Şimdi Ara

saçLarımı NasıL kaBaRtabiLiriM.!!??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bir erkeğim :D ve saçlarımı gennellikle saç düzleştiricisi ile düzleştiriyorum.Gayet kabarıyo yanı cok görünüyo. Saçlarımı Kuru göstermek ıstıyorum.Ama saç duzlestırıcıyı hergun yapamıyorum.Baska arkadaslarım düzleştiricisiz sadece fön ile kabarttıklarını söylüyorlar.Varmı basşa taktiklerini hepsini öğrenmek istiyorum.!

• quote:

Orijinalden alıntı: Crosted

ben bir erkeğim

farkına varman güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

ben bir erkeğim

farkına varman güzel.

• zaaa :D :D ya ondan yazmadım. Belkı kadın olup kabartmak ıstedıgımı anlarsınız die. :D . Neyse konu kaynamasın cvP ?
  • orda mısnız mıillet_ CEVAPP
  • onun için sprey var saç spreyi.

Bugün görmüştüm.
  • markası ne Bİliomsn??
  • Saçlarınla çok uğraşma , dökülür veya seyreklik olur..
  • benm saçlarım bayağı gür sorun cıkıcagını zannetmem.Varsa teknikleri söyleyin lütfen...
  • Kabartma tozuyla

• seçerek mi verioLAr sizi ya :S
  • yabmayın sole espırıler yokmu dogru durust yontemlerı solıcek olan ?
  • Yok Vermediler Biz Kendi İsteğimizle Geldik
  • Hadi ordan apachemo seni.
  • Arkadaşlar Yöntemm ....!! SPray dedıler kullandım.Ama onun ıcınde hergun yıkamam lazım. Sabah aksamda yıkanırmı saç kalmaz ınsanda
  • fön cekerek kabartırsan her gun yıkamana gerek kalmaz.ayrıyeten fönden sonra da osis mess up kullana bilirsin ama sekillendirici kullanırsan yıkaman gerekebilir.ama hem sekillendirici kullanıp hemde 2- 3 günde bir yıkayım diyorsan osis dust it kullanmanı öneririm.yani kısacasız föndüz kabarmaz
  • quote:

Arkadaşlar Yöntemm ....!! SPray dedıler kullandım.Ama onun ıcınde hergun yıkamam lazım. Sabah aksamda yıkanırmı saç kalmaz ınsanda

Doğru düzgün abanmadan saçı yıkarsan bişi olmaz merak etme ayrıca kullandıgın sampuana da bağlı.
  • yıkıorum yıkadıktan sonra kuruluyorum ve cok guzel kabarıo.Ve ben o kabarmayı hep istiyorum..!ve Sekıl vermek ıstıyorum kabarıkken JOle ve ona benzer seyler kullanmadan.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.