Şimdi Ara

Saçım Dökülüyor (yaş: 16)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
2
Favori
28.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet yaşım 16 saçlarım uzun biraz, kafama elimi her sürdüğümde 4-5 tel saç geliyor yastık saçlarla dolu vs. olmazdı böyle 2-3 ay önce başladı şampuanımı değiştirmedim sadece saçlarımı biraz uzattım, ama gerçekten çok fazla dökülüyor saçım, ne yapabilirim?

•  Saçım Dökülüyor (yaş: 16)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetoz85

saçların uzadığı için güçsüzleşmiş olabilir kestir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtylmz07

babamın saçları da böyle zaten, böyle olmak istemiyorum

quote:

Orijinalden alıntı: uq4l4

kestirdiğimde de çok tipsiz oluyorum ya kısalttırdım biraz ama yine de dökülüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: FeelLikeaShadow

quote:

quote:

kestirdiğimde de çok tipsiz oluyorum ya kısalttırdım biraz ama yine de dökülüyor

Bende uzattım şuan uzun dökülüyorlar hele yıkarken nasıl oluk oluk akıyor . Sık saçlıyım . Muhtemelen uzun olduğundan kestirince problem kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: 2ndPerson

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    http://www.vimjo.com/urun/biomeen-sac-dokulmesini-engelleyen-sekillendirici-krem-100-ml.aspx

işe yarar mı aceba böyle şeyler?

• quote:

http://www.vimjo.com/urun/biomeen-sac-dokulmesini-engelleyen-sekillendirici-krem-100-ml.aspx

dostum büyütülcek birşeyyok ya . saçlarını uzattıysan dökülmesi normal . bende 18 yaşındayım elini sok kafama 1 avuç saç gelir . ama ne azalma ne bişey yine çıkıyor kestirdiğinde sorun kalkıcak . Bu tür ilaçlar deneme bi faydasını görmezsin.

• quote:

Alıntıları Göster
    Dermatolojik bir şampuan kullan ayrıca kimyasal tüm ürünlerden kaç saçına mümkünse hiçbirşey sürme kullanacağın ürünlerde dimethicone veya diğer adı dimethiconol ayrıca SLS paraben içermeyen şampuanlardan al biraz fiyatı tuzlu olabilir aynı şekilde bakım kremlerinde bu maddeleri içermemeli bakım kürleride yapabilirsin ama şimdilik bunların yeteceğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Faivelley

Dermatolojik bir şampuan kullan ayrıca kimyasal tüm ürünlerden kaç saçına mümkünse hiçbirşey sürme kullanacağın ürünlerde dimethicone veya diğer adı dimethiconol ayrıca SLS paraben içermeyen şampuanlardan al biraz fiyatı tuzlu olabilir aynı şekilde bakım kremlerinde bu maddeleri içermemeli bakım kürleride yapabilirsin ama şimdilik bunların yeteceğini düşünüyorum.

teşekkürler yapıcam

quote:

Orijinalden alıntı: apokoc

dostum büyütülcek birşeyyok ya . saçlarını uzattıysan dökülmesi normal . bende 18 yaşındayım elini sok kafama 1 avuç saç gelir . ama ne azalma ne bişey yine çıkıyor kestirdiğinde sorun kalkıcak . Bu tür ilaçlar deneme bi faydasını görmezsin.

yinede Faivelleyin dediklerini yapayım da ne olur ne olmaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faivelley

teşekkürler yapıcam

quote:

yinede Faivelleyin dediklerini yapayım da ne olur ne olmaz

Alıntıları Göster
    Dedene,babana bak...Onların saçları da dökülmüşse kaçış yok...Irsidir...
    Gidip abuk sabuk ürünlere paranı kaptırma...

• Ergenliğe girildiği zaman saçların dökülmesi normaldir. Bende bu konuya çok kafayı takmıştım,saçlarm bonustu,kestirince biraz daha güçleniyor,hatta 2 numara şu anda. Senin yapman gereken saçlarını kısaltıp şampuanını adam gibi bir yerden kullanmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

Ergenliğe girildiği zaman saçların dökülmesi normaldir. Bende bu konuya çok kafayı takmıştım,saçlarm bonustu,kestirince biraz daha güçleniyor,hatta 2 numara şu anda. Senin yapman gereken saçlarını kısaltıp şampuanını adam gibi bir yerden kullanmak.
    mastürbasyonu fazla abartma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

mastürbasyonu fazla abartma.

Alıntıları Göster
    stres de bir saç kaybı nedenidir ve saçınız döküldüğü için ne kadar strese girerseniz, saçınız da o kadar çok dökülür. Hayatınızda strese neden olan kaynakları, yok etmeye çalışın. Mastürbasyon/Seksüel aktivitelerinizi azaltmaya çalışın ya da en azından boşalma sıklığınızı azaltarak, vücudunuzda azalan besin ve hormon miktarını yenilenmesi için, vücudunuza fırsat verin.
  • quote:

quote:

Alıntıları Göster

öyle deme abicim bende 16 yaşındayım ama insan yinede korkuyor..çok moralim bozuluyor..depresyon nedeni gibi bişe bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odd61 -- 29 Eylül 2010; 19:05:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -QaRizMa-013-

stres de bir saç kaybı nedenidir ve saçınız döküldüğü için ne kadar strese girerseniz, saçınız da o kadar çok dökülür. Hayatınızda strese neden olan kaynakları, yok etmeye çalışın. Mastürbasyon/Seksüel aktivitelerinizi azaltmaya çalışın ya da en azından boşalma sıklığınızı azaltarak, vücudunuzda azalan besin ve hormon miktarını yenilenmesi için, vücudunuza fırsat verin.

Alıntıları Göster
    Sana tavsiyem birkerelik saçını sıfıra vurdur en ufak teline kadar usturayla ayna gibi yaptır kafanı. daha gür ve sağlıklı cıkacaktır. eski yöntemler her zaman işe yarar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mobbdeep

Sana tavsiyem birkerelik saçını sıfıra vurdur en ufak teline kadar usturayla ayna gibi yaptır kafanı. daha gür ve sağlıklı cıkacaktır. eski yöntemler her zaman işe yarar

Alıntıları Göster
    kafanı kes sorun kalmıyacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

kafanı kes sorun kalmıyacak

Alıntıları Göster
    Benim baba tarafında hep erkeklerin saçları erken beyazlıyor.Yaş 16 bendede ufak ufak beyazlıklar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Starblind

Benim baba tarafında hep erkeklerin saçları erken beyazlıyor.Yaş 16 bendede ufak ufak beyazlıklar var.

Alıntıları Göster
    Bencede uzun saçtan dolayı ben de yaz tatili boyunca kestirmedim saçlarımı şimdi kestirince elimi kafama attığımda 3-5 saç dökülüyor.
  • Minoxil kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Minoxil kullan.
    arkadaşım iyi bir çözüm istiyorsan biraz paraya kıyıp iyi bir dermatoloğa git yok dersen biomen fln alırsın daha çok zaman kaybına uğrarsın.Benim de dökülüyordu dermatoloğa gittim hallodu baya oluyor benim 4-5 sene.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.