Şimdi Ara

S80 , 320d , C220 cdi vs ... Yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şuan elimizde bir eşimin kullandığı birde benim kullandığım olmak üzere 2 araç mevcut.
    2.el değerleri galericilerin verdiği fiyatlara göre toplamda 85-90 bin tl arasında geziyor.Malumunuz olduğu üzere gerek kasko gerek trafik sigortaları gerek vergiler gerekse bakım maliyetlerinden dolayı 2 araç bana ağır gelmeye başladı.İş bu nedenle 2 aracı elden çıkarıp tek araca düşmek niyetindeyiz...Yaklaşık 10 gündür dizel otomatik kombinasyon olacak şekilde 2.el S80 , S60 , 3.20d , C220 cdi , İnsignia , A4 gibi araçları inceleyip araştırdım.
    Aklım o kadar karıştı ki sizlerin değerli bilgi ve tecrübesine dayanarak başvurmak istedim.
    Tüm üyelere peşinen teşekkür ederim.
    Saygılarımla

• İkici el kaygısı yoksa S80 hepsinden iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A4.

320d de olabilir.
  • Yürütmesi en uygun sıfır Insignia 1.6 CDTI'dır, kış paketli cosmo 95 e alırsınız...
    Yürüyeni de sağlamdır...
    Başınızı ağrıtmaz uzun yıllar...
  • Üç aracıda kadıköyde test etme şansı buldum 1 buçuk iki ay önce kesinlikle 320D almalısınız süspansiyonlarda kartel yağı biraz fazla ama işiniz ve karınız için en iyisi bu kaç çocuğunuz var bu arada çocukları okulundan alırken arka sağ tarafa oturtmaya bakın sol biraz çekiyor bu mekanizmaya sahip araçlarda tavsiyem 1.3 motor benzinli almanız ikinci elde yirmi bine yakın değer kaybınız olur ama rahat edersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Denim_Blue

İkici el kaygısı yoksa S80 hepsinden iyidir.

Açıkçası 2.el kaygım yok...hatta dün bir s80 'e gidip baktık..2012 model advance paket 1.6d 126.000 km'de boyasız değişensiz... Fakat km yüksekmidir bilemedim ???

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackGhost12

Üç aracıda kadıköyde test etme şansı buldum 1 buçuk iki ay önce kesinlikle 320D almalısınız süspansiyonlarda kartel yağı biraz fazla ama işiniz ve karınız için en iyisi bu kaç çocuğunuz var bu arada çocukları okulundan alırken arka sağ tarafa oturtmaya bakın sol biraz çekiyor bu mekanizmaya sahip araçlarda tavsiyem 1.3 motor benzinli almanız ikinci elde yirmi bine yakın değer kaybınız olur ama rahat edersin

3 kasalara devamlı bakıyorum fakat temiz bulmak çok zor... Bi araç bulduk fiyatta anlaşamadık...

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinm1

quote:

Üç aracıda kadıköyde test etme şansı buldum 1 buçuk iki ay önce kesinlikle 320D almalısınız süspansiyonlarda kartel yağı biraz fazla ama işiniz ve karınız için en iyisi bu kaç çocuğunuz var bu arada çocukları okulundan alırken arka sağ tarafa oturtmaya bakın sol biraz çekiyor bu mekanizmaya sahip araçlarda tavsiyem 1.3 motor benzinli almanız ikinci elde yirmi bine yakın değer kaybınız olur ama rahat edersin

3 kasalara devamlı bakıyorum fakat temiz bulmak çok zor... Bi araç bulduk fiyatta anlaşamadık...

Merak etme bu yılın sonunda merkez bankası faiz düşürecek bmwde genel müdür abim var yıl sonu %12 %14 arası kampanya yapacaklar o sıra alacağınızında fiyatı düşer sola çekme problem bmwnin 2014-2016 tüm araçlarında var hata için özel ekip bu çözecek sizede fadalanın bundan derim merso makam arabasıdır asil insanlar biner ancak iyisi bmw alın siz aile yapınıza uygun olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cetinm1

quote:

Merak etme bu yılın sonunda merkez bankası faiz düşürecek bmwde genel müdür abim var yıl sonu %12 %14 arası kampanya yapacaklar o sıra alacağınızında fiyatı düşer sola çekme problem bmwnin 2014-2016 tüm araçlarında var hata için özel ekip bu çözecek sizede fadalanın bundan derim merso makam arabasıdır asil insanlar biner ancak iyisi bmw alın siz aile yapınıza uygun olur

Eyvallah yorumlarınız için...

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Yürütmesi en uygun sıfır Insignia 1.6 CDTI'dır, kış paketli cosmo 95 e alırsınız...
    Yürüyeni de sağlamdır...
    Başınızı ağrıtmaz uzun yıllar...

Bir arkadaşımdan 2 günlüğüne 2.0 cdti edition paket aracını aldım ( 130 luk ) denedim ama ısınamadım ???
    Benimkide şeye benzedi hem şöför arkası olsun hem cam kenarı olsun hem 2.5 lira olsun hem camı açıyım sigara içiyim ...

• Sunlar arasinda en iyisi 3.20D kimse kimseyi S80 diye kandirmasin

• hocam 3.20d ya da a4 düşünebilirsiniz.
  • S 80 artık üretilmiyor. Yeni S 90 gelecek, sizi ne kadar etkiler bilmiyorum ama altta verdiğiniz ilanlara göre S80 D2 düşüneceğime S60 D2 'yi araştırırdım. (Mesela :https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-arkas-volvo-ank-sb-hatasiz-yeni-kasa-s60-d2-advance-tekno-pluscomfor-304483188/detay )

İlla altta ilandakilerden biri olacak derseniz, S80 ve 3.20 arasında tercih yapmak bana daha mantıklı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcum -- 5 Haziran 2016; 19:37:06 >
  • Takip ettiğim araçlar bunlar ;
    SVN AUTO VOLVO S80 1.6 D ADVANCE HATASIZ
    İlan No: 300273580
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-svn-auto-volvo-s80-1.6-d-advance-hatasiz-300273580/detay

MS MOTORSdan C220 CDI HATASIZ BOYASIZ
    İlan No: 303297168
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-ms-motorsdan-c220-cdi-hatasiz-boyasiz-303297168/detay

İLK SAHİBİNDEN BORUSAN
    İlan No: 305003173
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-sahibinden-borusan-305003173/detay

Fakat içişleri bakanı s80 ni sevmedi

Oğlanda bana destek olup s80 olur diyor

Arkadaş ne zor iş herkesi memnun etmek

• Linkler icinden s80>320>c220 bence
    C220 pis duruyor eleyin bence
    En konforlusu s80 olur bmw hayraniysaniz bmw alin
    Ben olsam s80 i alirdim ama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.