Şimdi Ara

S6 mı Yoksa I6 mı ? Karar Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktada söylediğim gibi bu iki cihaz arasında kararsız kaldım. Şuan Nexus 5 kullanıyorum fakat kamerası, pil ömrünün kararsızlığı ve 16 GB hafızasının yetmemesi nedeniyle değiştirmek istiyorum. Daha çok Modern Combat gibi biraz daha zevk veren oyunları oynarım onları günlük 15-20 dk. çoğunlukla internet üzerinde gezinirim ve video (film, youtube vs...) bunun için kullanıcağım bir telefon arıyorum. I6 ekranın 4.7 inç ve 1334*750 326PPI olması biraz düşük gibi geldi bana ama bundan önce iphone serisi kullanmadığım için de bilmiyorum. S6 5.1 inç ve 1440*2560 576PPI olması daha cazip geldi. fakat benim korkum bundan önce s3 daha sonra s5 kullandım. İkisindede yaklaşık 1 ayda kasmaya başlaması nefret getirdi aynısı olur mu sizce ?

• S5 i kastırmayı nasıl becerdiniz ? s4 kullanıyorum 3 senedir gram takılma kasma yok ben olsam s6 alırım şık bir cihaz sen onuda kastırırsın şimdi iphone al.
  • Z3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yapılan testlerde MC tarzı oyunlarda iphone 6 daha çok fps veriyor yani daha akıcı. Fakat 1gb ram 1sene sonra sıkıntı yaratır gibi ios da nereye kadar Performanslar neredeyse aynı daha çok batarya vereni seçiniz ama samsung'un 1 sene sonra güncelleme olayı sıkıntı :) Zaten başından savıyor. Bence iphone'un 2gb ramlı modellerinin çıkmasını bekleyin
  • Aslında ilk basta z3 almayı düşündüm sonradan onu listeden eledim.
    S5 herşeyi denedim hicbir uygulama yuklemedim ama telefon fabrika ayarlarına döndürüldükten en geç 3 gün sonra arayüz galaxy ace gibi takılıyor. Bazen çok güzel akıcı bir şekilde kullanırken bi anda donmalar başlıyor delirtti.
    Eğer Samsung stabil bir güncelleme getirmeyi başarırsa benim için sorun olmaz ama guvenemiyorum yani biraz daha beklemeyi düşünüyorum z3+ çıktı onuda merak ediyorum

• M9 z3c z3 g4

• quote:

Orijinalden alıntı: FIFA13

M9 z3c z3 g4

M9 ve z3c biraz kaba g4 u yakından bakmayı düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

yapılan testlerde MC tarzı oyunlarda iphone 6 daha çok fps veriyor yani daha akıcı. Fakat 1gb ram 1sene sonra sıkıntı yaratır gibi ios da nereye kadar Performanslar neredeyse aynı daha çok batarya vereni seçiniz ama samsung'un 1 sene sonra güncelleme olayı sıkıntı :) Zaten başından savıyor. Bence iphone'un 2gb ramlı modellerinin çıkmasını bekleyin

Su mesajin nesini eksilemisler anlamadim. 1 RAM yetmiyor iOS8'de. Safari'de 6 sekme acin ilk sekmeye donun sayfayi refresh ediyor.

Sahsi fikrim iPhone alacaksaniz 6S'i bekleyin yok ben Android alayim diyorsaniz HTC almanizi tavsiye ederim. S6'nin kotulugunden degil; ancak stabilite cok daha iyi HTC'de.

• Ben olsam Nexus 5'e devam ederdim.Zaten yeni Nexuslar tanıtılacak Ekim'de.Onları bekleyin eğer Nexus deneyiminden memnunsanız.Pil sorunu için powerbankleri alabilirsiniz.Depolama içinse micro-usbli bellekler var.Onları takabilirsiniz veya otg ile harddisk bağlayın en temizi Kamera içinse fotoğraf çeksin yeter diyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: muccos

Ben olsam Nexus 5'e devam ederdim.Zaten yeni Nexuslar tanıtılacak Ekim'de.Onları bekleyin eğer Nexus deneyiminden memnunsanız.Pil sorunu için powerbankleri alabilirsiniz.Depolama içinse micro-usbli bellekler var.Onları takabilirsiniz veya otg ile harddisk bağlayın en temizi Kamera içinse fotoğraf çeksin yeter diyorum

Nexus 5 den memnunum s5 den daha stabil kesinlikle ama Eskişehirde oturuyorum kılıf yok ekran filmi zor zar buldum. İnternetten alsam nasıl duracağını bilmiyorum. Powerbank kullandım markasını hatırlamıyorum teknosadan almıştım 80 lira civarındaydı çok isindirdi. Amper farkı varmış şarj aletiyle, alirken dikkat etmemiştim. Ondan sonra denemedim bidaha. İ6s bekleyeceğim g4 z3+ bunlara da bakmak istiyorum. 2-3 yıl düzgünce bi telefon kullanmak için. Begenmezsem paramı boşuna harcamam nexusla devam ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

yapılan testlerde MC tarzı oyunlarda iphone 6 daha çok fps veriyor yani daha akıcı. Fakat 1gb ram 1sene sonra sıkıntı yaratır gibi ios da nereye kadar Performanslar neredeyse aynı daha çok batarya vereni seçiniz ama samsung'un 1 sene sonra güncelleme olayı sıkıntı :) Zaten başından savıyor. Bence iphone'un 2gb ramlı modellerinin çıkmasını bekleyin

Su mesajin nesini eksilemisler anlamadim. 1 RAM yetmiyor iOS8'de. Safari'de 6 sekme acin ilk sekmeye donun sayfayi refresh ediyor.

Sahsi fikrim iPhone alacaksaniz 6S'i bekleyin yok ben Android alayim diyorsaniz HTC almanizi tavsiye ederim. S6'nin kotulugunden degil; ancak stabilite cok daha iyi HTC'de.

Htc m9 da ekranın kenarındaki çerçeveler çok kalın ve kendisi de kalın görüntüsünü sevmiyorum açıkçası birde menüsü aşağıya doğru kayıyor ya oda pek güzel degil ama bunlar kesinlikle benim fikrim htc ya laf etmiyorum

• benim anlamadıgım bişey var 9 aydır s5 kullanıyorum benmki neden kasmıyor bence gereksiz abartıyorsunuz aldıgımdan beri zorluyorum 5 i geçmemiştir donması zevkine
    cyanogenmod 12.1 kurdum saf android le arasında fazla fark yok eger 5.0 rusya rom unu yukdiyseniz onda crash veriyodu g900fq rom u yeterince akıcı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.