Şimdi Ara

Saat Dünyasi | Replica Saatler.| Sürekli Güncel (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
460
Cevap
30
Favori
59.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Kargoculardan dolayi bi gun gec ulasacak elime. Gec olsun guc olmasin.. Nuri abi sagolsun ilgileniyor

kargo takip numaranız tarafıma ulaşmıştır kardeşim facebook ve forumdan tarafınıza mesaj atılmıştır.

kargo bilgileriniz:

Gönderici Kodu 302172670987
  • quote:

Orijinalden alıntı: gscapricorn

beyler bende tag heuer saat aldım ancak kurma kolunun üstündeki ayar tuşu işlemiyor.tuşun kendisini korumaya almış olabileceği söylendi(sürekli peş peşe basarsan öyle yapıyormuş ki ben böyle bişey de yapmadım)
    ancak 15 gündür bu korumanın nasıl kaldıracağı hakkında bir bilgi verilmedi..bilen varsa burdan paylaşsın yoksa tarihi ilerlemeyen basit 10 liralık bir saat kullanmaktan farkı kalmayacak....

Gerek Telefonda aradın kaç defa hepsine geri dönüş yaptım mesaj attın mesajlarına ayrıntılı cevap verdim acaba daha ne gibi bir işlem yapmam gerekiyor saat ile ilgili bence otomatik saat kullanımı hakkında biraz bilgi araştırma yapın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcuctug

quote:

Orijinalden alıntı: gscapricorn

beyler bende tag heuer saat aldım ancak kurma kolunun üstündeki ayar tuşu işlemiyor.tuşun kendisini korumaya almış olabileceği söylendi(sürekli peş peşe basarsan öyle yapıyormuş ki ben böyle bişey de yapmadım)
    ancak 15 gündür bu korumanın nasıl kaldıracağı hakkında bir bilgi verilmedi..bilen varsa burdan paylaşsın yoksa tarihi ilerlemeyen basit 10 liralık bir saat kullanmaktan farkı kalmayacak....

Gerek Telefonda aradın kaç defa hepsine geri dönüş yaptım mesaj attın mesajlarına ayrıntılı cevap verdim acaba daha ne gibi bir işlem yapmam gerekiyor saat ile ilgili bence otomatik saat kullanımı hakkında biraz bilgi araştırma yapın derim.

kardeş demekki gerizekalılık bende o zaman burdan bi kez daha anlatsana!!!
    benim saatin bir tuşu hiç aktif değil sana göre kendini korumaya almış!!!
    şimdi tek istediğim şu; burdan tam olarak hangi işlemleri yapmam lazım ki bu koruma kalksın ve saatimin o tuşu tekrar işlemeye başlasın...(saat 2 yönündeki tarihi ileri alma tuşu)
    senin benimle ilgilenmenle ilgili bir sııntı yok evet sağol varol hemen her soruma ayrıntılı açıklama getirdin....
    ancak bu durumla ilgili bana söylediğin. korumanın nasıl kaldırılacağının ezberinde olmadığını hangi işlemleri yapmam gerektiğine bir bakman gerektiğini söyledin
    20 gün oldu hala şunu yapman gerek felan dediğini hatırlamıyorum; sürekli yardımcı oldum otomatik saat kullanımına bak deyip duruyorsun...
    her yere baktım otomatik saat kullanımı ile ilgili de bu sayede baya bişey öğrendim.
    .ama kendini korumaya alan tuş tekrar nasıl aktif edilir böyle bir bilgi hiç bir yerde görmedim...

• Gerekli Bilgiler 1 Kez daha Gönderilmiştir.

Sorularınızı buradan degil pm ile iletiniz lütfen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

quote:

Orijinalden alıntı:

Panerai Luminor var mı elinizde

?

Malesef Şuan İçin Kalmadı

Sipariş listeme eklenmiştir bilgilerinize
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: David Webb

Rolex daytona modeli ve rolex submarin modeli bulunuyor mu acaba ?

Malesef kalmadı

Dedigim model gelirse bana haber verirsiniz

Listeme Eklenmiştir bir sonraki partide gelecektir istediğiniz tam model resmini iletebilirmisiniz.
  • casio Edifice Black Label EQWM1100DC-1A2
    Merhaba yukardaki saatin varsa replicasını kaça bulabilirsin?
  • deli gibi u boat bekliyorum kardesşş
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemrdmr

deli gibi u boat bekliyorum kardesşş

bu seride gelmişti kardeşim ama sanırım kaçırdınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akirafes

casio Edifice Black Label EQWM1100DC-1A2
    Merhaba yukardaki saatin varsa replicasını kaça bulabilirsin?

malesef casio edifice bulunmuyor bende
  • Alıcı: EuroAsia
    Tarih: Bugün; 18:52:35
    Yorum
    Verdiğim paranın hakkını veren bir saat.Nuri beyde sağolsun çok ilgili bir satıcı.. Saat almayı düşünenler,başka satıcılardan önce Nuri beyi bir düşünsün derim..

Müşterilerim Mutlu Oluyorsa Ne Mutlu Bana...
  • quote:

Alıcı: EuroAsia
    Yorum
    Verdiğim paranın hakkını veren bir saat.Nuri beyde sağolsun çok ilgili bir satıcı.. Saat almayı düşünenler,başka satıcılardan önce Nuri beyi bir düşünsün derim..

Hocam kolay gelsin bayan saatleri var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora_akar

quote:

Alıcı: EuroAsia
    Yorum

Hocam kolay gelsin bayan saatleri var mıdır?

Evet seramik model bulunmaktadır ilanda resimleri ve ismi eklidir.
  • ilk sayfadaki saatdünyası sipariş hattı telefon falan yazan resimdeki saatten varmı varsa adı ve fiyatı nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpertas

ilk sayfadaki saatdünyası sipariş hattı telefon falan yazan resimdeki saatten varmı varsa adı ve fiyatı nedir acaba?

Katran Rengi beyaz olna modeli mevcut siyah olan modeli malesef kalmadı resimi ve fiyat bilgisi ilanda eklidir.
  • 3-4 sefer bakmış olsamda göremedim beyaz olanınıda :Dpeki bu siyahtan bulamaz mısınız? orjinal kodu TAG HEUER CAV5115 diye geçiyor sanırım ama ilandaki r36 lar ı benzetemedim pek
  • u boat gelince pm atarmısın kardesım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpertas

3-4 sefer bakmış olsamda göremedim beyaz olanınıda :Dpeki bu siyahtan bulamaz mısınız? orjinal kodu TAG HEUER CAV5115 diye geçiyor sanırım ama ilandaki r36 lar ı benzetemedim pek

sizin istemiş oldugunuz eski katran modeli elimde yeni katran modeli mevcut eski katran model listeme eklenmiştir. Sürekli gelen bir modeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hemrdmr

u boat gelince pm atarmısın kardesım

Tabiki almak istediğiniz katran rengi varmıdır? Kırmızı beyaz sarı vs gibi
  • İzmir Elden 5 Model Arkadaşımıza Teslim Edilmiştir. İyi günlerde kullanmaları dileklerimle
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.