Şimdi Ara

S6 mı Yoksa I6 mı ? Karar Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada söylediğim gibi bu iki cihaz arasında kararsız kaldım. Şuan Nexus 5 kullanıyorum fakat kamerası, pil ömrünün kararsızlığı ve 16 GB hafızasının yetmemesi nedeniyle değiştirmek istiyorum. Daha çok Modern Combat gibi biraz daha zevk veren oyunları oynarım onları günlük 15-20 dk. çoğunlukla internet üzerinde gezinirim ve video (film, youtube vs...) bunun için kullanıcağım bir telefon arıyorum. I6 ekranın 4.7 inç ve 1334*750 326PPI olması biraz düşük gibi geldi bana ama bundan önce iphone serisi kullanmadığım için de bilmiyorum. S6 5.1 inç ve 1440*2560 576PPI olması daha cazip geldi. fakat benim korkum bundan önce s3 daha sonra s5 kullandım. İkisindede yaklaşık 1 ayda kasmaya başlaması nefret getirdi aynısı olur mu sizce ?

• Sorunun cevabını yazınızın sonunda vermişiniz zaten. İp 6 64gb alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung bu. Kasar mı kasar.
    iPhone 6 alın kafanız rahat etsin.
  • Konuyu iphone bölümüne açmışsınız. Ama yine de tarafsız cevap vermek gerekirse evet samsung un ekranı iphone dan daha tatmin edici. Renkler daha canlı.
    Ancak yazının sonunda kendi cevabinizi vermişsiniz zaten. Android platformunun en çabuk kasmaya başlayan telefonu. Ve her yeni modelde büyük bir törenle tanıtılıyor. Bu kez oldu bu kez kasmayacak falanlar filanlarr.....
    S3 te de s4 tede s5 tede aynı muhabbet. Bu kez mükemmel, bu kez olağanüstü.
    Sonra ne görüyoruz ? En çok giden telefon 6-7 sonra kasmaya başlıyor. Galaxy serisi hep böyle.
    Hem şimdi gidip s6 alırsanız paranıza yazık olur. Fiyat politikası nefret ettirecek derecede iğrenç bi firma samsung.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikirlerinizi için saolun i6 64gb almaya karar verdim i6s çıkacağını duydum onuda beklemeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.