200 de konuşurken duyduğumuz ses biraz kalın ve az. bunu nasil arttırıp inceltebiliriz.

donanım ayarları ile oynayacaksın ilk eski hallerini bir yere kaydetmeyi unutma

kod imzamdaki ses yükseltme kodlarında e 250 kodlarını e 200 için deneyebilirsin
  • teşekkür ederim. o kodlarla mp3 sesini felan arttırmıştım fakat konuşma sesi için denemedim. bakayim ona da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cisselogy

teşekkür ederim. o kodlarla mp3 sesini felan arttırmıştım fakat konuşma sesi için denemedim. bakayim ona da.

rica ederim yapamazsan ses ayarlarında fabrika ayarlarına

dönersen orjinal ayarlarına geri gelebilirsin
  • arkadaşlar ses ayarlarından bahsettiğiniz gibi yapınca ses seviyesi artip azalabiliyor burası tamam.

fakat benim telefonumda konuşurken kulağıma gelen ses kalın. bunu nasıl inceltebiliriz. kalın oldugu için bazen karşıdan ne söylendiğini anlayamıyorum. ses ayarlarından denedim bir türlü beceremedim :(

yardim edin lütfen :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cisselogy -- 21 Temmuz 2008; 21:54:36 >
  • Samsung E200 yerini daha gelişmiş özelliklere sahip Samsung J150 modeline bıraktı.

http://forum.donanimhaber.com/m_24917258/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 21 Temmuz 2008; 22:21:21 >
  • eeee bu iyiymiş ya anneme bi telefon almayi planliydodum bu iyi oldu
  • merhaba arkadaşlar konuyu baya bi hortlattığımın farkındayım ama size bi sorum olcak bende gri e200 var telefonu çok özenle kullanmadım. kapağı baya bi çizldi önü arkası... benim sorum ise piyasada satılan 20 30 tl lik kapaklardan alıp taktırsam nasıl olur acaba bana orjinalini aratır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrkbk

merhaba arkadaşlar konuyu baya bi hortlattığımın farkındayım ama size bi sorum olcak bende gri e200 var telefonu çok özenle kullanmadım. kapağı baya bi çizldi önü arkası... benim sorum ise piyasada satılan 20 30 tl lik kapaklardan alıp taktırsam nasıl olur acaba bana orjinalini aratır mı?

HohooRT kesinlikle aratır
  • Yaa ben YGS-LYS çalışabileyim diye babamın eski telefonuna geçtim. Ama hafızası yeterli gelmiyor. Şimdi ben buna 16-32 gb lık sd card alsam okur mu? En fazla kaç gblık sd card okur? Konuyu hortlattım ama akıllı telefonu bırakmazsam ders çalışamayacağım gibime geliyor. Herneyse şimdiden teşekkürler...İyi Forumlar...
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.