Şimdi Ara

SAATLER (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.880.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: polish
    rica ederim güle güle kullanın. bu arada sanırım saati ters takmışsınız.

makineyide ters tutmuş olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

Merhabalar,

Konuyu düzenli aralıklarla baştan itibaren okumaya başladım.İyi kötü bazı markalar ve mekanizmalar hakkında bilgi sahibi oldum.Konuda paylaşılan yorumlanan bir kaç tane model var beğendiğim tabi bunları canlı olarakta görmek istiyorum.
    Sizden ricam isviçre markalarının uygun fiyatlı satıldığı mevkiileri/dükkanları paylaşmanız.Bir kaç gün boş vaktim var gezip görmek uygun bir şey bulursam almak istiyorum.

Tecrübenize dayanarak ikinci el saat satan, çeşit bulabileceğim dükkanlarıda ayrıca yazarsanız sevinirim.

İster pm ister konuda yazarak paylaşırsanız sevinirim.

İstanbul için öneriniz varmı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burbank

Sn. Polish'ten aldığım seiko skz 249'u sergiliyorum. Saate bakmaya doyamadım.

Polish'e de tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.

Hayır resim bilgisayara atınca ters çıktı. Düzeltip düz haliyle tekrar kaydettim ama buraya koyunca yine ters çıktı. Burada çevirme yapılabiliyor mu acaba?

• quote:

arkadaşımızında dediği gibi, swatch lar yekpare kasadır, kullan at saatlerdir. tamire uygun değildir. aynı şekilde kordonlarıda farklı bağlanır, her kordon uymaz. 100 lira ıvır zıvır masrafına vereceğine, pırlant bayram sebebiyle 127 liraya kronometreli irony satıyor:

http://www.e-pirlant.com/?urun-detay_2253_Swatch_Irony_.html

Çok doğru, ben de bu siteye baktığım halde söylemek aklıma gelmedi. Bende de bunun loomi özellikli ocean trip modeli var. Bu paraya göre oldukça iyi bir saat.

• quote:

quote:

Merhabalar,

Konuyu düzenli aralıklarla baştan itibaren okumaya başladım.İyi kötü bazı markalar ve mekanizmalar hakkında bilgi sahibi oldum.Konuda paylaşılan yorumlanan bir kaç tane model var beğendiğim tabi bunları canlı olarakta görmek istiyorum.
    Sizden ricam isviçre markalarının uygun fiyatlı satıldığı mevkiileri/dükkanları paylaşmanız.Bir kaç gün boş vaktim var gezip görmek uygun bir şey bulursam almak istiyorum.

Tecrübenize dayanarak ikinci el saat satan, çeşit bulabileceğim dükkanlarıda ayrıca yazarsanız sevinirim.

İster pm ister konuda yazarak paylaşırsanız sevinirim.

İstanbul için öneriniz varmı?

İstanbul'u, 30 küsür yıllık yaşamım boyunca 1 kez görebildim.

• buda 137 liraya, çelik kordonlu swatch irony chrono. .
    tasarımını beğendiyseniz bence kaçrmayın.

http://www.e-pirlant.com/?urun-detay_2267_SWATCH_IRONY_CHRONO.html
  • @polish

Teşekkür ederim hocam yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: mınaaa

quote:

makineyide ters tutmuş olabilir

Evet bu da mümkün Ama sonuçta bilgisayara attıktan sonra düzeltip yeniden save ettim. Yani şimdi benim bilgisayarda resmi açınca düz açılıyor, nedense buraya ters geldi. Bir ara tekrar düzgün çekim yapıp yeniden koyacağım. Zaten çok bulanık oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=saswsm1223&categoryId=318653

Beyler bu saat markası nasıl acaba ?
  • quote:

quote:

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?productId=saswsm1223&categoryId=318653

tanımadığım bir marka, ama bu sıralar bir çok yerden karşıma çıktı. satışlarıda fena değil. Türkiye'ye yeni giren bir marka. bu sebelede sanırım fiyatlar uygun. kadranda swiss made yazıyorsa ve fiyatıda uygunsa alınabilir. kullanılan mekanizmada önemli, bir iki kronometreli modelini daha önce görmüştüm. krono dizilişleri rondayı anımsatıyor.

bu fiyata garantili, ronda mekanzimalı ve swiss made bir saat. bence uygun. tabi önce malzeme kalitesi ve bileğe oturuşunu öğrenmek için görmeli ve denemeli.

• quote:

quote:

quote:

tanımadığım bir marka, ama bu sıralar bir çok yerden karşıma çıktı. satışlarıda fena değil. Türkiye'ye yeni giren bir marka. bu sebelede sanırım fiyatlar uygun. kadranda swiss made yazıyorsa ve fiyatıda uygunsa alınabilir. kullanılan mekanizmada önemli, bir iki kronometreli modelini daha önce görmüştüm. krono dizilişleri rondayı anımsatıyor.

bu fiyata garantili, ronda mekanzimalı ve swiss made bir saat. bence uygun. tabi önce malzeme kalitesi ve bileğe oturuşunu öğrenmek için görmeli ve denemeli.

Teşekkürler.

• Arkadaşlar herkeze merhaba;
    Şöyle 400-500 TL aralığında yakın zamanda bir saat almayı planlıyorum.Şu ana kadar kullandığım saat markaları hep Swatch dan ibaret ve herbirinide sorunsuz 5 er yıl kullanmışlığım vardır.Şimdi yenide alayım diyorum marka olarak yine ya Swatch düşüneceğim yada Diesel yada DKNY gibi bir marka..
    Yalnız bu konuyu biraz okuduğum ve araştırdığım kadarıyla bu işte bilgili arkadaşlar,saati kesinlikle sadece saat üretiminle meşhur markalardan alınması fikrinde(tissot,seiko vs..).Peki arkadaşlar buna göre bana bir marka yada model önerebilirmisiniz 400-500 TL aralığında,çelik kayışlı,biraz büyük ve havalı bir model olabilir.Yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkürler.Saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Arkadaşlar herkeze merhaba;
    Şöyle 400-500 TL aralığında yakın zamanda bir saat almayı planlıyorum.Şu ana kadar kullandığım saat markaları hep Swatch dan ibaret ve herbirinide sorunsuz 5 er yıl kullanmışlığım vardır.Şimdi yenide alayım diyorum marka olarak yine ya Swatch düşüneceğim yada Diesel yada DKNY gibi bir marka..
    Yalnız bu konuyu biraz okuduğum ve araştırdığım kadarıyla bu işte bilgili arkadaşlar,saati kesinlikle sadece saat üretiminle meşhur markalardan alınması fikrinde(tissot,seiko vs..).Peki arkadaşlar buna göre bana bir marka yada model önerebilirmisiniz 400-500 TL aralığında,çelik kayışlı,biraz büyük ve havalı bir model olabilir.Yardımcı olan herkeze şimdiden teşekkürler.Saygılar...

orjinalliğini bilemem ama bende araştırırken gördüm çok hoşuma gitti
    http://www.hepsihediye.com/productDetail.aspx?lngProductID=50&lngCategoryID=28

• quote:

Orijinalden alıntı: mrhusnu

Arkadaşlar herkeze merhaba;

kronometrelimi, düzmü?
    bayiden garantilimi, yurtdışından garantisizmi?
    bunu niye soruyorum? çünkü bir saatin yurtdışı fiyatı, Türkiye fiyatının yarısına gelir.
    çelik kordonlu, kendi kullandığım ve mumnun olduğum 1-2 quartz saatim

SAATLER

SAATLER

tabi benim öncelikli tavsiyem, bu fiyata bulabileceğiniz otomatik seikodur.

şu güzelliğe bir bakarmısınız;

SAATLER

SAATLER

• gues, c.dior, dkny gibi marakarın içine koyarsan gözden kaçar tabi. 3000 liralık gül gibi hamilton aquariva'yı 1170 liraya kaçırmışız

http://www.e-pirlant.com/?urun-detay_2312_Hamilton_.html
  • Arkadaslar bu saat hakkındaki görüşleriniz nelerdir, 600 tl verilir mi, modeli hoşuma gitti, ama boss saatlerinin kalitesi hakkında bir bilgim yok, daha önce bu markadan bir saat kullanmadım

SAATLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

Arkadaslar bu saat hakkındaki görüşleriniz nelerdir, 600 tl verilir mi, modeli hoşuma gitti, ama boss saatlerinin kalitesi hakkında bir bilgim yok, daha önce bu markadan bir saat kullanmadım

SAATLER

Boss modacı saatlerinin için kaliteli olmaya çalışan bir marka, ama bence gene de o saate 600 lira verilmez. Üstüne 100- 150 daha koysanız mekanik bir Tissot alır. Saat gibi saat olarak 30-40 sene kullanıp sizden sonraki kuşağa devredebilirsiniz.

• quote:

gues, c.dior, dkny gibi marakarın içine koyarsan gözden kaçar tabi. 3000 liralık gül gibi hamilton aquariva'yı 1170 liraya kaçırmışız

Ben sanırım bir sayfa önce felan yazdım, bu sitede indirimli hamilton vb. birkaç otomatik var, ilgilenebilecekler için bilgi vermek istedim dedim, ve onu yazdığım zaman bu hamilton daha tükenmemişti. Ben imkanım olmadığı için alamadım siz ise kaçırmışsınız. Kısmet. Gerçi ben onu alamasam da sayenizde en az onun kadar tatmin veren seiko 5'i aldım

Keşke ben de sizin o saati almanıza önayak olabilseydim...

• quote:

quote:

gues, c.dior, dkny gibi marakarın içine koyarsan gözden kaçar tabi. 3000 liralık gül gibi hamilton aquariva'yı 1170 liraya kaçırmışız

Ben sanırım bir sayfa önce felan yazdım, bu sitede indirimli hamilton vb. birkaç otomatik var, ilgilenebilecekler için bilgi vermek istedim dedim, ve onu yazdığım zaman bu hamilton daha tükenmemişti. Ben imkanım olmadığı için alamadım siz ise kaçırmışsınız. Kısmet. Gerçi ben onu alamasam da sayenizde en az onun kadar tatmin veren seiko 5'i aldım

Keşke ben de sizin o saati almanıza önayak olabilseydim...

ben bir adet görmüştüm ama, linkini verdiğim modeli görmemiştim. gözden kaçmış. neyse sağlık olsun. zaten bu aralar biraz nakit sıkıntım var. görmediğim belkide iyi olmuştur. görseydim kendimi tutamazdım.

• quote:

Hamiltonlar konusunda haklısınız. Dediğiniz olay distribütör değişimi sırasında olmuştu. Eski distribütör elinde kalanları yok pahasına vermişti. Deveyükü'nde kapış kapış gitti. O dönem bir tane bile alacak parayı bulamadğımdan sadece stokların bitmesini seyrettim. Şu anda da pırlantın web sitesinde oldukça indirimler var, çoğu pilli model ama hamliton vb. bir iki otomatik markanın yine bir iki otomatik modeli satılıyor. İlgilenebilecek arkadaşlar için bilgi vereyim dedim.

İşte 238. sayfada burada yazmışım bir iki hamilton otomatik modelin de olduğunu...

• 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.