Şimdi Ara

S8 SOLUK EKRAN SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, önceki gün sabah ekranın tamamı birden soldu ve soluk yeşil renk ağırlıklı bir hal aldı, *#0*# yapıp renk testlerini yaptığımda 3ü de normal gözüküyor hatta 3ünü de yaptıktan sonra bir iki saniye normal kalıyor ekran ama geri soluyor, aynı şekilde ekran kapalı bekledikten sonra da kısmi bir düzelme oluyor gibi ancak 30 sn sonra yine aynı

Dün öğleden sonra sanki düzelir gibi oldu 10dk canlı renklerle kullandım düzeldi sandım sonra tekrar soldu ve yeşil ton ağırlıklı oldu,

Ekran ayarlarından kontrol ettim, kırmızı mavi yeşil ton ayarlarını kontrol ettim ama düzelme olmadı, adaptif parlaklıkla ilgilidir dedim yine de bir şey değişmedi,

Donanımsal olmadığından emin olmak istiyorum çünkü garantim bitti ve epey masraflı duruyor, hem zaten donanımsal olsa niye ara ara düzelsin diye sormadan edemiyorum,

Fikri olan var mı, ilginç bir şey de telefon ahizedeyken yani biriyle konuşurken kulağınıza yaklaştırdığınızda ekran kapanıyor ya sonra geri çektiğinizde açılıyor o zaman da hızlı bir düzelme olduğunu farkettim ama kısa sürüyor o da,

Ekran yanığı ya da kırmızı ekran değil bahsettiğim, öyle bi hal aldı ki siyah bildirim ekranı bile yeşilimsi ya da lcd ekran siyahı olur ya koyu değil de açık siyah gibi ona çok benzer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msy2012 -- 4 Eylül 2019; 19:3:16 >

• Up
  • Açık alanda ekranın ara ara değiştiğini farkettim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.