Şimdi Ara

Saçma Bir Aktivasyon Sorunu !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar uzun süredir ios6 beta sürümünü kullanıyorum ve şantiyede olduğum için son sürüme geçemiyordum, bu sabah uyandiğımda aktivasyon gerekli diye bir uyarı geliyor telefona ve aktivasyon başarılı değil diyor. Acaba beta sürümlerinin kullanimlarımı sona erdirildi bilgisi olan var mı ne yapmam gerektiğine dair elim kolum bağlandı şuan ya ? Bu arada cihaz iphone 4 ve jailbreak yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun bende de var etkinleştirmek istediğimde de etkinleştirme sunucusu çalışmıyor daha sonra tekrar deneyin diyor, restore yapmadan nasıl çözüleceğini bilen var mı
  • Evet o yaniti veriyor birazdan itunes a bağlıycam bakalım o zaman nasıl bir tepki vericek ne diyecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle başlık hatalı olmuş ortada saçma olan birşey yok.

Kullanmış olduğunuz beta'nın kullanım süresi dolmuş final sürüme güncellemeniz gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmeden konuşmamak lazım tamamen saçma bir durum çünkü betadan normal sürüme geçmek istediğimizde ios6 yazılımınız güncel deyip başka update yaptırmıyordu
  • Fazlasıyla saçma böyle bir şey olucaksa her şeyde telefona uyarı veren sistem bunude iletmeliydi, arkadaşın dediği gibi şantiyeye gelmeden önce çok denedim ama hep ios 6 güncel sürümünüz dedi güncelleme yapmadı şimdi uğraş dur burda son sürüme yükleyeceğim diye
  • aynı sorun bendede var busabah kalktım ve "if you are a member of the program please register your device in the url" türünden bir yazı ile karşılaştımfinal sürüme nasıl erişebiliriz
  • aşağıdaki linkten cihazınıza uygun olan ipsw'yi indirip, telefon itunes'a bağlı iken update tuşuna windowsta "shift+click", mac'te "option+click" yaparak indirdiğiniz dosya ile update yapmanız gerekiyor.

http://osxdaily.com/2012/09/19/ios-6-ipsw-direct-download-links/

Burada isyan edenleri de anlamak çok güç. Normalde yazılım geliştirmiyorsanız, günlük kullanımda kullanıyorsanız, BETA olan bir işletim sistemini neden cihazınıza kuruyorsunuz. Bu sürümlerin süreli olduğu ve bir zaman sonra devre dışı kalacağını developerlar en baştan bilir zaten. Bunda kızacak sinirlenecek birşey yok, en başından sizin beta ios kurmanız mantıksız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreampowder -- 1 Ekim 2012; 10:43:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dreampowder

aşağıdaki linkten cihazınıza uygun olan ipsw'yi indirip, telefon itunes'a bağlı iken update tuşuna windowsta "shift+click", mac'te "option+click" yaparak indirdiğiniz dosya ile update yapmanız gerekiyor.

http://osxdaily.com/2012/09/19/ios-6-ipsw-direct-download-links/

Burada isyan edenleri de anlamak çok güç. Normalde yazılım geliştirmiyorsanız, günlük kullanımda kullanıyorsanız, BETA olan bir işletim sistemini neden cihazınıza kuruyorsunuz. Bu sürümlerin süreli olduğu ve bir zaman sonra devre dışı kalacağını developerlar en baştan bilir zaten. Bunda kızacak sinirlenecek birşey yok, en başından sizin beta ios kurmanız mantıksız..

Hay yaşa hani bir laf vardırya hem suçlu hem güçlü diye aynen durum bu.
    Madem geliştirici değilsin uzman değilsin geliştiriciler için yayımlanan sürümü neden kurarsın hadi kurdun bilip bilmeden koca şirketi neden şuçlarsın anlayamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 3-4 gündür facebookda yer işaretleme yapamıyorum.yakınınızda yer yok diyor.foursquare ise canavar gibi çalışıyor.
    aynı şekilde tüm müzik listem gitti ve içerik yok diyor müziği tıklayınca.müzik indirin yazıyor.ilk defa bu 2 sorunla karşılaşıyorum.böyle bir sorun yaşayan oldumu acaba?
  • Kardeşim ister beta yı kurarım ister tetayı bunun seni ilgilendirdiği hiç mi hiç düşünmüyorum bu konuda mantıklı veya olmaması konusunu sizinle tartışacak değilim bir sorunla karşılaştık ve bilen eden varmı yardım edebilen varmı diye sorduk bu sana beni eleştirme hakkı vermez. yazmış olduklarınız diğer arkadaşlara yardımcı olduysa da onların adına da teşekkür ederim.
  • Yukarıda ne yapmanız gerektiğini yazdım, yapabileceğiniz başka birşey de yok.

Eğer cihazınızda beta sürümünde bir işletim sistemi varsa, beta sürümlerin güncelliğine bakar.Yine aynı şekilde developer olanlara bu konularda bilgilendirme mailleri gönderilir yeni çıkan vesiyonlarda bilgi verilir. İşletim sistemi versiyonunuz gerçekten de aslında güncel. En güncel beta sürümü ios6 beta4
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.