Şimdi Ara

S600 maybach olmuş 1.5 milyon eu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben asgari ücretle aracımı her sene değiştirdiğimi varsayarsak 6473 sene çalışsam arabayı alamıyorum bunu geçtim daha her öğün ailemi nusrete yemeğe götüremiyorum 15 çocuklular napsın memleket perişan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mercedes Maybach S600 0 km anahtar teslim 170.000 Sterlin. İngiltere'de asgari ücretin 1000 sterlin olduğunu düşünürsek yaklaşık 170 aylık maaşına denk geliyor asgari ücretle çalışan birinin. Aynı modelin Türkiye anahtar teslim fiyatı iste 1.700.000 TL. Yani asgari ücretin tam 1084 katı. Söyleyeceklerim bu kadar
  • digerkisi D kullanıcısına yanıt
    Orda elmanın tanesi 2000 sterlin
  • EEE? Dünyada her çoban S600 kullanacak ve her ögün nusrette yiyecek diye bir kanun mu var?

Bu zamanin tek problemi ne biliyormusun? Onu bunu yapamamak degil, eskidende milletin cogu acti, milyonda biri lüks yasiyordu.

Bu zamanin problemi internet sayesinde her çobanin dünyadaki imkanlari görmesi, ve senin gibi herkes yattigi yerde asgari ücretle S600 ve her ögün nusreti hayal etmesi.

Sade türkiyede degil, tüm dünya ayaga kalkmis, afrikada nekadar basi bos varsa avrupaya yürüdü, taaa afganistandan her gün avrupaya yola cikiyorlar. Az kaldi, S600 ve nusret degil, kuru ekmek bulduguna cok sükür edeceksin, sade türkiye degil tüm dünya karisiyor.
  • Hahahha konuya bak Nusret'e gidemediği için memleket perişan diyen birisi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.