Şimdi Ara

SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU] (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
238
Favori
624.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
63 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce saçlarımı kurularken makasla gözgöze geldi, biyandan 3,5 sene bi yandan makas. Kıyamadım yazın zor oluyor ama kışın daha rahat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçlarım dalgalı ve sert hep kısa tutuyorum bu yüzden.Birde saçlarım çok hızlı uzuyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Saclarim omuzlarima geldi artik ama bi türlü istediğim gibi olmadi sürekli toplu kullanmaktanda biktim acaba biraz kisaltip böyle gecen sene ki gibi mi yapsam? diye düşünüyorum
    SAÇ UZATMAK İSTEYENLER [ANA KONU]

Hocam o saçlar öyle duruyor mu yoksa önünze habire geliyorlar mı? İstediğim saç modeli tam olarak bu sayılır.Düz taradığımda ıslakken çeneme kadar geliyorlar.Yani sanırım sizin fotodaki kadar oldu ama benimkiler öyle durmuyor hep taç takıp geziyorum.Taçla da güzel oluyor ama tacı çıkarınca yıkamadan düzelmiyor saçlar ve tacı bir kere çıkarıp yeniden takınca da güzel olmuyor.

Benim saçım mı çok garip ben mi anlamıyorum bu işlerden bilemedim.Bir başkası saçına bi şey yapsa şöyle bi kafayı sallayınca eski haline geliyor benimki gelmiyor.

Gittim ara makas attırdım hatta bunun için.Yani belki kabarıklık oluyor diye böyledir dedim yine bir şey değişmedi giden saçlarım oldu gerçi böyle daha rahat seyreltti baya bir saçları berber.sıcaklarda iyi oluyor bir de taçla daha güzel durdu böyle olunca.

Uzun saç çok dertli sırf yüzüm kafam küçük diye uzatıyorum kısa gezince çocuk gibi oluyorum.Yoksa bırak kısa kalsın ne uğraşıcan.

Bir yandan da farklı olma hissi çok güzel.Çoğu erkek tek tip.Önlerden fön çekip yukarı kaldırıp geziyor.

"Tarzımız farkımız farkımızın farkındayız" yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Az önce saçlarımı kurularken makasla gözgöze geldi, biyandan 3,5 sene bi yandan makas. Kıyamadım yazın zor oluyor ama kışın daha rahat.

hocam çevrenizden günlük yaşantınızdan insanlardan aldığınız tepkiler nelerdir. 3,5 sene ise belinize rahat gelmiştir. anlatır mısınız
  • alitunahan18 A kullanıcısına yanıt
    O kadar gelmesine müsade etmedim, ara ara kısalttım. Omuz altına geliyor genelde. Tepkiler genelde kesmem yönünde. Zaten uzun saçlı insan saçları kısalttımı extra bi değişik görünür. O hatayı 3,5 sene önce yaptım bi 5 sene daha yapmam heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

O kadar gelmesine müsade etmedim, ara ara kısalttım. Omuz altına geliyor genelde. Tepkiler genelde kesmem yönünde. Zaten uzun saçlı insan saçları kısalttımı extra bi değişik görünür. O hatayı 3,5 sene önce yaptım bi 5 sene daha yapmam heralde

değil mi hocam bende şu an ki yüz tipimi 3 numara ile hayal ediyorum, olmuyor. yurtdışına gitmek lazım bana da peder kızım diyor napıyım şimdi ben. okulda hocalar daha ne kadar uzatıcan diyorlar bende ben uzatmıyorum ki kendileri uzuyor diyorum ahah
  • quote:

Saclarim omuzlarima geldi artik ama bi türlü istediğim gibi olmadi sürekli toplu kullanmaktanda biktim acaba biraz kisaltip böyle gecen sene ki gibi mi yapsam? diye düşünüyorum

Cidden jon snowa ne kadar benziyosun hacım.Bende bu sekilde yapmak istiyorum saclarimi hafif dalgali saclarim ve suan ustler 7 cm yanlar 2 cm ne acaba bu sekilde olur mu uzayinca ?

• Hayaller

Gerçekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdi 1903 -- 3 Ağustos 2015; 22:07:29 >
  • DOĞAL SAÇ DÜZLEŞTİRME

Eminim çoğumuz saçlarımızın düz olmasını istemişizdir. Ancak düzleştirme makinesinin çok zararlı olduğunu iyi biliyoruz. Size kendim kullandığım bi yöntemi anlatıyım.

2 yumurta ve 4 kaşık zeytinyağını karıştırın. Saçınıza sürün düz uzun bi tarakla tarayın. 45 dakika bekleyip saçınızı şampuanla yıkayın. Hem saçınız beslenmiş hemde düzleşmiş olacak. Haftada 3 defadan fazla yapmayın . Şu an normalde dalgalı olan düz saçlarımın omuzlarıma inişini seyrediyor ve bu taktiği verenden allah razı olsun diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitunahan18 -- 3 Ağustos 2015; 23:37:59 >
  • Gunluk hayattada cok benzeten oluyor benimde saçlarım sizinki gibi dalgali orda saclarim 15 idi uzayinca rahatlıkla verebilirsin o sekili

• quote:

Orijinalden alıntı: alitunahan18

quote:

hocam bende sizin gibi düşünmüştüm. yaptım hiç güzel olmadı. şu an yeniden uzuyorlar. uzadıkça daha güzeller

İkna ettim valla kendimi zorda olsauzatmaya devam suan böyleler

• quote:

quote:

quote:

hocam bende sizin gibi düşünmüştüm. yaptım hiç güzel olmadı. şu an yeniden uzuyorlar. uzadıkça daha güzeller

İşte bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu yaşıma kadar (17) hep üç numara veya kazıtılmış saç tercih ettim yakışıyordu bana. Fakat lisede son seneye geçmiş olmakla uzatmaya heves ettim. Şuan 3-4 cm civarında saçım var uzun değil ve saçım dalgalı. Ne kadar bir süre sonra omuzlarıma düşmeye başlar acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara Kisuke.

Arkadaşlar bu yaşıma kadar (17) hep üç numara veya kazıtılmış saç tercih ettim yakışıyordu bana. Fakat lisede son seneye geçmiş olmakla uzatmaya heves ettim. Şuan 3-4 cm civarında saçım var uzun değil ve saçım dalgalı. Ne kadar bir süre sonra omuzlarıma düşmeye başlar acaba?

hocam dalgalı saç uzar fakat kıvrılır uzar gibi gözükmez dalgalı saç uzatmak zordur bu arada. ama uzayınca da en güzel dalgalı saç olur. 1,5 yılda omuzlarınıza düşer
  • Sizin saclariniz hic dokulmuyo mu ya

Bnmki dokuluyodu moralim bozuldu kestirdim :(

• quote:

quote:

quote:

benden bi 5 ay fazla sizinkilerde hocam. bunları kestirmeyi düşünmeyin fakat düşünürseniz rengini açtırın bakır tonlarında açık kahverengi veya. umuyorum çok güzel yakışır. ben bu rengi oksijenli suyla elde ettim çok güzel oldu denemelisiniz boya veya oksijenli suyla
  • Benim saçlarım omzuma ulaşmış durumda. önlerde suratımı tamamen kapatıyor ama şu lanet önleri ne yaptıysam geriye atamıyorum hep yana yatıyor. mecburen taçla geziyorum yardım edin nasıl yatırabilirim saçlarım düz
  • CAVQ kullanıcısına yanıt
    hemde nasıl dökülüyor hocam benimkiler omuzlarda. oksijenli su kullandıktan sonra da baya döküldü neyse ki gür saçlarım vardı şu an normal. 3 günde bir yağ tedavisi yapıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladimir Lenin

Benim saçlarım omzuma ulaşmış durumda. önlerde suratımı tamamen kapatıyor ama şu lanet önleri ne yaptıysam geriye atamıyorum hep yana yatıyor. mecburen taçla geziyorum yardım edin nasıl yatırabilirim saçlarım düz

hocam benimkiler az dalgalı yani düze yakın tam ortadan değilde azcık sağdan ayırıyorum. lost dizisindeki sawyer hesabı. kulaklarım tam olarak kapanmış durumda , arkalar boynumu kapattı. çok güzel oldu bir de dökülmeseler.
    sawyer da zaten orjinal sarışın değil ama adama saç çok yakışmış belki ilerde bende boyatırım

• quote:

hemde nasıl dökülüyor hocam benimkiler omuzlarda. oksijenli su kullandıktan sonra da baya döküldü neyse ki gür saçlarım vardı şu an normal. 3 günde bir yağ tedavisi yapıyorum

Omuzlarda mı dostum emin misin Daha gelmemiştir omuzlara omuzlara gelse duramazdın

Bu arada hedef :

Bununkiler kdar dalgalı değil tabii benimkiler ama yine de yakın sayılır. 3 sene sonunda anca böyle olurlar herhalde benimkiler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.