Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
623.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efemre5059

quote:

Orijinalden alıntı: Film Bu Ya

quote:

en son 4 ay önce ara makas attırmıştım, dün yine attırdım çok kabardığı için. kısalması çok önemli değil de uzun bi süre daha ara makas attırma dedi berber. sebebini sordum çok çirkin olur dedi de anlamadım. niye acaba, yine kabardığında ne yapacağım?

soru sormuştum cevap alamayınca bir daha sorayım dedim. ayriyetten ekleme yapayım saçlarım biraz kalın ve kuru. ama şampuan ayarını tutturunca çok güzel oluyor, ne önerirsiniz?

cevap vermiştim ama alıntı yapmadım tekrar yazıyorum saça ara makası sık vurdurursan saçların çok incelir öncelikle kırıklanma yapar bunuda geç saç zayıflar ve dökülme yaşanır ilerde kel kalmak istemiyosan attırma daha ben bile geçen korka korka uçlarına attırdım ama gittiim yer prof olduğu için ve tam istediğim gibi oldu eğer attırıcak olan varsa ara makasını sadece uçlarına attırsınlar mahalle arasındaki berberler dipten bile alabiliyorlar merak etme saçın kabarmaz ama saç kremi kullanmalısın kuruysa o saçını yatıştırır ama parana kıy güzel bişi al

kusura bakmayin gormemisim sac kremim var (yazilisini unuttum) şvarzkof ama pek memnun kalmadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efemre5059

quote:

quote:

en son 4 ay önce ara makas attırmıştım, dün yine attırdım çok kabardığı için. kısalması çok önemli değil de uzun bi süre daha ara makas attırma dedi berber. sebebini sordum çok çirkin olur dedi de anlamadım. niye acaba, yine kabardığında ne yapacağım?

soru sormuştum cevap alamayınca bir daha sorayım dedim. ayriyetten ekleme yapayım saçlarım biraz kalın ve kuru. ama şampuan ayarını tutturunca çok güzel oluyor, ne önerirsiniz?

cevap vermiştim ama alıntı yapmadım tekrar yazıyorum saça ara makası sık vurdurursan saçların çok incelir öncelikle kırıklanma yapar bunuda geç saç zayıflar ve dökülme yaşanır ilerde kel kalmak istemiyosan attırma daha ben bile geçen korka korka uçlarına attırdım ama gittiim yer prof olduğu için ve tam istediğim gibi oldu eğer attırıcak olan varsa ara makasını sadece uçlarına attırsınlar mahalle arasındaki berberler dipten bile alabiliyorlar merak etme saçın kabarmaz ama saç kremi kullanmalısın kuruysa o saçını yatıştırır ama parana kıy güzel bişi al

kusura bakmayin gormemisim sac kremim var (yazilisini unuttum) şvarzkof ama pek memnun kalmadim.

schwarzkopf saç kremi üzerinde çok başarılı kullandığınız serisi size uygun değildir
  • Bu kez gözümü kararttım gibi arkadaşlar, hafta içi gidip toplattıracağım biraz. Kısaltmam lazım. Özellikle arka taraflar, çok uzun ve saçlarım aşırı dalgalı. O yüzden kötü duruyor. Nasıl bir şekil vereceğimi bir türlü bilemedim. Ne yapacağım bilmiyorum
  • beyler saçım acayip sık. Uzunluğu burnumun ucuna geliyor. Açıkçası tanıdığım iyi berber de yok gitsem s.çacaklar saça eminim. Nasıl bi yol izlemeliyim bu saçı adam etmek için?hacı şakir saç kremi kullanmaya başladım. H&S sampuan kullaniyorum sacmda cok kepek var ayni zamanda Anliyacaginiz sacimla sorunum çok. Bi yardım ediverin lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: ||Paradise||

beyler saçım acayip sık. Uzunluğu burnumun ucuna geliyor. Açıkçası tanıdığım iyi berber de yok gitsem s.çacaklar saça eminim. Nasıl bi yol izlemeliyim bu saçı adam etmek için?hacı şakir saç kremi kullanmaya başladım. H&S sampuan kullaniyorum sacmda cok kepek var ayni zamanda Anliyacaginiz sacimla sorunum çok. Bi yardım ediverin lütfen

Hocam en başta saç derini temizlemey çalış. Saç derin temiz olursa oraya kan gider saçın çok sağlıklı olur Saç derin temizlenirse kepek de gider.Bir ay önce falan bende de çok kepek vardı sanırım bir ay oldu head & shoulders kullanıyorum kepek gitti nerdeyse hiç kalmadı mesela önceden saçımı silkelediğimde bayağı dökülürdü kepek ama geçti çok sonunda ve seyrelen saçım biraz sıklaştı(Bu benim için iyi bir şey orası ayrı ) Saçının sıklığı iyi bakım yaparsan sık olmasını avantaja çevirebilirsin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnng38

quote:

Orijinalden alıntı: ||Paradise||

beyler saçım acayip sık. Uzunluğu burnumun ucuna geliyor. Açıkçası tanıdığım iyi berber de yok gitsem s.çacaklar saça eminim. Nasıl bi yol izlemeliyim bu saçı adam etmek için?hacı şakir saç kremi kullanmaya başladım. H&S sampuan kullaniyorum sacmda cok kepek var ayni zamanda Anliyacaginiz sacimla sorunum çok. Bi yardım ediverin lütfen

Hocam en başta saç derini temizlemey çalış. Saç derin temiz olursa oraya kan gider saçın çok sağlıklı olur Saç derin temizlenirse kepek de gider.Bir ay önce falan bende de çok kepek vardı sanırım bir ay oldu head & shoulders kullanıyorum kepek gitti nerdeyse hiç kalmadı mesela önceden saçımı silkelediğimde bayağı dökülürdü kepek ama geçti çok sonunda ve seyrelen saçım biraz sıklaştı(Bu benim için iyi bir şey orası ayrı ) Saçının sıklığı iyi bakım yaparsan sık olmasını avantaja çevirebilirsin bence

bakalım bakıma başladık işte inşallah yaz sonuna kadar adam olacak saç.

• arkadaşlar buraya boşu boşular bişiler yazmayın eger saçınızla ilgili bir sorunuz varsa örnekler var 5 sayfadan itibaren bakın mutlaka bulacaksınız gereksiz oluyo böle herkez bişi yazıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni benim saçlar hemen yağlanıyor. bugün yıkasam mesala yarını çıkarır ertesi gün yağlı olur. çok uzunda değil fotoğraf atarım bir ara. ne yapmayalıyım?
    Çok fazla yağlı felan yeme bide saçlarını hergün yıkarsan daha çok yağlanır. Limon sürersen iyi gelebilir.
  • Orijinalden alıntı: Mechaniker

Orijinalden alıntı: emre_mod

dogru yoldayım o zaman hocam birde daha saç kısayken ortadan ikiye ayırmıyım diyom ne yapayım saçım düz saç bu sekil olmayayım

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Böyle

Bu saç stilini yapmak içine ne yapmak lazım? Normal uzamaya bıraksam kendi kendine böyle mi alırsa yoksa tarak vs... mi kullanmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

quote:

Orijinalden alıntı: RealKiss

quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Uzunlardı, fönlü gibi duruyorlardı yataktan kalktığım gibi sokağa çıksam bile, sonra sınavlar geldi falan sıkıldım 3 numara yaptım.

SS'siz olmaz:

Hocam senin saçlar harikaymış ya, benimde bu uzunlukta, fakat birde benim halimi göreceksin Çok dağınık, yıkamadan sonra nasıl bir işlem yapıyordun? Fön ile kurutuyormuydun, tarıyormuydun vs?

Ya banyodan sonra Marlon brando gibi arkaya yapıştırıyordum:

Sonrada biraz bekleyip fönle kurutuyordum sonra kendi kendine oluyordu bişeyler

aynen bende öyle yapıyorum sonrada baba müziğini çalıyorum usta bu arada saçlar güzelmiş benim saçlarda sarı 6-7 aydır uzatıyorum seninkinden tek farkı dalgalı olması birde uçları kırıldı gidip kırıkları aldırmam lazım sonra ss atarım belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4thScratch

Saç uzatanlar ssleri atsında görelim :)

saçın şekil olarak iyi deyil tabi herkezin kendi zevki ama yüz hatlarına yakışmıyor . bu tarz olursa daha iyi olur uzun saçlı kişiler yani bu tarz kişler tam uzun demiyorum bu tarzdakiler sakal olmucak yani tüm dikkati saçlarına çekmesi gerek kaşlarını düzgün bir hatla gitmesi suratına sürekli nemlendirici sürerek ilgiyi o yöne çekmesi gerek sende itici görünür emin ol bu tarz bakımsız gibi dışardan karşı cins se karşı %60 eksilme görülebilir
    kendimden örnek vereyim bnm bu ss deki gibiydi gerçekten iyi uzatmışım diyorsun bakışlar ilgi alaka bakan bir daha bakıyor çünkü herkez 3 numara genelde hep aynı hem ilgi çekmek hemde saçından memlun kalmk istiyorsan böle yapabilirsin konudaki arkadaşlarada duyrulur bu tarz modeller seçin

aslında bu resmin tam tarzımı gösterdiği söylenemez çünkü 3 aydır hiç kestirmedim ve o gün oldukça rüzgarlıydı baya kabardı saçlar, olduğumdan daha çok koca kafa çıkmışım burada :) Geçen gün kısalttırıp jilet attırdım şuanki hali aşağıdaki gibi

Asıl saç tarzım bu resmimdeki gibi

Tam aradığım Model Yaklaşık 1.5 Ay Sonra Bu Kadar Olur Uzunluğu, Enseler Diğer Saçlar İle Eşit Uzunluktamı Yoksa Daha Uzunmu ?

Birde Benim Enselerim üçgen şeklinde uzuyor yana doğru tarayınca papatya gibi açılıyor bunu nasıl düzelttirecem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patatesli Çay

quote:

Orijinalden alıntı: DemirAtlıAdam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 4thScratch

Saç uzatanlar ssleri atsında görelim :)

saçın şekil olarak iyi deyil tabi herkezin kendi zevki ama yüz hatlarına yakışmıyor . bu tarz olursa daha iyi olur uzun saçlı kişiler yani bu tarz kişler tam uzun demiyorum bu tarzdakiler sakal olmucak yani tüm dikkati saçlarına çekmesi gerek kaşlarını düzgün bir hatla gitmesi suratına sürekli nemlendirici sürerek ilgiyi o yöne çekmesi gerek sende itici görünür emin ol bu tarz bakımsız gibi dışardan karşı cins se karşı %60 eksilme görülebilir
    kendimden örnek vereyim bnm bu ss deki gibiydi gerçekten iyi uzatmışım diyorsun bakışlar ilgi alaka bakan bir daha bakıyor çünkü herkez 3 numara genelde hep aynı hem ilgi çekmek hemde saçından memlun kalmk istiyorsan böle yapabilirsin konudaki arkadaşlarada duyrulur bu tarz modeller seçin

aslında bu resmin tam tarzımı gösterdiği söylenemez çünkü 3 aydır hiç kestirmedim ve o gün oldukça rüzgarlıydı baya kabardı saçlar, olduğumdan daha çok koca kafa çıkmışım burada :) Geçen gün kısalttırıp jilet attırdım şuanki hali aşağıdaki gibi

Asıl saç tarzım bu resmimdeki gibi

Tam aradığım Model Yaklaşık 1.5 Ay Sonra Bu Kadar Olur Uzunluğu, Enseler Diğer Saçlar İle Eşit Uzunluktamı Yoksa Daha Uzunmu ?

Birde Benim Enselerim üçgen şeklinde uzuyor yana doğru tarayınca papatya gibi açılıyor bunu nasıl düzelttirecem

Enseler daha uzun.Kısayken düz durmuyor enseler o yüzden uzun bıraktırdım.Üçgen şeklinde uzuyorsa sivri kısmından kısalttır diğer taraflarla eşit uzasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirAtlıAdam -- 9 Haziran 2012; 11:52:38 >
  • Saçlarımda dökülme var. Şu an kısa ve bayağı açılmış görünüyor. Önceden saçlarım uzundu yine dökülüyordu ama bu kadar değildi. Şimdi uzatırsam nasıl bir görüntü oluşur
  • uzatırken saçlar bi dönem şekilsiz biçimsiz oluyo işte o süreye uyuz oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swerve -- 9 Haziran 2012; 12:15:10 >
  • aramakas attım en son
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cünübettin Döşükıllı

aramakas attım en son

hayırdır

• ya ben her yaz saçlarımı uzatırım dalgalı ve dağınık duruyor ve her gün yıkarım bir gün yıkamasam kalktığımda yağlanıyor hemen sinir oluyorum H&S kullanıyorum çok memnununm en son axe yağlı saçlar için olanı aldım ama çok kötüydü saçlarımı birbirine yapıştırıyor ve karıştırıyor oyüzden bıraktım daha sonra resim koysam biraz öneride bulunsanız olur mu ki ?
  • Ben de ilk defa uzatıyorum hayatımda 11 ay oldu. Temmuzda tam 1 yılını dolduracak. Kıvırcık olmasa daha uzun görünür de kıvırcık-dalgalı arası birşey. ama öyle yerçekimine meydan okuyan bir kıvırcık değil yani o bonus kafalıları anlamıyorum kafaları 10 metre yukarı çıkıyor benimkiler yıkayınca falan direk yere düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: begtay

quote:

Orijinalden alıntı: Cünübettin Döşükıllı

aramakas attım en son

hayırdır

abi çok dağınık bi de benim ki dalgalı içeri doğru kıvrılıyor ne yapcağımı bilmiyorum. saçımı bile uzatamıyorum ya
  • bnm de uzamaya devam ediyor 3 4 ay olıyor 2 defa katlı kestirdim şu man kadar çerçeve kısım oynandı sdece uzuyo bakalım nolcak
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.