Şimdi Ara

SAATLER (1125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.880.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada arkadaşlar Tudor saatimi satışa cıkarmıştım birde perrelet marka limitli bir saatim var onuda satıcam 4500 dolardır normal fiyatı ancak bunuda 1750 dolara vericem.saat ciddi kalite bir saattir.toplam 500 adet üretilen saatin 149. sudur.el yapımıdır.ciddi sıkıntılarım var o yudzden fiyatlar dip hatta komik fiyatlardır.ebeyda dahi fiyatı 4000-5000 dolar arasındadır.isteyenlere ayrıntılı forto gonderebilirim lakin su an yurtdıındayım onmuzdeki persembe gunu doneceğim.
  • daha once bır saat forumunda bazı dergılerın lınklerını paylasmıstık
    asagıdakı lınkı bır sıtede gordum
    dergı harıka cok begendım
    umarım forumda yayınlanmasında sakınca yoktur http://hotfile.com/dl/119611113/e185e53/GrandComplicationsVII.pdf.html
  • dergi reklam sitesimi burası saat forumu
  • Kahverengi deri kordonlu bir saat arıyorum arkadaşlar, şöyle 300-400 lira sularında daha klasik tarza yakın bir öneriniz var mıdır acaba?
  • istediğiniz saat tipi bildiğim kadarıyla genellikle moda markalrında bulunabiliyor.
    ancak erkekler için beyaz renk varmı bilmiyorum, genel olarak bayanlar için beyaz renk üretiyorlar ve full sermaik oluyor bu modeller.
    her ne kadar bu markalara para vermenizi önermesem de yine de emporio armani gibi markalarda "belki" bulabilirsiniz...

quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

komple beyaz dediğiniz, kasası-kordonu beyaz renk mi olacak? yoksa başka bir şey mi kastettiniz?
    yani aşağıdaki gibi bir saat mi arıyorsunuz?
     SAATLER

evt kasa ve kordon komple beyaz olcak.

• buda 570 sayfalık SAAT dergısı lınkı
  • arkadaşlar merhaba
    saat forumunu yaklaşık olarak 4 gündür okuyorum
    gerçekten çok güzel bilgiler paylaşılmış,öncelikle paylaşan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.
    ben de 1 aydır,bu forumu bulmadan önce,saat arıyordum ve amazon dan Invicta Men's 5652 II Collection Gunmetal Ion-Plated Chronograph Watch siparişi verdim.
    fiyatı 149$,saat daha elime ulaşmadı.
    büyük saatlerden hoşlanan birisi olarak bunu tercih ettim.
    görüşlerinizi merak ediyorum.

SAATLER

SAATLER

• GMT Master'ı sökmüşler ve ortaya ilginç kareler çıkmış.

SAATLER

SAATLER
  • Bu GMT tam da arabaların 100000 km. dağıtımına benzemiş.
  • arkadaşlar 300 liraya kadar siyah deri kordonlu fazla büyük kasa olmayan, kısmen spor bi saat tavsiye edebilir misiniz? seiko,orient gibi markalar düşünüyorum.şu saati beğenmiştim mesela
    http://www.fiyatbook.com/product/Orient-CUT05002B0.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Mert

Arkadaşlar merhaba.

Seiko Velatura SPC007P1, Bazı internet sitelerinde 170-180 tl civarına satılıyor.

Normal satış değeri 900-1500 tl civarında.

Ben de bir tane sipariş verdim verdim ve şu anda kargoda.

Beğenmezsem geriye iade şansım var.

Birincisi bu saatin bu fiyata satılma şansı olabilir mi?

İkincisi de orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkürler.

SAATLER

SAATLER

Bu fiyata orjinal olması imkansız size söyliyeyim. Geldiğinde bana saatin resmini atarsan sana orjinal olup olmadığını söyliyebilirim. Şu anda bende bunun deri kordonlusu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y@s@r -- 5 Haziran 2011; 22:37:39 >

• Çok güzel bir Zenith. İşte gerçek Zenith çizgisinin bu olduğunu düşünüyorum.

SAATLER
  • Harika.

SAATLER
  • En sevdiğim Zenith modellerinden biri.

SAATLER
  • Zenith için şöyle de bir sorun var.

3 tane El Primero ekledim konuya. Bence üçü de birbirinden güzel. Ancak sevdiğim birkaç modelin dışında Zenith dendiği zaman aklıma hiçbir şey gelmiyor. Ben sadece 3 tane El Primero fotoğrafı koydum buraya, ama yarım saatlik bir araştırmayla en az 50 El Primero fotoğrafı ekleyebilirim. Hem de bu saatlerin büyük kısmı son 5 yıl içinde üretilmiş ve birkaç sene içinde üretimi bitirilmiş modeller olur.

Durum böyle olunca Zenith ne yazık ki ikon saatlere sahip olamadı. Belki Respirator ikon denebilir, ama bir Respirator almak günümüzde zor değil. Aynı dönemden kalma bir Submariner ya da GMT Master alabilmek çok zorken, Respirator günümüzde maddi anlamda çok değerli bir model değil.

Keşke Zenith sağlam bir marka çizgisi yakalayıp onunla devam etseydi de Rolex'e daha ciddi bir rakip olabilseydi. Rekabet biz saat severlere yarayacağından kimsenin şüphesi yoktur sanırımç

• quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Zenith için şöyle de bir sorun var.

3 tane El Primero ekledim konuya. Bence üçü de birbirinden güzel. Ancak sevdiğim birkaç modelin dışında Zenith dendiği zaman aklıma hiçbir şey gelmiyor. Ben sadece 3 tane El Primero fotoğrafı koydum buraya, ama yarım saatlik bir araştırmayla en az 50 El Primero fotoğrafı ekleyebilirim. Hem de bu saatlerin büyük kısmı son 5 yıl içinde üretilmiş ve birkaç sene içinde üretimi bitirilmiş modeller olur.

Durum böyle olunca Zenith ne yazık ki ikon saatlere sahip olamadı. Belki Respirator ikon denebilir, ama bir Respirator almak günümüzde zor değil. Aynı dönemden kalma bir Submariner ya da GMT Master alabilmek çok zorken, Respirator günümüzde maddi anlamda çok değerli bir model değil.

Keşke Zenith sağlam bir marka çizgisi yakalayıp onunla devam etseydi de Rolex'e daha ciddi bir rakip olabilseydi. Rekabet biz saat severlere yarayacağından kimsenin şüphesi yoktur sanırımç

Klavyene saglik, ayni seyleri soylemiyormuyuz? bir kac mesaj yukarida da sordum, gecmisten gunumuze hala uretilen bir Zenith modeli varmi? diye, kimse cevap vermedi yada oyle bir model olmadigi icin veremedi. Belli bir markaya sempatin yada antipatin olabilir, fakat bu markalari yuceltecegim yada yerecegim diye asli olmayan dayanaksiz seyler yazilmamali.

• quote:

Orijinalden alıntı: Polemik

Harika.

SAATLER

Bu kordon rengi ne olarak geçiyor acaba?
  • merhabalar,

arkadaşlar nautica,fossil,guess üçlüsünden birini alma fırsatınız olsa önceliğiniz hangisi olurdu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinoza17

merhabalar,

arkadaşlar nautica,fossil,guess üçlüsünden birini alma fırsatınız olsa önceliğiniz hangisi olurdu??

bence bu üçünüde eleyin,

illede bu üçlüden birisi olacaksa eğer, nautica.

her üç marka da asya üretimi olsada, diğer ikisi ağırlıklı olarak çin mekanizma kullanırken, nautica genellikle japon mekanizma kullanır. swiss mekanizmalı modelleride mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.